Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PF 2023 - Každému alespoň jedna topinka!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Milé golfistky, šarmantní golfisté a pak všichni, kdo hrají líp jak já!

Letos to byl obecně pitomej rok. Co si budeme povídat. Nejdřív dva roky Covidu, teďka aktuálně rok války a s tím souvisejících útrap, moderně by se chtělo říct "výzev"... člověku by z toho praskla hlava. Ještě že jsme tím národem Švejka. Bez určité kapky cynismu a nadhledu v každém z nás by to bylo těžko k zvládnutí. Jenže my všichni máme ještě jednu výhodu. Tou je golf. Krásný, nádherný, skvělý golf. A taky hrozný, příšerný, nesnesitelný, ŽeSeNaToSakraNevybodnu, golf. Vždyť víme. Nádherná hra je hned následně vystřídána hrou, kdy by člověk nejraději šel domů kanálem. Jenže, pak na poslední jamce zahrajeme dokonalou ránu, zatažená obloha je rázem pryč, usmíváme se jak měsíček na hnoji, machrujeme v klubovně, že už víme, co jsme dělali celou hru blbě... no, prostě golf. :-D

Jsme všichni o rok dál. Když jsem přemýšlel, co hezkého sem za letošek napsat, tak jsem jako inspiraci juknul na předchozí PFka, viz např. PF 2021 a PF 2022. Přečteno? Ne? Sakra. Vím, že takhle se z toho odkazem jednoduše nevykecám, ale za pokus to stálo. Ok, tak nic, hezky se Michale snaž něco vymyslet nového, ty jeden lenochu!

Nádech, výdech. Tak jo. Začínám: Děkuju. Děkuju kamarádi, i těm co ještě jsem osobně nepoznal, že jste příznivci 19.jamky a že pomáháte dlouhodobě vytvářet a udržovat tuhle naši virtuální klubovnu pohromadě. Že si dokážeme vzájemně poradit, povzbudit se, těšit se z úspěchů jiných, i kde to občas maskujeme za šťouchance. Že jsme stále vstřícní dotazům golfových nováčků, že se těšíme na společné zážitky, že si jdeme spolu zahrát. Že mnohdy tu uzavřeme přátelství na celý život, bez ohledu na to, jestli jsme singlisti, nebo se teprve učíme s tím míčkem nějak kamarádit. A že dokážeme občasné nedorozumění hodit za hlavu. Že se vzájemně inspirujeme, radíme si, pomáháme. A že i když každý hrajeme ten svůj golf a po svém ...tak že nikdy nejsme sami. Je to i Tvoje zásluha! Ale to nic nemění na tom, že alespoň tu jednu slíbenou topinku z nadpisu příští rok zahraješ, protože prostě proto! ;):p

S úctou, pozdravem a přáním zdraví a hodně hezkého i v roce 2023
Michal Šatal aká @Admin
19.jamky - českého golfového fóra

PF2023.jpeg


PS: Máte osobní PFka? Nebo přidáte za sebe i ostatním Jamkařům nějakou svoji zdravici? Hoďte ji sem! :)
 
Upraveno:
Rád bych vám všem milí jamkaři popřál trochu opožděně hezké svátky a do nového roku hodně golfových her ve společnosti super lidiček.A pokud narazíte na nějaká hovádka,tak se zhluboka nadýchnete,potom vydechnete,celkově se vyklidníme a pokračujeme dál ve hře. Pro některé z vás to bude nadlidský výkon :D ale já vám věřím,že se s tím dokážete poprat ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom