Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

&@€#%*%+{}|>$££ … 7. jamka…

Zobrazit přílohu 43352
Gratulace ke 3. místu, dle fotky to vypadá spíše na nespokojenost.
Ale nebylo by možné ještě přidat překlad první (a jediné) věty do úředního jazyka 🤣🤣🤣? Neznám hořehledský dialekt a strýček Google také ne :cry::cry::cry::cry:
 
Gratulace ke 3. místu, dle fotky to vypadá spíše na nespokojenost.
Ale nebylo by možné ještě přidat překlad první (a jediné) věty do úředního jazyka 🤣🤣🤣? Neznám hořehledský dialekt a strýček Google také ne :cry::cry::cry::cry:

Jj a ještě ke všemu mi přišlo upozornění na admin@ že bud nějaká chyba, nebo nějaký nabourání Jamky... :p
 
Buďte rádi, že ste u toho nebyli, protože to nenabouralo jen 19. jamku, ale i sousedům kurník, skleník a stodolu. A to jsem se jen konzervativně vyklepával z křoví na fairway...
 
Buďte rádi, že ste u toho nebyli, protože to nenabouralo jen 19. jamku, ale i sousedům kurník, skleník a stodolu. A to jsem se jen konzervativně vyklepával z křoví na fairway...

Ty naděláš... Devět ran! No a co! Celkově pod 80 (78), bedna a znovu sis zlepšil HI, dobře ty! Jedeš!::up:

.
.
.


Nicméně, mohl by si mi prosím popsat, proč si tu jamku zahrál takhle blbě a co se dělo? Uvědomujes si, že i s bogey by si pokořil 75 ran? :-D
 
Ty naděláš... Devět ran! No a co! Celkově pod 80 (78), bedna a znovu sis zlepšil HI, dobře ty! Jedeš!::up:

.
.
.


Nicméně, mohl by si mi prosím popsat, proč si tu jamku zahrál takhle blbě a co se dělo? Uvědomujes si, že i s bogey by si pokořil 75 ran? :-D
Děkuji. Já jsem ve výsledku samozřejmě rád, jak za 3. místo, tak za výsledek. Respektive vnímám tu zbytečnost mrzení se nad rozlitým mlékem, protože jedinej koho to reálně zajímá, jsem já:).

Včera jsem se 3x dostal do pozice, kdy jsem musel volit mezi bezpečným výklepem a riskantním pokusem průstřelu mezi stromy. 2x to bylo na 6ce, kde jsem vždy drive zahrál až na 4. jamku a nemohl skrz borovice hrát druhou ránu na green. V obou případech jsem se vyklepl na 20m před sebe a zahrál birdie/ PAR.

A třetí situace byla na 7ce v druhém kole (moje předposlední jamka), kdy už jsem samozřejmě měl v hlavě to, že nesu do klubovny svůj nejlepší výsledek v Hořehledech na 18 jamek. A i proto jsem si opět vybral výklep z remízku po levé straně cca 130m od greenu, kde mi skončil drive. Bohužel jsem ho nedocenil a hůl se mi o vyšší trávu zastavila a vyklepl jsem se jen pár metrů dopředu. Odtud jsem naopak podjel 60°ku, takže jsem měl k vlajce sice volný výhled, ale pořád 80 metrů. No a plánovanou 56° jsem topnul za green do autu. Druhý pokus se už na green dostal, ale líbezný adrenalinem nakrmený trojputt dovršil mé trápení.

Přesto jsem se poslední jamkou nepotopil a náhodou to celé stačilo na 3. místo. Zpětně jsem sám sebe překvapil, protože takováhle strategie mi není blízká. Ale nepřesvědčil jsem se o tom, že to nemá cenu zkoušet:-D.
 
No a plánovanou 56° jsem topnul za green do autu.

Takže v podstatě jak McIlroy včera na 13 (PAR 4) - akorát on teda měl i s autem "jen" bogey. Tobě tenhle defenzivní styl prostě nemůže být blízký! Musíš to pálit na kapitána Ameriku! Pěkně driverem rovnou na grýn!


---
Prd, zahrál si celé kolo skvěle, a s ohledem na to, že pak bylo par a bogey, dobře si to ustál! (to musela být nuda :-D)
 
Prd, zahrál si celé kolo skvěle, a s ohledem na to, že pak bylo par a bogey, dobře si to ustál! (to musela být nuda :-D)
Bogie na 9ce byla pro mne 10. jamka, končil jsem 8kou. Byť hůl neletěla, tak vybranými výrazy dámských i mužských přirození jsem oblažil nejen flight vlastní, ale celou jihozápadní část hřiště, takže nuda to určitě nebyla...
 
Bogie na 9ce byla pro mne 10. jamka, končil jsem 8kou. Byť hůl neletěla, tak vybranými výrazy dámských i mužských přirození jsem oblažil nejen flight vlastní, ale celou jihozápadní část hřiště, takže nuda to určitě nebyla...
Možná jsi byl slyšet až v Beřovicích. Nebo to možná byla moje vlastní ozvěna? Slovník jsem měl podobnej celý dva dny.
V sobotu jsem hrál v poli skvěle, z 8 greenů v regulaci 1 birdie, 2 pary a zbytek trojpatů. Ještě jedno birdie chip-inem. A dost patů nespadlo o otočku. Déšť a vítr. Tak 85. Patr v sobotu neletěl, až v neděli. To byl celkovej výsledek o pár ran horší, na osmičce jsem provedl něco jako ty, akorát já si hrál v písku. Doublepar🤮
Patr má slíbeno, že pokud se nevzpamatuje, najdu za 14 dní v turecku nějaký hodně ošklivý místo a nechám ho tam.
 
Dneska zamrzlo peklo :D Mam svuj prvni zivotni par. 💪Dneska podruhe jsem vyrazil na Zbraslavskou 9ku. Hra byla jako na houpacce, patovani docela tragedie, 2 ulety ve forme +4, jinak celkem ok. Pocasi krasne, zadne ztracene micky, 1 micek navic a par na 7ce. Zdalo se mi lehce topnute, ale ve finale pristalo tesne za greenem asi 5m od jamky. U druheho patu mi busilo srdce, ze uz to konecne musim dat 🙂
Zaver pak zadna slava, ale skore stejne jak minule a hlavne historicky moment pro mne :D
Snad od ted jich bude vic.
1000015141.jpg

1000015114.jpg
 
20.5.2024 •Vinoř - Praha: 79 ran, 32 patů, 40 stejblů (by mGolf)
Screenshot_20240520-213302~2.png


Dnes jsem dopoledne usoudil, že není dobrý den na práci a rozhodl se vyrazit na golf. Volba padla na Vinoř, jelikož mi končila platnost voucheru z GD.
Dobře jsem udělal. Na hřišti jsem byl skoro sám, akorát na desítce mě pustili dvě dámy. Podmínky téměř ideální až do šesté jamky, kdy se na odpališti spustil během minuty brutální liják 😳. Bohužel jsem neudržel nervy na uzdě a neomylně poslal nervózní ránu do vody 30 metrů napravo vpředu 😭. Nakonec to byla jediná opravdu velká chyba za celou hru a bohužel mě stála dabláč🥺. Jinak se mě podařilo vrátit se na vlnu z předminulého týdne 👍 .
Musím říct, že takhle mě ten golf opravdu baví 😀.
+7 je nejlepší výsledek jaký jsem kdy na paru 72 zahrál.
 
MiniKopčák s dědou šli fandit na hokej, na mě lístek nezbyl, ale zbyl na mě Motol. Aktuálně v pohodě hratelné, protože jest mokro a tudiž nic nikam neskáče a neutíká. Domácí štrůdl potěšil, že mě @requo porazil o 3 rány už méně…

IMG_5774.jpeg
IMG_5776.jpeg
IMG_5777.jpeg
IMG_5778.jpeg
IMG_5780.jpeg
 
21.5.2024 • Motol: 83 ran, 35 patů (by mGolf)

IMG_7323.jpeg


Když jak o nic nešlo, tak to vlastně šlo skvěle. První devítka taková rozpačitá, ale žádný drama, spíše neschopnost nekazit (využít) jednoduché rány... Ale druhá - tam to vycházelo skoro vše, hodně mě držela především hra z tyčka . A i druhé rány, v podstatě jsem nebyl v problémech. A na grýnech jsem to nějak už dokvedlal se ctí. A jak říká Martin, jak to hřiště bylo celý mokrý po dešti, tak to ještě při trefene ferveji nikam dramaticky do kopru nebo pod stromy neutikalo. :) Každopádně dnešní zahrané skóre mě těší, hra s jedním míčkem taky, bude to jednou prima, až to přenesu na hru, ná kterou se budu soustředit a kde o něco půjde :-D díky Marťas za hru!

IMG_7316.jpeg IMG_7320.jpeg IMG_7309.jpeg
 
Tak jsem si dal z pracovních i odpočinkových důvodů po Kaskádě 8-denní pauzu.......a dneska znovu natěšenej na značkách:):D.
Molitorov, hned na prvni jamce par:up:, pak mraky bogey a pár dabláčů......a bohužel i pasáž jamek 8 - 10, na kterou rychle zapomenout (škrt, 9 8):vomit:.......takže takovej můj klasickej golf poslední doby s výsledkem na Stb. lehce přes 30.
Poprvé jsem viděl ty nesmysly na hřišti (2 x biozóna + ta waste area)........a ve flightu jsme nechápali:rolleyes:. Ale jinak hřiště ve velmi dobrém stavu, především fairwaye.
Zítra jsem chtěl ještě jet do Lípy, ale kvůli předpovědi počasí bohužel zrušeno:(.....tak musím na zbytek týdne vymyslet nějakou náhradu.......
 
Včera HCP tour Hořehledy a konečně první par na čtyřparové 9. S jednopatem. A hned je hezčí den 😂

No počkej... to nemůžeš takhle rychle shrnout. Gratulace k druhému místu a prvnímu snížení HI! :):up: Dost dobře ty!

---
Btw. tohle ten golf dělá pořád. Podle mě golf je ženská. Spousta cavyků, spousta ne úplně povedených jamek a ran, pomalu s tím končíme, někteří z nás vrtulníkujou hole a prodávají výbavu.... ale pak se něco povede, jedna jamka, rána, ideálně poslední, kdy se podaří a najednou jsme jak sluníčko... a zase jsme ztraceni. 😀
 
Šlo to, Grabštejn za 90 a jako pozvánku na turnaj 19.jamky uvádím, že na 18 může i takové kopyto jako já zahrát 320m drive. Dobrá, to, že běžel 120m ani to, že to byla provize a nehrál jsem ji ani že z toho bylo bogey nemůže zkazit radost z povedené rány ⛳🤟😎
 
Tak jsem si dal z pracovních i odpočinkových důvodů po Kaskádě 8-denní pauzu.......a dneska znovu natěšenej na značkách:):D.
Molitorov, hned na prvni jamce par:up:, pak mraky bogey a pár dabláčů......a bohužel i pasáž jamek 8 - 10, na kterou rychle zapomenout (škrt, 9 8):vomit:.......takže takovej můj klasickej golf poslední doby s výsledkem na Stb. lehce přes 30.
Poprvé jsem viděl ty nesmysly na hřišti (2 x biozóna + ta waste area)........a ve flightu jsme nechápali:rolleyes:. Ale jinak hřiště ve velmi dobrém stavu, především fairwaye.
Zítra jsem chtěl ještě jet do Lípy, ale kvůli předpovědi počasí bohužel zrušeno:(.....tak musím na zbytek týdne vymyslet nějakou náhradu.......
A přitom tady neprší, jen trochu fouká.
 
A přitom tady neprší, jen trochu fouká.
Na to jsem taky spoléhal, a po 13h mě vyhnal ze hřiště slejvák jak 🐄
Akorát jsem došel na 9. jamku, tak jsem rovnou pokračoval na parkoviště 🤭
 
Místo zrušeného turnaje a s ohledem na to, že nakonec se předpověď počasí změnila, jsem se vydal si zahrát tréninkovou 18. Na druhé jamce začalo lehce mrholit, ale nic hrozného. Slušně fungovaly železa i patr. Na driveru jsem dnes byl nějaký krátký 🙈
Bohužel na 7. si patr vybral slabší chvilku (zdálo se mi, že je na grýnu víc vody, tak jsem přitlačil a nevrátil cca 1,5 dlouhý pat zpět -> trojpat 😡).
No a po 9. mne vyhnal liják (cca 10min. přeháňka) a protože jsem neměl kalhoty do deště, tak jsem to odpískal.
Ale výsledek po 9. jamkách docela slušný 🤭
IMG_9918.jpeg
 
22.5.2024 • 9j. Botanika: 50 ran, 15 patů (by mGolf)
Screenshot_20240522-204016.png

Abych se tu jen nechválil a nevzbudil snad dojem, že to možná alespoň trochu umím 😀. Dnes drsný návrat do reality, hranice hanby prolomena 🥺🙄.
Již druhá rána na jedničce, kdy jsem vyslal fenomenálního sokola do lesa naznačil, že by to mohla být povedená taškařice. Po nudném paru na dvojce, přišlo předčasné vyvrcholení představení na trojce. 1, 2 a 3 drajv jsem s přehledem a jistou dávkou elegance umístil do autu na zahradu domu po levé straně. Ještě že tam neměli piknik, jinak by to tam vypadalo jak na farmě ve Waco, po zásahu FBI😀. Sedmou ránu jsem sympaticky poslal 250 metrů daleko na střed FW. To bylo panečku radosti🤣. Nakonec 12🙄🥺😡🤮.
Nebudu to protahovat - před nedělním turnajem v Beřovicich jsem si vlil do žil slušnou dávku optismu, nemohu se dočkat 😀😉.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom