Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Bez dřev a driveru v bagu. Dá se ale chce to lepší krátkou a patování, protože trefovat grýny ze 170 až 200m moc nejde.

1716446605338.png
 
Dnes opět turnaj. Tentokrát Liberec - Machnín. Hřiště ve skvělé formě - prostě nádhera. Moje hra byl opak - prostě hrůza. To hřiště si opravdu nezasloužilo abych na tak hezkém hřišti hrál tak hrozně. Výsledkem zhoršení HI na 25.1, pouze 22 STB.
 
Po více než 4 letech jsem byl na golfu v Hořehledech. 2020 bolesti zad po coroně, 2021 zamrzlé pravé rameno, 2023 a 2024 pečování o maminku. Tak jsem dnes dal 20 míčků na odpališti a pak zkusmo 5 jamek - 1 par, 3 dabláče a 1 tripláč. Jo, bavilo mě to a bolesti všeho úměrné věku 67 let. Takže začnu chodit zase pravidelně. Paráda.
 
Dnes Nestor tour Hořehledy. Dnes trochu slabší výkon, pouze 16 stb. Co bych ale rád pochválil, tak to je stav hřiště. Martine @mkopcak je to super 👍. Ferveje krásně střižené, jetelíček v rafu šťavnatý, grýny super. Je vidět, že sekačky jedou ve dne v noci a závlaha zhora pomohla. Ale abych jen neschválil, byl to dnes trochu podraz. Odpaliště na dvojce dnes nahoře, na to nejsem zvyklý a nečekaně voda ve vodní překážce. Takže míček si vylov sám. 😂
 
Dnes díky pěknému počasí a včasnému příchodu ze zaměstnání, jsem se rozhodl před nedělním turnajem v Beřovicích provětrat hole na Kotlině. Ano, hole jsem svou bezchybnou hrou dostatečně provětral. Na neděli jsem stoprocentně připraven. Letos je má hra opravdu na h...no :mad: Nedokážu se trefit železy. Vlastně žádnou holí pořádně. Dokonce i na greenech jsem neskutečně darebný. V neděli to bude v Beřovicích očistec pro mne i spoluhráče ve flajtu.
Pro pobavení přikládám moji bezchybnou skorku :D:D

1716483533025.png


Jinak hřiště vypadá nádherně. Jehňátka i chlapy na sekačkách pracují na plné obrátky :up:
 
Dnes díky pěknému počasí a včasnému příchodu ze zaměstnání, jsem se rozhodl před nedělním turnajem v Beřovicích provětrat hole na Kotlině. Ano, hole jsem svou bezchybnou hrou dostatečně provětral. Na neděli jsem stoprocentně připraven. Letos je má hra opravdu na h...no :mad: Nedokážu se trefit železy. Vlastně žádnou holí pořádně. Dokonce i na greenech jsem neskutečně darebný. V neděli to bude v Beřovicích očistec pro mne i spoluhráče ve flajtu.
Pro pobavení přikládám moji bezchybnou skorku :D:D

Zobrazit přílohu 43465

Jinak hřiště vypadá nádherně. Jehňátka i chlapy na sekačkách pracují na plné obrátky :up:
To je tvoje váha nebo počet ran 🤭

Hele, ono se to zlomí a zase to půjde, golf je holt takový 😉
 
23.5.2024 • Prosečné: 83 ran, 35 patů (by mGolf)


Prosecne.png

V rámci služebky a volnějšího programu dnes odpoledne jsem si odskočil na Prosečné, které jsem chtěl už dlouho poprvé navštívit. Hřiště mi přišlo jako moc fajn výzva, čekal jsem méně a dostal jsem více. A počasí bylo přesně tak akorát. Jak mi to šlo? Docela dobře, hřiště není nijak dlouhé a jak držela železa, tak to bylo fajn. Driver tentokrát spinkal, nebyl potřeba. Problémy pak trochu na menších grýnech... Škoda, že tam nepadl žádný birdie, bylo na něj zaděláno asi 5x, ale prostě... prostě dnes ty krátké paty - ááách jo. Jo, hřiště mi připomíná takový mix Machnín - Semily - Horal. V aktuálním stavu - líbilo moc. :up:

IMG_7353.jpeg
 
Upraveno:
Dnes Nestor tour Hořehledy. Dnes trochu slabší výkon, pouze 16 stb. Co bych ale rád pochválil, tak to je stav hřiště. Martine @mkopcak je to super 👍. Ferveje krásně střižené, jetelíček v rafu šťavnatý, grýny super. Je vidět, že sekačky jedou ve dne v noci a závlaha zhora pomohla. Ale abych jen neschválil, byl to dnes trochu podraz. Odpaliště na dvojce dnes nahoře, na to nejsem zvyklý a nečekaně voda ve vodní překážce. Takže míček si vylov sám. 😂
Tak zrovna na té dvojce jsem byl první ránou těsně u grýnu, čipem těsně minul na berdíka a dal par:)
 
Dnes charitativní turnaj v Beřovicích. Hřiště je v super kondici, a pravdou je jak psal včera @Seppper , že se dá zahrát hezká čísla ;) Ferveje, rafy, greeny které moc nedrželi a byly docela rychlé i bankry, kterých jsem cestou na green vymetal dosti byli super. Počasí bylo také fajn. Jedinou chybou byla moje hra ve druhé devítce na greenech. Jsem prostě Šulinovské jelito :D
Podařilo se mi dokonce zahrát pod 100 ran. Celková spokojenost s předvedenou hrou :up:

1716739309993.png
 
30.5.2024 • 9j. Hořehledy: 39 ran, 17 patů (by mGolf)

Hoře.png

Kdyby to takhle šlo pořád. Včera nám praskla voda v práci, tzn. v podstatě nás vykopali ven... no, co se dalo dělat. Musel jsme tím pádem na rychlou devítku. Od své hry jsem nečekal vůbec nic, po hodině a půl v autě... ale a nebo právě proto? To vlastně šlo skvěle. V poli problém nebyl nikde, hřiště krásně hratelné a především - prázdno, nikde nikdo. Předemnou sice jeden trojflajt v bugyně, resp. 2 v autíčku a jedn po svých, ale tím, jak jsou letos bugy v Hoře elektrické, to je taková paráda, jak je to tiché a už žádní Trabanti kolem vás. Užil jsem si to. No a nezbývá než doufat, že obdobné skóre zahraju, až ho budu někdy i chtít zahrát a o něco půjde a někdo to uvidí. :-D
 
Včera Malevil........stav hřiště nic moc, greeny chlupaté, hrozně pomalé....ale stopu jakžtakž držely, odpaliště dost rozbitá, část bunkrů po předchozích deštích nehratelná....snad jen fairwaye snesou trochu přísnější měřítko.
Moje hra ještě horší než "nic moc", sice 3 pary (na mě slušný:)).....ale ten zbytek darmo mluvit, 109 ran hovoří za vše:vomit:. Tyhle technický hřiště nejsou pro kropiče jako já asi moc vhodný😀
 
Opět se mi potvrdil mnou, před několika lety, definovaný Murphyho zákon, že „Čím horší počasí, tím lepší golf” 🤭
Takže dnes CL z bílých za 77 ran a 42STB a 1. místo v kategorii 🤩
A že je v tomto počasí hřiště z bílých sakra dlouhé - prakticky nulové doběhy 🙈

Poslední dobou mne ničila krátká hra a patování. Takže jsem včera věnoval 2hodiny čipování a patování - a výsledkem je dnes 28 patů 😉
Tak snad to chvíli vydrží.

IMG_9955.jpeg
IMG_9956.jpeg
 
Včera Líšnice, stav hřiště jsem dal do hodnocení, ale osobně jsem byl spokojen (na to, že je to Líšnice), až na ty greeny.

No, hru jsem bral jako přípravu na Grabštejn, takže myslím, že tam zaútočím hodně vysoko (myšleno počtem ran 🤣🤣🤣)
prvních pěti jamek tři škrtnuté, zbytek byl takový hodně divoký. A i ty hodinky to poznaly, tak různě přepisovaly jamky, abych si to ani nemohl nikam napsat 😢😢😢
Abych zase nebyl takový škarohlíd, pár ran se povedlo, to jako jo, i jsem z nich měl radost. A co si pamatuju, tak i jeden par 🤣🤣🤣 Ale bohužel jich bylo málo.
Prostě je blbé, když mi jednou jde driver, podruhé železa, ale v jedné hře se to nepropojí.
Ale zase jsem po několika letech více potrénoval, neboť jsem posouvali TT o hodinu deset, tak jsem si vyzkoušel vše možné. A podle toho to n hřišti vypadalo 🤣
Takže vzhůru na Grabštejn 🥳🥳🥳
 
Na Líšnici jsem získal oprávnění ke hře, škoda, že v týdnu se tam prakticky nedá dostat ( pražský okruh ), jinak bych tam zavítal.
Nicméně plánuji tento týden min. 2x driving, abych si neudělal v sobotu ostudu, lekce mě vždycky rozbije na pár her.
 
Včera Líšnice, stav hřiště jsem dal do hodnocení, ale osobně jsem byl spokojen (na to, že je to Líšnice), až na ty greeny.

No, hru jsem bral jako přípravu na Grabštejn, takže myslím, že tam zaútočím hodně vysoko (myšleno počtem ran 🤣🤣🤣)
prvních pěti jamek tři škrtnuté, zbytek byl takový hodně divoký. A i ty hodinky to poznaly, tak různě přepisovaly jamky, abych si to ani nemohl nikam napsat 😢😢😢
Abych zase nebyl takový škarohlíd, pár ran se povedlo, to jako jo, i jsem z nich měl radost. A co si pamatuju, tak i jeden par 🤣🤣🤣 Ale bohužel jich bylo málo.
Prostě je blbé, když mi jednou jde driver, podruhé železa, ale v jedné hře se to nepropojí.
Ale zase jsem po několika letech více potrénoval, neboť jsem posouvali TT o hodinu deset, tak jsem si vyzkoušel vše možné. A podle toho to n hřišti vypadalo 🤣
Takže vzhůru na Grabštejn 🥳🥳🥳
To mne mrzí Tome 🥺 Těším se na sobotu jako prase na nové cvičky. 😂
 
Jako že zůstaneme místo golfu na baru a budeme pít? To by mi mohlo jít chvíli lépe než ten golf 🤣🤣🤣
Napijem se před hrou, abychom byli uvolnění 😂
 
Takže patování a čipování se vrátilo do 💩, navíc se k tomu přidala i železa. 😡
Jediné, co dnes fungovalo, tak byl driver a částečně hybrid.
Jen pro názornost - drive na 16. jamce 240 m až na pokračování ferveje. Zbývá 145m do vlajky proti větru. Beru 6i a zatáhnu vlevo asi 5m od grýnu vzdálenostně na úroveň jamky. Do jamky to tak mám cca 10 m a odcházím s bogie (potřeboval jsem na dohrání jamky 2xwedge a 2xpatr). 🤮

Tak nic ... zase se budu v týdnu věnovat hlavně tréninku krátké hry. 🤨
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom