Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Neoblíbené jamky, tzn. ty které často hrajeme blbě...

Z hrist co jsem hral vickrat jsou to stale tripary a to 2. v Podborankach a 5. na Botanice. Na prvni zminovane jsem nikdy green neudrzel i dobrou ranou, ale umim se slusne vyhrat z predniho bunkeru. Jednou tam snad zahraju i ten layup. Na green v podobe mini ninja korytnacky na Botanice jsem presnou ranu snad nikdy nezahral a up&down je tam tezkej. Pak jeste ten petipar kolem vody na Zbraslavi, ale ten uz se asi hraje jinak, tak na ten uz nikdy nevyzraju.
 
…Pak jeste ten petipar kolem vody na Zbraslavi, ale ten uz se asi hraje jinak, tak na ten uz nikdy nevyzraju.
Zatím se hraje stejně.
 
Když se ostatní tak rozepsali, tak taky přihodím 3 kousky, ze kterých mám fóbii nebo jsem z nich slušně řečeno "na prášky":

- Slapy 4par jamka č.18 - hrát naslepo někam doprava z postoje v příkrém kopci není moje hobby, ta jamka je taková asi jen protože už nezbylo místo na rozumné řešení:devil:
- Molitorov 3par jamka č.14 (původní green 10ky, ta byla kráasná a je jí škoda) - odkloněný green, kdy při návrtu na jeh horním platu se udrží balon jen úplnou náhodou
- Terasy Ústí 4 par jamka č.11 - ať hraje člověk odvážně nebo konzervativně, tak na každou ránu číhá aut (specielně když je FW suchá jako pepř) nebo rána do džáhiru - ale tahle je aspoň vizuelně hezká;)
 
- Slapy 4par jamka č.18 - hrát naslepo někam doprava z postoje v příkrém kopci není moje hobby, ta jamka je taková asi jen protože už nezbylo místo na rozumné řešení:devil:
Tak to nesmíš hrát po fairwayi ;););) Zkus strategii první doprava , pak rovně přes keře na green a pak se děj vůle boží :D:D:D:D
 
Beřovice jamka č. 4. Za boha ten grýn netrefím, možná tak jednou za měsíc. Není tam prakticky kam chybovat, vlevo špatný, vpravo špatný, dlouhý - velký špatný.
Stejně mě trestá i následující jamka.
 
Aktuálně mi nějak nejde 2. jamka na Motole. Z týčka buďto tlustá drbka hybridem, která končí někde 100m před odpalištěm v rafu v protisvahu, a z toho v lepším případě hraji bogie. Druhá varianta z týčka je ukázkovej hoook přes fervej 18ky do lesa do autu. Následuje třetí z týčka, která je jak už jinak hookem do lesa nebo pro změnu tlustou ránou kamsi před odpaliště do rafu. Zkusil jsem se nikam netlačit a vytasil i železa, výsledek se liší jen v tom, že 6kou les hookem nedostřelím a jsem na ferveji 18ky v hře. V případě tlusťocha neomylně trefuji raf v protisvahu 100m carry. Asi je tam letos geopatogenní zóna :confused:
 
Aktuálně mi nějak nejde 2. jamka na Motole. Z týčka buďto tlustá drbka hybridem, která končí někde 100m před odpalištěm v rafu v protisvahu, a z toho v lepším případě hraji bogie. Druhá varianta z týčka je ukázkovej hoook přes fervej 18ky do lesa do autu. Následuje třetí z týčka, která je jak už jinak hookem do lesa nebo pro změnu tlustou ránou kamsi před odpaliště do rafu. Zkusil jsem se nikam netlačit a vytasil i železa, výsledek se liší jen v tom, že 6kou les hookem nedostřelím a jsem na ferveji 18ky v hře. V případě tlusťocha neomylně trefuji raf v protisvahu 100m carry. Asi je tam letos geopatogenní zóna :confused:
Motol má už 18 jamek?:oops:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom