Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Třetí major – U.S. Open

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Třetí major – U.S. Open (Golf.cz)

USGA – 123. U.S. Open, Los Angeles, Kalifornie (15. – 18.6.2023, -9 hodin)

Po Masters a PGA Championship přichází třetí major U.S. Open Championship, otevřené mistrovství USA. Mistrovství pořádá americká PGA a je podnikem PGA Tour, European Tour a Japan Tour.
US Open se může zúčastnit každý profesionál nebo amatér s hendikepem USGA di 1,4.
Do turnaje lze vstoupit splněním kritérií, např. vítězové U.S. Open posledních deseti let, vítězové posledních tří Players Championship, vítězové majorů posledních pěti let, a pod, z kvalifikací nebo na pozvánku.

Na startu bude kompletní první desítka aktuálního světového žebříčku OWGR: Scheffler, Rahm, McIlroy, Cantlay, Hovland, Schauffele, Homa, Fitzpatrick, C.Smith a Spieth.

Hraje se na hřišti North Los Angeles Country Clubu s parem 70 a délkou 6.890 metrů.

Suma odměn je 20 milionů dolarů. Loni zvítězil Matt Fitzpatrick (-6).​

Leaderboard

Odkazy: Los Angeles CC Hřiště na satelitní mapě Stránky mistrovství Loňské U.S. Open

Sestřih loňského finálového kola​

The post Třetí major – U.S. Open appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak co myslíte, kdo to dá? :))
 
To je tak těžké odhadovat. Ale přál bych to Rahmovi nebo Spiethovi
 
Já bych to viděl na další major pro Koepku.......a nebo první pro Hovlanda.
 
Fandim Spiethovi, verim Brooksovi, tajne snim o prvnim pro Phila:D
 
Já bych to viděl na další major pro Koepku.......a nebo první pro Hovlanda.
Tak na Koepku to úplně nevypadá, co........ale těm tvou bláznům na čele (Fowler, Schauffele) slušně chytly saze:up::D.......Rickiemu bych to docela přál
 
Tak nějak jsem po včerejšku nevěřil, že by bylo letošní hřiště nějak až moc těžké. Místy jsou tak široké dopadové plochy, skoro jak v Lipinách.:)

Ale McIlroyův chip na poslední jamce mě uvedl zpátky do reality. :oops: Mickelson jakbysmet. :oops::rolleyes:

Přesto se výsledné skore bude určitě pohybovat na úrovni +12a víc.

Hřiště je ale moc zajímavé, není to takovéto prefa hřiště ala PGA.
 
Tak nějak jsem po včerejšku nevěřil, že by bylo letošní hřiště nějak až moc těžké. …
Rychlost grýnů 13 stop. To mi přijde jako dost těžké 🙈
 
Rory to "zase" málem vyhrál, napínavé až do poslední rány, super finálové kolo. Clarkovi to přeju. Rory se určitě dočká, řekl bych, že už za měsíc (doufám).
 
Škoda mého oblíbence Rickyho, první kolo z jiné dimenze. K jeho smůle šel postupně dolů a nakonec T5. Clark velmi překvapivě, ale nutno říct, že zasloužený titul. Rory celkem konzistentní avšak chybělo tam to štěstíčko v posledním kole ;) ne a ne zaskórovat.
 
ty kráso, to bylo finále💪 Já to viděl až včera ze záznamu, ale zíral jsem do posledního puttu. Je docela těžký nezjistit celý pondělí výsledek, ale vyplatilo se. ... ještě na 18ce jsem čekal že to Rory urve... 🤨
 
Uplne me uchvatilo to hriste, layout mi prijde uplne super. Az jsem si rikal, tam si nekdy musim zahrat... a pak popisovali, jak to prakticky nejde, jeden z nejprisnejsich privatnich klubu...
 
Uplne me uchvatilo to hriste, layout mi prijde uplne super. Az jsem si rikal, tam si nekdy musim zahrat... a pak popisovali, jak to prakticky nejde, jeden z nejprisnejsich privatnich klubu...
Souhlas. Některé ty jamky (hlavně položení a tvar greenů) opravdu originální.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom