Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Oblíbené jamky, tzn. ty na kterých se nám často daří...

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
oblibenejamky.png


Máte nějaké své oblíbené jamky, resp. ty, na kterých se vám často daří a zpravidla se na ně těšíte? A pokud alespoň nedaří, na které se těšíte a které se vám líbí? Jaké, kde a jaké skóre na nich hrajete?

Opoziční téma k nedávnému "Neoblíbené jamky"

Kdo udělá výkop? :)
 
13 Slavkov - to jak to leti dolu, spadne na hranu a kutali se ke greenu je super, kdyz to teda neflaknete vpravo do autu :)

10 Ostravice - sice challenge ale vzdy z ni mam super pocit

2 a 4 Kacov River - vzdy skorovaci jamky

5 Celadna Old - vzdycky mam pocit ze by to snad s vetrem slo narvat prvni az na green :)

15 Celadna Old - podle me jedna z nejhezcich jamek v CR

To tak na prvni dobrou a vykop :) oblibenych je urcite vic :)
 
CL 16 - typická „risk & reward” jamka

Beřovice 16 - ne, že by se mi na ní extra dařilo, ale “ta panoramata”

A obecně většina jamek, které „točí doprava”, mohu tvrdit, že jsem ten šlajs tak chtěl zahrát 🤭
 
1 a 3 na Riveru bych ještě pochopil, ale 2 a 4? To musel být nějaký skrytý vtip :)
Je to chyba, jsem zapomněl na jednu jamku :D, takže správně je 3 a 5 :)
 
2 a 4 na Riveru, to mám naopak většinou boj. První z týčka nesmí být dlouhá, jinak končí ve vodě a když to hraji opatrně, tak druhá do grýnu je celkem dálava.
Jak to hraješ?
Chybička se vloudila :D - měl jsem na mysli 3 a 5, ale když už zmiňujeme jamky 2 a 4, tak dvojka při rovném drivu jde hrát za vodu, a pak je to v klidu. 4ka naopak ani náhodou, to je bogey jamka :)
 
16. Beřovice, Kynžvart 9, Mstětice 12, Machnín 9, Woodland 3 atd. Třípary z kopce s vodou a vlastně všechny třípary z kopce: Ypsilon 6 a 16, Malevil 5 a, 13, Slavkov 12, Forest 7, Meadows 6, River 8 a 3, Dobrouč 7 a 9 a 13, Cihelny 5, Albatross 7, Semily 4 a 7, Č. Lípa 3 atd,atd.
 
Po dnešku rána z týčka na 8 jamce Semily, 2,4,9, jamka Hořehledy
 
Poprvé od doby co si vedu statistiky je hořehledská 2ka nejlehčí jamkou na hřišti. A zároveň mám svou antipatii k 7ce podloženou čísly. Byť za jejich nárůst si patrně mohu z velké části sám:-D.


Snímek obrazovky 2023-11-25 v 6.31.40.png
 
Poprvé od doby co si vedu statistiky je hořehledská 2ka nejlehčí jamkou na hřišti. A zároveň mám svou antipatii k 7ce podloženou čísly. Byť za jejich nárůst si patrně mohu z velké části sám:-D.


Zobrazit přílohu 38573

Já vím že to není podstatný, profesní úchylka. Ale nedá mi to... Proč ta poslední tabulka nemá průměr STB? :)

Jo, dvojka je easy. Dá se tam docela pohodlně zahrát hio. Viď? :-D 😇
 
Upraveno:
Já vím že to není podstatný, profesní úchylka. Ale nedá mi to... Proč ta poslední tabulka nemá průměr STB? :)

Jo, dvojka je easy. Dá se tam docela pohodlně zahrát hio. Viď? :-D 😇
Protože to z aktuálně mne dostupných údajů neumím zjistit…
 
Protože to z aktuálně mne dostupných údajů neumím zjistit…
TeeTime to dříve prezentoval ve svých statistikách. Od roku 2021 už to nedělal a od letoška už ho ani nemám. Musel jsem si to ručně vyzobat turnaj po turnaji ze serveru ČGF a tam jsou dostupné jen rány. Respektive jsou tam i nějaké další sloupce, o kterých si myslím, že mají vztah k HCP, ale jsem líný si to ověřit…

IMG_3500.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom