Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Dneska byla prdel, spárovali nás s dvojicí Korejců. jeden tepláky, druhý asi hodně kouká na PGA Tour, měřil laserem i když byl přes 200m daleko, reálně tak půlku ran topnul, takže než se dostal konečně na grýn, měřil to klidně ještě dvakrát. U patování si krokoval vzdálenost ale málokdy to tempo trefil, jako bonus měl neskutečně dlouhou přípravu na rány, takže jsme to pak řešili např. tak, že jsme je nechali na grýnech dopatovat a mezitím šli odpálit další jamku, ne moc etické ale velmi praktické.

Moje hra sice stála za prd, ale alespoň jsem nezdržoval :)
Počasí hrozný, nárazový vítr, 2x déšť, zima .... takže přechod z vyhřátého Beleku do reality byl krutý.
 
Dneska byla prdel, spárovali nás s dvojicí Korejců. jeden tepláky, druhý asi hodně kouká na PGA Tour, měřil laserem i když byl přes 200m daleko, reálně tak půlku ran topnul, takže než se dostal konečně na grýn, měřil to klidně ještě dvakrát. U patování si krokoval vzdálenost ale málokdy to tempo trefil, jako bonus měl neskutečně dlouhou přípravu na rány, takže jsme to pak řešili např. tak, že jsme je nechali na grýnech dopatovat a mezitím šli odpálit další jamku, ne moc etické ale velmi praktické.

Moje hra sice stála za prd, ale alespoň jsem nezdržoval :)
Počasí hrozný, nárazový vítr, 2x déšť, zima .... takže přechod z vyhřátého Beleku do reality byl krutý.
Mít takovéto parťáky ve flajtu, tak bych to nedal. Jsem na tento typ pomalých golfistů alergický ;)
 
Dneska byla prdel, spárovali nás s dvojicí Korejců. jeden tepláky, druhý asi hodně kouká na PGA Tour, měřil laserem i když byl přes 200m daleko, reálně tak půlku ran topnul, takže než se dostal konečně na grýn, měřil to klidně ještě dvakrát. U patování si krokoval vzdálenost ale málokdy to tempo trefil, jako bonus měl neskutečně dlouhou přípravu na rány, takže jsme to pak řešili např. tak, že jsme je nechali na grýnech dopatovat a mezitím šli odpálit další jamku, ne moc etické ale velmi praktické.

Moje hra sice stála za prd, ale alespoň jsem nezdržoval :)
Počasí hrozný, nárazový vítr, 2x déšť, zima .... takže přechod z vyhřátého Beleku do reality byl krutý.
Je fakt, že jsme šli před vámi, ve čtyřech, furt jsme stáli a čekali na dvojici před námi. Neskutečný šneci. A přesto jsem vás během hry za námi nějak neviděl.
Ta dvojce před námi, dobrej páreček. On šel z odpaliště jedničky před hrou na driving, pobíhal tam od míče k míče, nějaký sebral a pak šel zdržovat nás. Vše se vysvětlilo, když jsem je potkal po hře a zjistil, že mluví francouzsky. Proč někoho takového pustí před oficiální první flajt fakt nechápu. Já se těch žabožroutů nezbavím ani o víkendu na golfu🥺
Počasí pecka, šel s námi neznámý korejec, na druhé devítce mu vítr 2x převrátil vozík, z toho jednou věci vysypané v bunkeru😁
 
Ty jsme viděli, byli jsme na drivingu a nechápali co tam dělají. Holt nové míčky v automatu asi lákají ke sběru a hurá s nimi na hřiště.

Čekal jsem to po otevření hřišť lepší ale dneska jsem bukoval 13.4. a bylo volno jen v 9:40, a to jsem to dělal v 5h ráno :cry:

Je nás tam už strašně moc, navic min ve 4 ze 6 prvních flajtu Korea. Neskutečně tu začínáji spoustu lidí srat.
 
Kdyby fungoval maršál jak má není problém. Ale to se nestane.
Slečna co maršálovala dnes říkala, že je bude popohánět. V reálu nás vždy objela velkým obloukem, abychom po ní nechtěli tu situaci řešit.
S těma míčkama jsem je normálně nahlásil na recepci, říkala, že nejsem první svědek. Ve dveřích jsem potkal managera, tak snad se to dozví. Ale to by musel sednout na bugynu a normálně ty parchanty vyhodit ze hřiště po kontrole čím hrají. A to se taky nestane.
Asi nás tam ještě není dost, hřiště furt láká nové členy a zejtra začíná PG Tour, takže neděle jsou v kýblu úplně.
 
Kdyby fungoval maršál jak má není problém. Ale to se nestane.
Slečna co maršálovala dnes říkala, že je bude popohánět. V reálu nás vždy objela velkým obloukem, abychom po ní nechtěli tu situaci řešit.
S těma míčkama jsem je normálně nahlásil na recepci, říkala, že nejsem první svědek. Ve dveřích jsem potkal managera, tak snad se to dozví. Ale to by musel sednout na bugynu a normálně ty parchanty vyhodit ze hřiště po kontrole čím hrají. A to se taky nestane.
Asi nás tam ještě není dost, hřiště furt láká nové členy a zejtra začíná PG Tour, takže neděle jsou v kýblu úplně.
Tohle mi přesně vadí na Beřkách. Hřiště krásné, kvalita hracích ploch dobrá, roční členství za pár korun, nemám to daleko. ALE...bookovat teetime několik týdnů předem? Jít (rozuměj šourat se) 5 hodin ve vláčku asijských flajtů? Mít jeden víkendový den obsazený komerčním turnajem?
Přestože mám v Beřkách pár členů -kamarádů, tak tyhle věci mě odrazují. Stejně jako v Hostivaři, byť tam mám možnost hrát zadarmo...
Raději si zaplatím plné fíčko, ale s tím, že hřiště projdu v rozumném čase...
PS. Vím, že je to off-topic, ale měl jsem tu potřebu 🤷
 
První jarní na Kotlině ;)
Dnes jsem z práce pospíchal. Chtěl jsem si jít co nejdříve zahrát golf, abych nezmoknul. Tee time 8.40 hod byl jen tak tak. Hra byla docela dobrá v poli a tak půl na půl z týčka a kolem greenu. Zato patování byla bída. Absolutně jsem neměl cit na tempo. Nedokázal jsem proměnit ani jeden z asi pěti metrových patů do paru. Chtělo se mi brečet :cry: Výsledek není až tak špatný, ale pocit nic moc. Hodně foukalo a nebylo zrovna žádné teplo.

1711286779222.png
 
Vcera poprve prvni devitka v Kravarich. Hriste suche a v peknem stavu, krom greenu. Ty jsou na tom mnohem hur nez treba Silherovice pred mesicem a na Celadne minuly tyden. Ale za 400,- ok. Jamky v parku takove rozehrivaci, pak uz to je designove mnohem lepsi a tesim se na tu druhou devitku nekdy priste. V solidnim vetru, nastesti vetsinou do zad +15-20m k rane bylo do greenu tezky odhanout ale z teecka to byla radost.

Vratim se i k Celadne, tam to bylo kvalitativne velmi pekny, vyhledy famozni, jen me teda prvni devitka New coursu moc nenadchla, hodne jamek proti sobe a vlastne si ani na zadnou nevzpomenu. 15 nevypichnutych pitchmarku na 5. jamce je teda nejvic co sem kdy videl. A opravil:D

Silherovice mesic zpatky to bylo jen blato a mokro, greeny fajn, ted uz je to urcite jeste lepsi.
 

Přílohy

  • IMG_0639.jpeg
    IMG_0639.jpeg
    222,8 KB · Zobrazení: 35
  • 10702635-D80B-4DD7-B717-7AADECC3E4EA.jpeg
    10702635-D80B-4DD7-B717-7AADECC3E4EA.jpeg
    106,4 KB · Zobrazení: 37
  • 664946B8-8E39-49AA-84F8-1E608063CFD8.jpeg
    664946B8-8E39-49AA-84F8-1E608063CFD8.jpeg
    93,4 KB · Zobrazení: 31
28.3.2024 • Benátky: 95 ran, 42 patů (by mGolf)

IMG_6706.jpeg


Dneska jsem byl úspěšný. Pomohl jsem mnoha lidem z Jamky, kteří půjdou hrát s @Ferrry příště - tenhle borec já díky mě nalomenej! Nutný toho využít! Naučil jsem ho netrefovat ferveje a zároveň užívat si spoustu zábavy na grýnech - přece nebude odcházet se samými jednorucakami na doklepnutí. :))

Výsledkový děs. Na to že to hřiště je v podstate letiště, hráli jsme přebarvených modrých odpalist na žluté... Ale zábava byla, to jako že jo. A rozdrtil mě o celé dvě rány!

To jsme ostudy, no nic. Pravda, trochu foukalo - vlastně úplně hurikán!! Ne? No, tak skoro! Protože jinak to muselo litat rovně! Hřiště za 500 Kč díky dokupu ČGK fajn. Žlutá odpalistě sloučena s modrými, už hodně to je ale rozbité. Ale to asi už nebude mít dlouhého "zimního" trvání. Ferveje ok, vysekáno. Avšak místy pro mě překvapivě dost tvrdé, nechce se jít do toho na řízek - tak divně mokře "vyschlé" a tvrdé. Nadýchaná travička to není. Grýny na začátek jara v poho, sem tam holiny... Ale žádný drama. Nic, co by mě v dané cenové hladině uráželo. :up:

Díky @Ferrry za hru! :D

IMG_6699.jpeg IMG_6697.jpeg
IMG_6701.jpeg
 
Upraveno:
Tohle video odteď posílám všem, co mi napíšou, jestli si nechci jít zahrát.
Poslední takovej byl @requo a toho jsem si po dnešku dokonce smazal a zablokoval jeho číslo... 😂

Jak psal Michal, občas tvrdá místa, greeny sem tam flek a lysina, ferveje většinou hratelný a ani bankry neničí hole.
Hra nestála za nic, ale hřiště za padesát desetikorun v dokupu, naprosto v pořádku.
Jednu chybu v popisu Michal má a to u odpališť.
Sice byla dost rozbitá, ale žlutá odpaliště nebyla posunuta na modrá, ale modrá na žlutá. Protože kdybych tuhle žumpu odehrál z modrých, tak se na tu pitomou hru jdu 🚽🧻.
Byl to super den, Michale, díky a už mi nevolej! 😂

1711643868601.png

1711643936438.png
 
29.3.2024 • 9j. Hořehledy: 48 ran, 20 patů (by mGolf)

IMG_6746.jpeg

Foukalo! Fakt, foukalo! Jojo! :p Hra s genetických potenciálem - mladším synem. A bylo krásné počasí. Myslím, že jsem si dneska odškrtl všechny auty, takže tohle splněno - a od teď už ani jeden! Je to trochu depresivní, když trefíte krásně ránu, létí rovně přímo na fangli a pak se ve vzduchu zastaví a začne si hrát na družici a dopadne 30 metrů někam do pr.... Hoře jsou na to jako dělaný :-D nicméně, bylo krásně a my dva máme další společnou golfovou sezonu zahájenou!

IMG_5369.jpeg IMG_5359.jpeg IMG_5361.jpeg IMG_5380.jpeg IMG_5378.jpeg IMG_5372.jpeg

Hřiště fantastický. Fakt. Udělal bych recenzí, ale nechám si to ještě za pár dní, až zahraju trochu líp (dávám tomu rok, možná dva...). Mohu ale říct, že jsou krásné odpaliště, hezky hratelné a vzorně sestříhané ferveje... Grýny ještě kousek potřebují, ale budou za chvíli určitě super (ještě zbytky po aerifikaci). Hřiště na letošní sezónu prokouklo. Těšit se dá i třeba na novou dlažbu u recepce, schody na jedničku, vcetne fešné zastávky vlaku u jedničky... Dobře to ten kluk @mkopcak dělá. Ale pssst! ;)
 
Upraveno:
Dneska jsem odehrál svůj největší šrot tak za poslední 3 roky. Úvodní jamka dvě topiny driverem do autu. Tak třetina ran shank, jen jeden par a to až na 13.
Několik jamek jsem ani nedohrál.
Tak snad jsem si to vybral.
 
Tak dnes Hořehledy, o hře se zmiňovat nebudu, protože to bylo letos poprvé a bída s nouzí. Ale jinak už jen klady a samá pozitiva. Vítr si odvezl sebou Michal @requo , který hrál přede mnou a já už měl jen sluníčko a bezvětří. Na mé hře se to bohužel neprojevilo. Ale protože jsem první devítku neztratil jediný míček, dal jsem si ji ještě jednou a na dvojce ho podruhé už utopil. Míčkožrout Řáholec mě minul o metr, tak jsem ho pochválil za dobře vykonanou práci. Posekáno všude na jedničku. Topinky běží z kopce dále než letí vzduchem 😂. Děkuji Martine ,,@mkopcak že se tak snažíš a myslíš nejen na mé psychické zdraví. 👍
 
Dnes poprvé venku, hra v poli celkem ok, dal jsem si na rozejití nohou jen 9 jamek. Patování nelze hodnotit (viz níže). Šel jsem cca 1h za turnajem a poslední 3 jamky se coural za posledním flajtem. 🤨

Jinak grýny v České Lipě tuto teplou a vlhkou zimu mohutně odskákaly, bude asi dlouho trvat, než budou v odpovídající kondici. 😔
Grýn 15. a takto je to prakticky na všech grýnech.
IMG_9740.jpeg


Jinak odpalistě ok, ferveje vynikající, raf ok.

A ještě jedna změna na 16. jamce. Kdo pozná o co jde? 😉
IMG_9741.jpeg
 
Dnešní hra na Kotlině měla jen jednu dobrou věc. Počasí, které bylo ideální na golf. Kdyby jako dnes bylo po celý rok, budu nejšťastnějším golfistou v ČR ;)
Oproti tomu hra byla neskutečně různorodá. Když vám parťák, se kterým hrajete nejvíce her říká každou druhou ránu...tak to jsem u tebe ještě nikdy neviděl... dokážete si představit jak ta moje hra asi vypadala :confused: Čipy, které jsem z jedné strany greenu topoval na tu druhou a zpět mne dost štvaly. Na greenu jsem taky nebyl žádný boreček. Celkový dojem z předvedené hry hodnotím jako ve škole za 4, nedostatečný :(

Hezké velikonoce všem vám přeji :)

1711822026994.png
 
Dnes poprvé venku, hra v poli celkem ok, dal jsem si na rozejití nohou jen 9 jamek. Patování nelze hodnotit (viz níže). Šel jsem cca 1h za turnajem a poslední 3 jamky se coural za posledním flajtem. 🤨

Jinak grýny v České Lipě tuto teplou a vlhkou zimu mohutně odskákaly, bude asi dlouho trvat, než budou v odpovídající kondici. 😔
Grýn 15. a takto je to prakticky na všech grýnech.
Zobrazit přílohu 41940

Jinak odpalistě ok, ferveje vynikající, raf ok.

A ještě jedna změna na 16. jamce. Kdo pozná o co jde? 😉
Zobrazit přílohu 41941
Zmizely další stromy.
 
A ještě jedna změna na 16. jamce. Kdo pozná o co jde? 😉

Normálně podvod! Na co se budu vymlouvat? Když ty stromy tam nejsou? Ale alespoň podle fotky se to otevřelo krasne! Vypadá i velmi dobře, že je vidět předchozí flajt...:up:

PS: ty grýny, držím palce... To vypadá hodně špatně. Snad se to brzy dá do kupy.
 
Normálně podvod! Na co se budu vymlouvat? Když ty stromy tam nejsou? Ale alespoň podle fotky se to otevřelo krasne! Vypadá i velmi dobře, že je vidět předchozí flajt...:up:

PS: ty grýny, držím palce... To vypadá hodně špatně. Snad se to brzy dá do kupy.
Nojo, ale teď si tu jamku budou přes pravou fervej zkracovat i „srabi” 🤭 a nebudu ve flajtu za kinga, když jsem to posílal přes ty stromy. 😂
A navíc nemám pořádně na co mířit. 🤔

A grýny - holt to chce čas a dobré počasí, aby tráva mohla rychle odnožovat. Tak snad se s tím nový greenkeeper popere na jedničku.

Jen mne napadá, je vůbec regulérní, aby turnaje za takového stavu byly vypisovány na úpravu HI?
Zítra máme první turnaj a abych řekl pravdu, tak se mi na něj moc nechce. Včera jsem na grýnech „nechal” 5 ran a to jsem šel jen 9 jamek 🤨
Ono to má totiž dost výrazný vliv i na čipy, nejen na paty. 😔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom