Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz PGA Tour – The Players Championship

Všimli jste si ve včerejším přenosu, když se tam na chvíli objevila tabulka posledních vítězů Players, že tam chyběl rok 2022 a jméno Cameron Smith?:(. Komentátor k tomu řekl, že už to považuje za přehnané, AB radši mlčel........a já k tomu říkam, že za takovoto cenzuru, kterou předvádí PGA by se nemuseli stydět ani komunisti!!....(viz.např. Tříska, Matuška, Navrátilová.......atd).
 
Nějak jsem zapomněl - tak dodatečně finálové PIN pozice

6DD00380-F1DD-4965-8786-7F85427B2513.jpeg
 
Všimli jste si ve včerejším přenosu, když se tam na chvíli objevila tabulka posledních vítězů Players, že tam chyběl rok 2022 a jméno Cameron Smith?:(. Komentátor k tomu řekl, že už to považuje za přehnané, AB radši mlčel........a já k tomu říkam, že za takovoto cenzuru, kterou předvádí PGA by se nemuseli stydět ani komunisti!!....(viz.např. Tříska, Matuška, Navrátilová.......atd).
Já jsem toho nevšiml, ale přijde mi to fakt přehnané.
Ono celkově, co předvádí PGA Tour vůči LIV a těm hráčům, je moc. A proto mě třeba nebaví McIllroy, to jeho vymezování se vůči těm hráčům je podle mě moc.
 
No tak v současnosti to je na krev, jde o velké peníze, tak se nebojuje v rukavičkách.
Osobně ale souhlasím s tím, že LIV hráče odstavili, jinak by si to nechali vytunelovat v přímém přenosu :).
Zajímavé budou konfrontace na Masters a Open, tam to bude zajímavé. Myslím, že LIV hráči budou trpět nedostatkem reálné 4 kolové konkurence a na LIV budou trochu herně degenerovat. Ale uvidíme...
 
No tak v současnosti to je na krev, jde o velké peníze, tak se nebojuje v rukavičkách.
Osobně ale souhlasím s tím, že LIV hráče odstavili, jinak by si to nechali vytunelovat v přímém přenosu :).
Zajímavé budou konfrontace na Masters a Open, tam to bude zajímavé. Myslím, že LIV hráči budou trpět nedostatkem reálné 4 kolové konkurence a na LIV budou trochu herně degenerovat. Ale uvidíme...
Asi budou herně degradovat to je pravda ale finančně budou prosperovat, tak si vyber.
 
Je otázka, jestli na LIV budou schopni vytvořit nové "hvězdy" To jsem si skoro jistý, že ne. Nový Mickelson tam nevznikne :).
Budou závislí na vykrádání ostatních tour, proto je to v současné době tak vyhrocené....
 
Tak dnes od 17.30 na Eurosportu první kolo.

Jen by mne zajímalo, proč mají tak velké grýny, když jim to stejně napíchnou někam ke kraji. 🤭

PIN pozice pro 1. kolo
IMG_9663.jpeg
 
PIN pozice pro 2. kolo

IMG_9674.jpeg
 
Včera večer jsem se chvíli díval. Líbilo, moc. Ale na druhou stranu... a vím, že nebudu populární, přišla mi to vizuální grafikou nuda. :) Potřeboval bych něco mezi LIV a PGA. Btw. ty PIN pozice mi přijdou - určitě to dávat na kraj proto, aby to nepošlapali nám, hobíkům, na středu!
 
Včera večer jsem se chvíli díval. Líbilo, moc. Ale na druhou stranu... a vím, že nebudu populární, přišla mi to vizuální grafikou nuda. :) Potřeboval bych něco mezi LIV a PGA. Btw. ty PIN pozice mi přijdou - určitě to dávat na kraj proto, aby to nepošlapali nám, hobíkům, na středu!
Tak mě ta grafika vyhovuje (jak rozsahem, tak barevným schéma), stačí mi vedět kdo zrovna hraje, jakou jamku, kolikátý úder a případné metry (yardy) k jamce. Navíc i informace o průbežném pořadí je decentní a (dle mne) dostatečná.
Když pak vidím, že to má Fitzpatrik 220m k jamce a bere si dlouhé železo a pak to pošle na 1 m k jamce - co víc chtít 🤩
 
Golf parádní, nádherné hřiště, grafika OK, možná by to chtělo ve věku statistik a AI více "procentuálních statistik" - pravděpodobnost proměnění putu, pravděpodobnost birdie při zasažení fairwaye po drive apod. Takové ty NHL statistiky... Jinak v TV mi současná PGA, DP World a majory mi dostačují, LIV zcela ignoruji.
 
IMG_6572.jpeg


A tak si jdu tiše, osamoceně patovat, nikde nikdo, klídek pohoda, nostress... :) I když proti té ráně z odpaliště to je vlastně už relax a meditace. :-D Krásná jamka.
 
Upraveno:
PIN pozice pro 3. kolo

IMG_9679.jpeg
 
Hm... ta 17. z mé fotky ..,.a viz letošní PIN pozice 1. a 3. den. To moc kreativity nepředvedli. :)
 
Upraveno:
Hm... ta 17. z mé fotky ..,.a viz letošní PIN pozice 1. a 3. den. To moc kreativity nepředvedli. :)
Ten rozdíl v bočním odstupu je optoti 1.kolu cca 5 m a to už zase není tak málo. A hlavně to mají o dost blíže k vodě vlevo. Včera to měli 7m pár míčků na suchu nezůstalo. No a jestli se čeká vítr zprava, tak to bude docela zábavná PIN pozice (tedy pro diváky 🤭).
Jinak si myslím, že většina z nás by měla problém i s PIN pozicí přesně uprostřed grýnu. 😂
 
A finálové kolo je zde:
Eurosport od 17.30
PIN pozice
IMG_9682.jpeg
 
Ha, konečně. Asi si to tady greenkeperi přečetli a uvědomili si, že druhou půlku grýnu 17. jamky naprosto nesportovně opomíjeli! Uličníci! Ještě že jsme to tu řešili!

:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom