Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Dlouho jsem to bez golfu nevydržel :D Pondělí odpočinek, praní a válení se ;)
Zato dnes nadržený na hru. Rozhodl jsem se obejít 3 devítky, a zjistit kolik vozík vydrží. Stále zelená baterka :up:
Po první devítce oběd a 2 Plzničky , po kterých jsem byl lehce přiopilý :D
No a potom ve čtyřech ještě 18 jamek. Hra byla opravdu divoká. Jediné, co mne bolí jsou nohy. Vršek je kupodivu v pohodě.
Hřiště už začíná usychat. Chybí voda z nebes. Ferveje dobré, ale někde rafy dost suché. Greeny se docela drží, jsou tvrdé, rychlé a nedrží. Celkový dojem z mé hry. Docela dobrý.

1715714939401.png
1715715009141.png
 
Pozor, já mám čerstvou zkušenost a už to s ním není taková (_._) Normálně to uklízí... ;)
Myslíš jako doma? Fáze jedna = prach, fáze dvě = vysavač a nakonec fáze tři = vytírání. Čtvrtá okna jen občas....
 
Dnes s @Vorel přátelská hra na Malevilu.

Začal jsem Birdie - Birdie. Pak už se to trošku zhoršilo a na 6. začal stávkovat driver 🤨
Nakonec 84 ran i s 5 tresnými 😡
Ale zase na to, jak foukalo a že jsou aerifikované a brutálně zapískované grýny, to mohlo být i horší 🤭
 
Dnes s @Vorel přátelská hra na Malevilu.

Začal jsem Birdie - Birdie. Pak už se to trošku zhoršilo a na 6. začal stávkovat driver 🤨
Nakonec 84 ran i s 5 tresnými 😡
Ale zase na to, jak foukalo a že jsou aerifikované a brutálně zapískované grýny, to mohlo být i horší 🤭

Co ten dům na 15? Už stojí s plotem?
 
Ty mede.. Jak můžeš tyhle oranžový placce říkat jehňátko?!? 😁
 
Dnes velmi pohodová procházka po Kotlině, za velmi silného větru, který neustále měnil směr. Chodily mi skoro všechny hole. Podařilo se mi díky větříčku dát na 15 jamce nádherně vyfejdovaný driver na levou stranu ferveje. Délka 245 m, carry cca 190 a doběh 55 m. Do greenu 235 m. Jen díky tomu, že umím velmi dobře tvarovat rány :D jsem zahrál svou nejlepší letošní hru ;):up:
Čipy a paty na 1* ;)
Hřiště je už docela suché a i tvrdé. Snad spadne z nebes trochu vody. Na greeny jsem hrál úmyslně před, aby míček naskočil a dojel. Nedržely. Hřiště je nádherně posekané.

1715876832445.png
 

Přílohy

  • IMG_20240516_111218.jpg
    IMG_20240516_111218.jpg
    203,6 KB · Zobrazení: 39
  • IMG_20240516_114220.jpg
    IMG_20240516_114220.jpg
    141,6 KB · Zobrazení: 38
  • IMG_20240516_115329.jpg
    IMG_20240516_115329.jpg
    146,5 KB · Zobrazení: 33
  • IMG_20240516_121831.jpg
    IMG_20240516_121831.jpg
    175,7 KB · Zobrazení: 34
  • IMG_20240516_122343.jpg
    IMG_20240516_122343.jpg
    303,1 KB · Zobrazení: 34
  • IMG_20240516_130627.jpg
    IMG_20240516_130627.jpg
    217,3 KB · Zobrazení: 39
Dneska, prvni kolo v jamkovce na Černem Moste. Foukalo dost, souper, hcp 4, nicmene me podcenil, tak nejhur jsem tekl o 3, pak na 10 jsem srovnal a tahali jsme se. Nakonec to dopadlo dle predpokladu a bylo to 3/1.
Vitr to dost ovlivnoval.
Hriste fajn, az na ty gryny, ktere jsou stale flekate, ale jsou rychle. Ferveje i rafy jsou super.
 
Dneska v Hoře, ale po šesti jamkách jsem to vzdal. :) V podstatě jsme do Hoře v tom dešti jeli kvůli tréninku @kristyna a Honzíka. V mezičase jsem to chtěl oběhnout... A? A nic. Nešlo to.

Po Kaskádě to dopadlo jak jsem čekal. Pretizena záda mě už díky neschopnosti v úterý elegantně bez ibalginu vstát z postele donutila jít ve čtvrtek už konečně na fyzio... Před Kaskadou jsem se tam bál jit. Proste takový tušení... No. Prej má záda jsou "zajímavá". Tzn. po té čtvrteční "iniciaci a připomenutí páteře" se nejsem schopen trefit do míče. A ještě mě to čeká několikrát. Tím pádem mě teď bolí u švihu úplně jiná místa, než dřív. :-D já to věděl! No, nezbývá než to pořádně začít zase rvát! Když to nejde silou...!! :p

Každopádně Hoře v parádním stavu. I v tom dešti grýny jezdí tak, že by leckde mohli závidět. Hezky kompaktní, vse zelené. Myslím, že tak následující tři týdny budou díky počasí zase v top kvalitě. :)

IMG_7285.jpeg IMG_7280.jpeg IMG_7279.jpeg IMG_7282.jpeg IMG_7283.jpeg IMG_7281.jpeg
 
Upraveno:
9 jamek - Slapy, 4. května
Krásný slunečný den a po dvou devítkách na Casares naše první v Čechách...

Přijeli jsme téměř dvě hodiny předem, abychom se v klídku rozehřáli na drivingu, ale to bychom nesměli být na Slapech. Zhruba dva roky u sebe téměř nenosím hotovost, prostě to není potřeba. Na recepci jsme nahlásili čas a zeptali se na žetony na driving, že bychom je zaplatili rovnou s fee. Dozvěděl jsem se, že mašina funguje pouze na 20 Kč mince, které mi obsluha ráda rozmění, ale v žádném případě mi je nepřidá k fee a nelze je zaplatit kartou. Nenašli jsme se slečnou žádnou možnost, jak to udělat... driving nebude... ufff. Tak máme skoro dvě hodiny volna.

Usedáme k poslednímu volnému stolu na kraji terasy a pozorujeme servírky v totálním masakru a objednat si vodu chce značnou dávku průbojnosti. Dohrál turnaj a všichni čekají na jídlo. Vedlejší stůl (taky mimo turnaj) dostal kartáč, že si k polévce neobjednali pečivo hned a mají tu drzost ho k frankturtské polévce chtít. Začátek jak víno...

No nic... poseděli jsme a vydali se trénovat čipy a paty.
Od startu kola už všechno v cajku. Hřiště v hezkém stavu, počasí super a rány celkem dlouhé a celkem rovné. Až na zdržující flight o dvě skupiny před námi pohoda. Maršál sympaťák s notnou dávkou empatie.

Po návratu do restaurace už děvčata odpočatá a milá. Frankfurtská polévka i s dopředu objednaným pečivem moc dobrá :)


IMG_0219.PNG


IMG_0218.jpg
 
Trénink na zítřejší Prezidentský pohár se samotným prezidentem. Očekávám tudíž nehoráznou čočku. Každopádně hřiště je aktuálně v absolutním topu. Takhle libový greeny nepamatuju…

IMG_5746.jpeg
IMG_5747.png
 
Včera Slapy, naštěstí už bylo po dešti. Ve třech, následující flight nás hnal, což se sice podepsalo na hře (dobrá výmluva), ale nevadilo to. A zase si člověk vzpomněl, jaké je to na turnajích.
Zahrál jsem si takový pěkný double bogey golf s jedním úletem v podobě paru na 12ce. Ale obešel jsem to s jedním míčkem (už druhá hra za sebou), žádným autem a vodou (škoda, že už není golfová výzva, to by bylo vyplněných políček 🤣🤣🤣).
Driver fungoval tak napůl, železa výrazně lépe než minulý týden na Kaskádě, puttování mi nešlo. Dost tříputtů a myslím i jeden čtyřputt.
Hřiště po deštích úplně v pohodě, vše krásně zelené, vysekané, green na 5ce v jedné části rozbitý, odpaliště stejná (už je to fakt vopruz), fairwaye za mě paráda. Greeny podle mě na Slapy dost rychlé, celistvé. Akorát ty pitchmarky by mohli ostatní vypichovat.

A včera jsem udělal i dobrý skutek, rodince na drivingu jsem vyměnil za stovku 5 dvacetikorun, aby nemuseli do recepce :cool::cool::cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom