Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz PGA Tour – The Players Championship

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
PGA Tour – The Players Championship (Golf.cz)

PGA Tour – The Players Championship, Ponte Vedra Beach, Florida
(9. – 12.3.2023, +6 hodin)


Nejsilnější možné obsazení, astronomická dotace odměn 25 milionů dolarů, o pět více než loni, to je The Players Championship 2023. Právo účasti má prvních 50 hráčů žebříčku a další podle sady kritérií.
Přestože se nejedná o major, je za takový považován, přezdívá se mu pátý major. Bývá považován za další nejprestižnější turnaj v golfu. Důvodem jsou charakteristiky, které s major turnaji sdílí, jako jsou nejlepší hráči světa a vysoká finanční dotace odměn.

Z padesátky nejlepších bude na startu 43 hráčů. Z první desítky budou hrát Rahm, Scheffler, McIlroy, Cantlay, Schauffele, Homa, Homa, Zalatoris, Thomas a Morikawa.
Celkem bude hrát 144 hráčů.

Dějištěm je hřiště Stadium Course TPC Sawgrass, s parem 72 a délkou 6.574 metrů, na kterém se turnaj hraje už 40 let a kde se nachází ikonická ostrovní jamka č.17 par 3.

Z dotace odměn 25 milionů dolarů obdrží vítěz 4,5 milionu. Vítěze také čeká pětiletá karta na PGA Tour, pozvánka na tři ročníky Masters, U.S. Open, The Open a PGA Championship. Loni zvítězil Australan Cameron Young (-6).​

Leaderboard

Odkazy: TPC Sawgrass Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství

Sestřih loňského finálového kola​

The post PGA Tour – The Players Championship appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Takže dnešní PIN pozice

DD26DDEC-D1CD-479A-950C-400B6AD7A819.jpeg
 
Nevi nekdo kde sledovat? Na eurosportu toho nejspis moc nebude, koliduje to s tenisem. Pri minulem turnaji komentator rikal neco o Discovery+, bohuzel jsem to neslysel poradne.
edit: Tak uz jsem nasel v topicu Golf v TV.
 
Upraveno:
Nevi nekdo kde sledovat? Na eurosportu toho nejspis moc nebude, koliduje to s tenisem. Pri minulem turnaji komentator rikal neco o Discovery+, bohuzel jsem to neslysel poradne.
edit: Tak uz jsem nasel v topicu Golf v TV.
Já to na Eurosportu v programu vidím, mělo by to jet na webu či v appce.
Nejspíš bez českého komentáře, ale to je vlastně dobře 🤭

Snímek obrazovky 2023-03-09 v 13.25.38.png
 
... Pri minulem turnaji komentator rikal neco o Discovery+, bohuzel jsem to neslysel poradne.
To zřejmě bez VPN nepůjde, tam bude blokace pro Evropu, neb vysílací práva pro Evropu má právě Eurosport.
A nesmíš zase vše věřit českým komentátorům, občas neví "kolik bije".
 
Já to na Eurosportu v programu vidím, mělo by to jet na webu či v appce.
Nejspíš bez českého komentáře, ale to je vlastně dobře 🤭

Zobrazit přílohu 35031
No já si myslím, že to bude s českým komentářem.
Vím, že není úplně nejlepší, ale u práce je to lepší než anglický, stíhám to aspoň trochu vnímat a i vím, co se tam děje.
 
No já si myslím, že to bude s českým komentářem.
Vím, že není úplně nejlepší, ale u práce je to lepší než anglický, stíhám to aspoň trochu vnímat a i vím, co se tam děje.
Tak naštěstí ten český je možno vypnout 😂
 
PIN pozice - den druhý

4806B11E-63E6-4E9C-A37F-4FD591B8AE3A.jpeg
 
Rahm nenastoupil do 2. kola :(
 
Nekoukal jsem včera, Rory +6😳. Co tam dělal?
Začal dabláčem a už se vezl. Ale šel ráno, tak jsem ho v přenosu včera neviděl, jen skórku.
 
Sice se dnes bude jeďtě dohrávat 2.kolo, ale zde PIN pozice pro 3.kolo

B3954A17-6E23-489D-B3DB-52D7721580FC.jpeg
 
Včera jsem The Players nesledovala (hledala jsem jamky 😃🙈, 1. den a dnešní už jo). Ale byla tam zvláštní situace a zajímalo by mě, jak ji hráč zahrál? Pamatuje si někdo? Jaké jsou tady možnosti to zahrát? Stalo se to včera - 2. hrací den na 17. jamce.

Míček není na greenu, není ve vodě, je za žlutou čarou v trestné oblasti.

IMG_3982.png
 
Včera jsem The Players nesledovala (hledala jsem jamky 😃🙈, 1. den a dnešní už jo). Ale byla tam zvláštní situace a zajímalo by mě, jak ji hráč zahrál? Pamatuje si někdo? Jaké jsou tady možnosti to zahrát? Stalo se to včera - 2. hrací den na 17. jamce.

Míček není na greenu, není ve vodě, je za žlutou čarou v trestné oblasti.

Zobrazit přílohu 35100
Tak hrát to nejspíš nešlo, takže drop s trestem dle pravidel pro žlutou trestnou oblast.
 
Včera jsem The Players nesledovala (hledala jsem jamky 😃🙈, 1. den a dnešní už jo). Ale byla tam zvláštní situace a zajímalo by mě, jak ji hráč zahrál? Pamatuje si někdo? Jaké jsou tady možnosti to zahrát? Stalo se to včera - 2. hrací den na 17. jamce.

Míček není na greenu, není ve vodě, je za žlutou čarou v trestné oblasti.

Zobrazit přílohu 35100
Jen doplním @Mirek_62 - okraje trestné oblasti se promítají jak vzhůru nad zem, tak i dolů pod zem. A cokoli (půda, větvě, umělé předměty) uvnitř těchto okrajů je součástí trestné oblasti. Viz Definice a Trestná oblast.
 
Btw svým způsobem je to nuda.

E0DBC5E7-9ABE-49A4-B36D-B9A930E1AE9F.png

Foto odněkud z fb, video nelinkuju, je to stejná nuda, jako ta statická fotka. Naprosto zanedbatelná variabilita ran! :) Btw. oni už vůbec neumí zahrát Jarmilku. O Topince ani nemluvě! Jasně že je tam voda! Ale to je neomlouvá!
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom