Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz PGA Tour – The Players Championship

Ha, konečně. Asi si to tady greenkeperi přečetli a uvědomili si, že druhou půlku grýnu 17. jamky naprosto nesportovně opomíjeli! Uličníci! Ještě že jsme to tu řešili!

:p
Oni si na tu druhou polovinu vždycky vzpomenou až na finálové kolo, to bude nějaký psychický problém 🤭
 
Cha...ukládám si a vytisknu při mistrovství klubu, až mi budou zase tvrdit, že PIN na forgreenu není spravedlivý!
 
Cha...ukládám si a vytisknu při mistrovství klubu, až mi budou zase tvrdit, že PIN na forgreenu není spravedlivý!
Tak on zase ten jejich forgeen je v podstatě tvůj grýn ve špičkovém stavu 🤭
 
Tak on zase ten jejich forgeen je v podstatě tvůj grýn ve špičkovém stavu 🤭
Co jsem koukal, tak můj green je spíš jejich bunker...jen ten písek mají jemnější...
 
... přišla mi to vizuální grafikou nuda. :) Potřeboval bych něco mezi LIV a PGA...
Teď jsem si na chvilku pustil LIV z Hong Kongu a fakt mi tam černá „čtvrtina" obrazovky vlevo vadí.
Navíc i proto, že kameramani občas zapomenou, že vlevo nemají část obrazu k dispozici a hráč je pak „nacpán" ke kraji efektivního obrazu 👎
 
Jsem rád, že vyhrál Scheffler. Ale Clark si to nezasloužil, takhle ošklivě 😢😢😢. Čekal jsem, že putter i míček poletí do jezera (minimálně) 🤣🤣🤣
 
Mně se to taky moc líbilo. Scheffler borec!! Napínavé... Věčná škoda těch patů a "jen" párků na 17j pro poslední flajt. Tam ta šance na rozstřel u obou po první fantastické ráně jasně byla!

Btw. Trochu se divím, že pan Babický (spolukomentátor přenosu) nemá na každé jamce každého hřiště sochu v nadživotní velikosti a nevyžaduje se hluboká úklona jejím směrem od všech hráčů po každé ráně. Nic proti jeho bohatým znalostem, to naopak a hrozně moc věcí se vždy dozvím - což myslím pozitivně. Ale ta tónina... :oops:
 
Upraveno:
Mně se to taky moc líbilo. Scheffler borec!! Napínavé... Věčná škoda těch patů a "jen" párků na 17j pro poslední flajt. Tam ta šance na rozstřel u obou po první fantastické ráně jasně byla!

Btw. Trochu se divím, že pan Babický (spolukomentátor přenosu) nemá na každé jamce každého hřiště sochu v nadživotní velikosti a nevyžaduje se hluboká úklona jejím směrem od všech hráčů po každé ráně. Nic proti jeho bohatým znalostem, to naopak a hrozně moc věcí se vždy dozvím - což myslím pozitivně. Ale ta tónina... :oops:
vzdycky prepinam eurosport do EN, cesky komentar je pro me neposlouchatelny...
 
Věčná škoda těch patů a "jen" párků na 17j pro poslední flajt.

Tak oprava, jasně, blbost. Clark na 17 birdie dal, blbě jsem to napsal, holt rozespalé pondělí. :) Schauffale-ho sem měl na mysli. Na 17.jamce. A samozřejmě Clark smůla na 18, kdy to rozehrál skvěle. Díky @miky.tommy za opravu v SZ! :up:

A osobně se mi ještě moc líbil Harman, fandil jsem mu! :)

---
Tohle prostě byla fakt smůla, na poslední Jamce!

A zatraceně drahá smůla! Minuta cca 1:57, pokud se to video nezapne tam samo...

2024 Players Championship prize money, purse​

Total purse: $25 million​

1st: $4,500,000 -- Scottie Scheffler
2nd: $2,725,000 -- Brian Harman, Xander Schauffele, Wyndham Clark ($1,891,667 each)
3rd: $1,725,000
4th: $1,225,000
5th: $1,025,000 -- Matt Fitzpatrick
6th: $906,250 -- Si Woo Kim, Hideki Matsuyama ($875,000 each)
7th: $843,750
8th: $781,250 -- Ludvig Aberg
9th: $731,250 -- Sahith Theegala, Maverick McNealy ($706,250 each)
10th: $681,250

(zdroj https://www.cbssports.com/golf/news...chefflers-winners-share-from-25-million-pool/)
 
Upraveno:
vzdycky prepinam eurosport do EN, cesky komentar je pro me neposlouchatelny...

Jj, osobně to příště udělám taky. Ostatní mi ale nějak dramaticky nevadí, mám to jako zábavu, nikoli odborný poslech. Dívali jsme se večer s @kristyna a chvíli se synem, tak jsem ponechal češtinu... ale Týnce jsem říkal někdy kolem 9.jamky, že p. Babického dál prostě nedám, že to vypnu (naštěstí jsem to neudělal a hra byla parádní). Když pominu ty sem tam pro mě "pohrdlivé hlášky" k hráčům - které spíše patří do soukromé trenérské kabiny, tak osobně i sem tam komenty ke komentátorům fyzicky na místě stylem - volně interpretuji "neřekli nic nového, než co jsme vám už neříkalo, tak netřeba překládat" atp. :( Mně to ten zážitek z přenosu vrcholné akce kazí. Chci fandit, dívat se, těšit se a radovat se z toho, co se komu povede. A ne x jamek opakovaně poslouchat, jak má tenhle hráč rychlejší horní polovinu těla a proto to ustřelil zase doleva... a jak je slabej psychicky a tak podobně. Podle těch komentů p. Babický nějaký z majorů vyhrál alespoň 10x!

No nic, je to osobní dojem, vypovídal jsem se. 😀 Věřím, že to může někomu jinému sedět a líbit se. :up:
 
Upraveno:
Jj, osobně to příště udělám taky. Ostatní mi ale nějak dramaticky nevadí, mám to jako zábavu, nikoli odborný poslech. Dívali jsme se večer s @kristyna a chvíli se synem, tak jsem ponechal češtinu... ale Týnce jsem říkal někdy kolem 9.jamky, že p. Babického dál prostě nedám, že to vypnu (naštěstí jsem to neudělal a hra byla parádní). Když pominu ty sem tam pro mě "pohrdlivé hlášky" k hráčům - které spíše patří do soukromé trenérské kabiny, tak osobně i sem tam komenty ke komentátorům fyzicky na místě stylem - volně interpretuji "neřekli nic nového, než co jsme vám už neříkalo, tak netřeba překládat" atp. :( Mně to ten zážitek z přenosu vrcholné akce kazí. Chci fandit, dívat se, těšit se a radovat se z toho, co se komu povede. A ne x jamek poslouchat, jak má tenhle hráč rychlejší horní polovinu těla a proto to ustřelil zase doleva... a jak je slabej psychicky a tak podobně. Podle těch komentů p. Babický nějaký z majorů vyhrál alespoň 10x!

No nic, je to osobní dojem, vypovídal jsem se. 😀 Věřím, že to může někomu jinému sedět a líbit se. :up:
@requo to nevypnul, protože jsem se chtěla dívat já. 😉 Ale dovolila jsem vypnout zvuk. Byla to pěkná podívaná. 🍀
 
Mně se to taky moc líbilo. Scheffler borec!! Napínavé... Věčná škoda těch patů a "jen" párků na 17j pro poslední flajt. Tam ta šance na rozstřel u obou po první fantastické ráně jasně byla!

Btw. Trochu se divím, že pan Babický (spolukomentátor přenosu) nemá na každé jamce každého hřiště sochu v nadživotní velikosti a nevyžaduje se hluboká úklona jejím směrem od všech hráčů po každé ráně. Nic proti jeho bohatým znalostem, to naopak a hrozně moc věcí se vždy dozvím - což myslím pozitivně. Ale ta tónina... :oops:
Jsi nedával pozor, Clark na 17 berdie dal😁 ten to pokakal tim kratky patem do eagle na 16..
Edit: zase pozdě jako dycky😁
 
Jj, osobně to příště udělám taky. Ostatní mi ale nějak dramaticky nevadí, mám to jako zábavu, nikoli odborný poslech. Dívali jsme se večer s @kristyna a chvíli se synem, tak jsem ponechal češtinu... ale Týnce jsem říkal někdy kolem 9.jamky, že p. Babického dál prostě nedám, že to vypnu (naštěstí jsem to neudělal a hra byla parádní). Když pominu ty sem tam pro mě "pohrdlivé hlášky" k hráčům - které spíše patří do soukromé trenérské kabiny, tak osobně i sem tam komenty ke komentátorům fyzicky na místě stylem - volně interpretuji "neřekli nic nového, než co jsme vám už neříkalo, tak netřeba překládat" atp. :( Mně to ten zážitek z přenosu vrcholné akce kazí. Chci fandit, dívat se, těšit se a radovat se z toho, co se komu povede. A ne x jamek poslouchat, jak má tenhle hráč rychlejší horní polovinu těla a proto to ustřelil zase doleva... a jak je slabej psychicky a tak podobně. Podle těch komentů p. Babický nějaký z majorů vyhrál alespoň 10!

No nic, je to osobní dojem, vypovídal jsem se. 😀 Věřím, že to může někomu jinému sedět a líbit se. :up:
Tak já už jsem hned po prvním přenosu, na který jsem koukal a komentoval to AB, říkal, že ten komentář je prostě divný. Sice relativně hodně odborných informací, ale to podání mi nevyhovuje.
Naštěstí to mám většinou jako podkres k práci a hodím na to oko jen, když se děje něco zajímavého, Takže ten komentář moc nevnímám.
 
Add Babický - dlouhou dobu jsem ho nesnášel, ale nějak se mi povedlo zařadit jeho blábolení o něm samém do kategorie šum a ignorovat ho. A zůstala možnost se sem tam něco dozvědět. Bohužel blábolení Mikea Hrubého se mi ignorovat stále nedaří:(
 
Add Babický - dlouhou dobu jsem ho nesnášel, ale nějak se mi povedlo zařadit jeho blábolení o něm samém do kategorie šum a ignorovat ho. A zůstala možnost se sem tam něco dozvědět. Bohužel blábolení Mikea Hrubého se mi ignorovat stále nedaří:(
Přesně......proti M.Hrubému (i pár dalším z GolfChannelu či O2) je Alan Babický úplně někde jinde:up:.....a těch pár jeho průpovídek kde všude byl a koho všeho zná v pohodě přežiju......a občas to je i zajímavý.
 
Přesně......proti M.Hrubému (i pár dalším z GolfChannelu či O2) je Alan Babický úplně někde jinde:up:.....a těch pár jeho průpovídek kde všude byl a koho všeho zná v pohodě přežiju......a občas to je i zajímavý.
No počkej, pár…
Já vidím ten poměr z pětihodinového přenosu tak 20 minut zajímavých informací a zbytek ten jájínkovskej šum😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom