Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Článek Jak vypadá míčkožrout?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Právě jsem publikoval článek: Jak vypadá míčkožrout?

Jak vypadá míčkožrout?

Článek  Jak vypadá míčkožrout?

A jako každý blížící se konec pracovního týdne, přepadl mě KOPR. Zkratku, kdo nezná, si vygůglete. K dnešnímu odlehčeném článku mě přivedl komentář na FB od @JardaK, kde k něčemu reagoval s poznámkou na @mkopcak hořehledské slepice, že to jsou převlečení míčkožrouti. Vypadají skutečně tak, nebo...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Tak jsi ten svůj KOPR využil neskutečným způsobem. Jsem unešen, ale zároveň zděšen, co ta umělá inteligence dokáže. Už si dokáži živě představit, že nás jednou jako lidstvo vyhladí :D
Nejspíš si to zasloužíme :rolleyes:
Jinak ty obrázky jsou suprový. Dokonce kdyby to byly samolepky, tak bych si je určitě pořídil a nalepil na své auto.
Já když mám KOPR, tak chlastám a žeru :D:D
 
Jako u všeho. Dobrý nástroj (sluha), zlý pán. ;) A zavírat před tím oči neznamená, že to neexistuje. Poznat, řešit, využít, seznámit se, vědět a znát. A nebít překvapen, nebát se, poznat, seznámit se, být připraven a znalý rizik. :up:

Každopádně, míčkožrouti jsou fajn, dá se s tím krásně "hrát" a sbírat nápady a podněty a jiný úhel pohledu. ⛳
 
Upraveno:
Hele dobrý, ale proč využívat hloupou AI, když je viník znám? To podivné stvoření u @mkopcak v kurníku je báječně přizpůsobeno k tomu ty míčky snášet místo vajec. Mám podezření, že kdyby se některá z těch potvor z článku pokusila "snést míček", tak jim ty voči vypadnou z důlků....
Navíc se ta jakoby slepice nemusí maskovat, kdekoliv mimo staromák se dá slepice potkat...
 
Tohle je dobrej míčkožrout, i mě jich dost sežral.

1709829365174.png
 
Navíc se ta jakoby slepice nemusí maskovat, kdekoliv mimo staromák se dá slepice potkat...
Tak i tam se asi dají potkat 🤭
 
" jako každý blížící se konec pracovního týdne, přepadl mě KOPR"

Takže dle výše uvedeného slovníku - měl @requo KOPR ve významu:

1. zkr. kurevský odpor k práci; srov. s mopr, viz také sako
Příklad: „Dnes už nic nedělám, mám kopr!”,

nebo
2. místo na mužském těle mezi análním otvorem a genitáliemi, tedy mezi koulemi a p.rdelí
Příklad: „Mám zpocenej kopr.”

Já fakt nevím :p:D
 
" jako každý blížící se konec pracovního týdne, přepadl mě KOPR"

Takže dle výše uvedeného slovníku - měl @requo KOPR ve významu:

1. zkr. kurevský odpor k práci; srov. s mopr, viz také sako
Příklad: „Dnes už nic nedělám, mám kopr!”,

nebo
2. místo na mužském těle mezi análním otvorem a genitáliemi, tedy mezi koulemi a p.rdelí
Příklad: „Mám zpocenej kopr.”

Já fakt nevím :p:D
Já ti nevím, jestli ten druhej význam způsobí vyplození článku na nějaký téma, tak si nechci představovat, co měl @requo zpocenýho dnes?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom