Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Článek Jak jsem moderoval hru „Poznej hřiště a jamku podle fotografie“

Henry

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jindřich
Klub
GC Ostravice
Právě jsem publikoval článek: Jak jsem moderoval hru „Poznej hřiště a jamku podle fotografie“

Jak jsem moderoval hru „Poznej hřiště a jamku podle fotografie“

Článek  Jak jsem moderoval hru „Poznej hřiště a jamku podle fotografie“

Jak jsem moderoval hru „Poznej hřiště a jamku podle fotografie“ Upozorňuji, že veškeré mnou v článku zmiňované a popisované osoby jsou zcela fiktivní, neskutečné a smyšlené a že jména osobám přiřazená a v článku použitá jsem vybíral zcela náhodně, libovolně a bez jakéhokoliv vztahu ke...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Za mě jediný komentář a doufám, že jsem si prakticky jist, že se shodnu s ostatními.
Sumarizace průběhu soutěže uvěřejněná v článku je skvělá, stejně jako celé řízení této hry - moc díky @Henry za řízení dvouměsíční zábavy nás všech.
 
Skoro týden po ukončení soutěže "Poznej hřiště..." musím taky moc poděkovat!
Byla to zábava a zpestření zimního období. Ano, souhlasím, že změna pravidel prospěla, ale zároveň musím konstatovat, že jsem si jednu chvíli trošku myslel na TOP 5, ale brzo jsem zjistil, že ti kluci přede mnou jsou jiná, vyšší úroveň!:up: Stačí pár dnů ( někdy i jen hodin ) vynechat a nemáte šanci ztrátu dohnat a to je zase druhá strana rozhodnutí omezit počet bodů na jeden za 24 hodin! Moje osobní šance šly dolů po možnosti hádat fotky ze Slovenska a to jednoduše proto, že tam mám odehrány jen dvě hřiště. Určitě nejsem sám, kdo zjistil, jak může být fotka proti realitě odlišná a mockrát mě překvapilo, jaké místo se nakonec z fotky vyklubalo. Možná, že se mi to jen zdálo, ale upravené fotky z různých zdrojů, byly hodně nekvalitní a mockrát na nich nebylo poznat skoro nic.:cry: Přimlouval bych se za pravidlo, aby se v soutěži používaly pouze fotky vlastní, pořízené na konkrétním místě. Můj velice subjektivní názor!
Gratulace medailistům! A velké poděkování a respekt hlavně Henrymu!!!:up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom