Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Tak věnoval by ses golfu, když se podíváš na zahraniční youtubery tak jsou tam mnohem starší a točí.
Já si myslím, že by to nebyl špatný nápad. Já nevím o nikom z CZ kdo by podobný obsah na youtube nabízel.
Když už to máš na instagramu, tak přece není problém založit kanál a hodit to i tam.
Tak jsem to nahrál i na YouTube, ale abych řekl pravdu, tak toto médium jsem zatím využíval pouze pasivně....
 
Tak jsem to nahrál i na YouTube, ale abych řekl pravdu, tak toto médium jsem zatím využíval pouze pasivně....
A jak se to tam najde, nepovedlo se mi.
 
Dej si vyhledat BK-golf
 
Tak věnoval by ses golfu, když se podíváš na zahraniční youtubery tak jsou tam mnohem starší a točí.
Já si myslím, že by to nebyl špatný nápad. Já nevím o nikom z CZ kdo by podobný obsah na youtube nabízel.
Když už to máš na instagramu, tak přece není problém založit kanál a hodit to i tam.
Někde jsem se dočetl, že většina českých "youtůberů" si stěžuje, že Češi jsou národ "haterů" proto i oni sami začínají přemýšlet nad angličtinou. Mám na to podobný názor. Nicméně najdeš videa a různé pokusy z minulosti i současnosti.
 
je tam to samé, jako je na Instagramu? děkuji R
Ano, ale kdo nemá instagram, tak může koukat na youtube.
 
Dneska při jarním úklidu na mne vypadl „zapomenutý” Ježíšek.
Tak jsme se synem procvičili „course management” 🤭
658DC6BF-4FA4-4D64-AA90-0B2CCEF8A2C2.jpeg
 
tak dnes jsem potrénovala v souladu s plánem :)a vyzkoušela i drill bk :)
zítra zkusím už chipování, a také podle bk
EF873173-9153-405B-9961-03E1633B02D0.jpeg

dotázek: když budu trénovat s měkkým pěnovým míčkem, jaké zkreslení to je oproti skutečnému míčku?
za odpověď děkuji R
 
Upraveno:
na dnešní den jsem si naplánovala trénink velmi krátkých chipů s Madlenkou (ještě šetřim rameno)
DF18792C-62D7-41CE-9B4B-B03D0F015F42.jpeg
 

Přílohy

  • B5DEE30F-8728-4253-9A27-3DBC19D1B99F.jpeg
    B5DEE30F-8728-4253-9A27-3DBC19D1B99F.jpeg
    40,1 KB · Zobrazení: 163
Vcera kdyz jsem byl po poledni behat, na drivingu na Rohanu byli dva lidi. Jeden pod strechou na drivingu, druhy na pitchingu. Problem to ve finale ale muze byt spis pro majitele/provozovatele....
 
Vcera kdyz jsem byl po poledni behat, na drivingu na Rohanu byli dva lidi. Jeden pod strechou na drivingu, druhy na pitchingu. Problem to ve finale ale muze byt spis pro majitele/provozovatele....
jojo, maji vlastni mice, ale bohuzel to nejde nijak ovlivnit, 24/7 hlidac tam byt nemuze, kdyz neni provoz
 
jojo, maji vlastni mice, ale bohuzel to nejde nijak ovlivnit, 24/7 hlidac tam byt nemuze, kdyz neni provoz
Ja vim, ze to nelze uhlidat. je smutne, ze to porusuji.
 
Ahoj nevím jak vy, ale už mne z toho domácího čipování a putování jemně hrabe :D Navíc když jste vykoupili všechny PuttOuty, takže na ten svůj si budu muset ještě do příštího týdne počkat :) Nicméně domov se mi proměnil, spíše tedy pokoj mladého, v čiping a puting zónu :D Nicméně jak zde i někdo psal, i mne chybí plná švih. A tak ve mne delší dobu zrála myšlenka, jak toto proměnit v realitu - na louku se mi úplně nechce, v blízkosti žádnou takovou, kde bych nikoho neohrozil nemám. Tak jsem si zřídil soukromý indoor driving - viz foto :D Aktuálně jen pěnovými míčky, ale lepší než nic. Každopádně od včerejška mohu konečně klidně spát, jelikož jsem si ověřil, že můj švih s driverem a hybridem se nijak nenakazil. S klidnou duší mohu tedy každý večer usínat s vědomým, že až budu moci na zkutečný driving, bude mi stačit pár ran a jsem tam kde mne karanténa zastavila :D

PS: ten kobereček jsem si nekoupil, ale v daném místě, byla před pár lety golfová prodejna - bohužel více z nezůstalo :D
 

Přílohy

  • IMG_1436.JPG
    IMG_1436.JPG
    162,6 KB · Zobrazení: 186
Včera jsme na zahradě wedžkou přestřelovali jabloň, samozřejmě pěnovými míčky, tak velkou zahradu nemáme 😁 a manžel jen suše povídal "to jste si vloni ťukali na čelo když jsem si ty míčky kupoval, a ted vám jsou dobrý" 😁😁😁
 
Dneska trénink koordinace oko-ruka, sice trošku foukalo, ale „dva cvaky doleva” to vyřešily 🤭

P.S. kdyby se někdo nemohl dopočítat, tak je to 8 ran ;)

4B493082-2C5D-490E-B832-B3D103449F7F.jpeg
 
to je střelba zbraní? nebo míčky? :oops: a z jaké vzdálenosti?
no, v žádném případě bych tam nechtěla mít nos :D
Vzduchovka, diabolky, 10m
Taková psychická příprava na „nearest to pin” 😂 😂 😂
 
Vzduchovka, diabolky, 10m
Taková psychická příprava na „nearest to pin” 😂 😂 😂
Se máš. Střelnice jsou taky zavřený, tak ti můžeme jen tiše závidět... A ten arzenál maximálně přendavat z jednoho trezoru do druhýho 🙄
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom