Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Nejlepší z nejlepších pro nejlepší z nejlepších – Masters Tournament včetně Tigera Woodse

Odškrtnuto v Bucket listu: Hrát jako Spieth

B63A418A-BB76-4E83-BFBB-30B133E0CF89.jpeg
 
Hřiště pod vodou a pro dnešek konec. Pršet má hodně moc ještě do půlnoci, zítra slunce, ale vítr v nárazech 50 km/h. Silně podmáčená půda a silný vítr znamená potenciální riziko pádu dalších stromů a ohrožení diváků a hráčů. Žádné pěkné vyhlídky.
 
Jsem zvědavý, jak promáčené bude hřiště. Vítr nakonec jen kolem 25 km/h, tak snad bude hřiště dobře vysušovat a stromy nechá na pokoji a turnaj se zdárně dohraje.
 
Jeste k te poskytnute/prijate rade Koepka/Woodland - prijde mi uplne neuveritelny, ze by si hraci a kedici takhle mezi sebou na top turnaji sdelovali takovou informaci a jeste takhle otevrene .... ten kedik to na toho druheho skoro "krici". I proto trosku pochybuju, ze fakt slo o tohle, Koepka stal vedle, cekal bych, ze tam bude nejaka reakce na kedika jako "neblbni" ..... nebo ze by byl tak chytrej, ze kdyz uz to slysi, tak to necha byt, aby na to jeste vic neupozornil a doufa, ze to projde... uff .... i ja teda jako uplne obycejny rekreacni hrac prakticky, kdy hraju pro radost i na turnaji, tak proste i na beznem komernim turnaji si na to davam pozor a na podobny otazky vubec neodpovidam a uz vubec se neptam - a skoro se desim toho, kdyz se mi nejaky kamarad na to zepta a ja mu musim rict, ze se na to ptat nema... pri bezne zabavne hre jen tak pro radost mimo turnaj to teda neresime, to je fakt. Ale to je prece jedno ze zakladnich pravidel, ze se nema radit nic krome vzdalenosti, tak je mi fakt divny, ze by to na sebe takhle hulakali primo na hristi....
 
Tyhle fotky caddies Tigera a Xandera sem videl na twitteru, ale nevim jestli ukazujou jen komentatorum nebo ostatnim caddy. Tezko rict. Na pga tour ukazujou do prenosu bezne. Proc nedostali Brooks a Woodland trest nevim, pokud to bylo tak evidentne proti pravidlum. Asi my amateri hrajem podle trochu jinych pravidel jak sem nedavno zminoval…
 

Přílohy

  • 2F42D253-1F8E-43EA-B623-3C151E336286.jpeg
    2F42D253-1F8E-43EA-B623-3C151E336286.jpeg
    126,5 KB · Zobrazení: 79
  • FFC17649-F675-4FF1-9CBA-9BD6FE2F7B48.jpeg
    FFC17649-F675-4FF1-9CBA-9BD6FE2F7B48.jpeg
    32,3 KB · Zobrazení: 91
casto to ukazujou zapisovatelum skore, kteri to kliknou do obrazovky, abychom to mohli videt v televizi, jak jinak bychom se dozvedeli co hraje, takze caddy ukazuje cislo hole pro TV prenos
 
casto to ukazujou zapisovatelum skore, kteri to kliknou do obrazovky, abychom to mohli videt v televizi, jak jinak bychom se dozvedeli co hraje, takze caddy ukazuje cislo hole pro TV prenos
Zapisovatele me nenapadli, vim jen ze to v anglicky mluvenych prenosech zminuji on course komentatori, kteri jdou za hraci a ze tam je nejaka technika prsty nahoru nebo dolu, jestli je to kratky nebo dlouhy zelezo
 
Blíží se druhá devítka finálového kola, takže vrchol roku golfových přenosů!
Já doufám, že Rahm udrží nervy a získá zelené sako.
 
Phil a Jordan mi vetsi radost udelat ani nemohli, ta druha devitka byla od nich uzasna. Ted at to klidne vsichni pos….:cool::D
 
Odehrat treti kolo s Bennetem a pak hned hrat za Cantlayem ve ctvrtym a jeste k tomu s Bennetem ob jeden flight vpredu, to chce velkou davku klidu. A masters/tour s tim nemaj zajem nic delat…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom