Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Jestli si hrál s Pavlem, tak dokonce 2x, jednou na pitchingu, to jste startovali a pak někde uprostřed hry na 3 paru.

My dnes Caryu a byla to pecka, nejen proto, že mi 50cm patem uteklo 79 na posledni jamce ale layout, kvalita ploch i tempo vše super, stihli jsme dohrát před bouřkou. Za mě nejlepší hřiště co jsme tu hráli. Zítra Faldo, v pátek Glorii New course.

Zobrazit přílohu 41511Zobrazit přílohu 41512Zobrazit přílohu 41513Zobrazit přílohu 41514Zobrazit přílohu 41515Zobrazit přílohu 41516
Jj...s Pavlem. My dnes znovu Glorii New, zítra a v SO Glorii Old.......a v PA se uvidí co bude kde volný
 
patem uteklo 79 na posledni jamce
Jeste musis trenovat…🤣

IMG_4605.png
 
Dnes slavnostní hra na Kotlině. Kamarád měl narozeniny. Hra z týčka a v poli byla opravdu tragická. Na greenu to také nebyla žádná hitparáda :rolleyes: Byl jsem buď krátký, nebo moc dlouhý. Díky dvěma čipinům a ostatním čipům to nedopadlo hůře než těch 105 ran :cry:
V neděli si jdeme zahrát odvetu na Terasy. Tak malého Péťu vyzkouším na kopcovitějším hřišti, než je Kotlina ;)

1710436056129.png
 
Dnes na hřišti v Hořehledech zima a vítr. 4. letošní hra na tomto hřišti (jinde jsem zatím nehrála). Výsledkově nejhorší. Potrénovala jsem téměř všechny bunkery, nešla mi krátká ani dlouhá hra. Jediné, co se povedlo byla jamka č. 2 - první na grýn a pak krásný dlouhý pat.
IMG_5095.jpeg
 
Dneska Loreta a jedním dechem dodávám SKVĚLÁ. Cena 700,-Kč včetně jídla po hře a hřiště fakt luxusní. Asi to nejde udržet dlouho, vlastně určitě to nejde, ale jako lákanda v tomto ještě ne tak golfovém období, super nápad. Restaurace měla co dělat a hřiště plný !
 

Přílohy

  • IMG_4970.png
    IMG_4970.png
    26,1 KB · Zobrazení: 61
  • IMG_4969.png
    IMG_4969.png
    28,4 KB · Zobrazení: 62
Na konec tripu jsme si dali pořádně do těla, dopoledne Faldo, večer od 19h Caryu.
Nachozeno cca. 25km, vše s bagem na zádech. Dokonce jsme šli jako poslední flajt, takže za námi postupně zhasinala světla. Z toho co jsme tu hráli, je to za mě nejlepší hriste. Fee 175€.

20240316_192655.jpg
 
Dnes odveta v párové jamkovce na Terasách. Bohužel jsme jako tým opět prohráli.
Já jsem se svou hrou spokojený. Škoda tří jamek na druhé devítce, kde jsem špatným rozhodnutím ztratil několik ran.
Kvalita hracích ploch se každým rokem zlepšuje. Od pátku do neděle byly zaváděcí ceny. Fee+ burger, hranolky a tatarka za 690 kč tak by byla chyba nejít si tam zahrát.
1710692500220.png
 
Konečně.
Po zimě poprvé na hřišti. Kunětická Hora za jarních 800 kč.
Hřiště ve velice dobrém stavu, prkaticky bez chyb na datum. Jen grýny jsou prořezané a zapískované a tím pádem i pomalejší. Ferveje pěkné a rafy, popravdě jsem v nich ani nebyl, tak nevím :cool:. V rybníku není voda, snad tedy budou mít dost jiné na závlahu.
Moje hra, obstojná, první devítka za 47, druhá, nakonec za 45. Když už jsme si říkal, jak je to dobré, že hraju bez bunkrů, tak na 16 při příhře jsem tam skončil. Nakonec příhra a jednoput a par. Bohužel, korunu tomu nasadila 17, kde jsem první skončil ve vodě, druhou(třetí) v bunkru a nakonec za krásných 7.
Ale byl to krásný a slunečný den, tak proč se rozčilovat.
20240320_125235.jpg

20240320_124814.jpg

20240320_134217.jpg


20240320_143222.jpg
 
Ještě jeden sestřih a už dám pokoj :)
Noční Carya, byla to už druhá hra ten den, takže kvalita hry už trpěla, obešel jsem to okolo 90 nakonec. Fyzicky jsem byl další dva dny K.O.
Celkem to bylo 7 her během 6 dní, vše pěšky a s bagem na zádech. Tohle hřiště doporučuji, mě se líbilo nejvíc.

 
21.3.2024 • 9j. Kácov - Panorama: 50 ran, 20 patů (by mGolf)

IMG_6680.jpeg

První letošní turnaj. 9 jamek, Forest. V rámci školení Maršálů. Nebylo to tak hrozný. Resp číslo pěkně není, mrzi mě hodně jamka číslo 2, kde jsem si to naprosto pokazil sám - po první ráně hezký jak jsem chtěl chybělo jen 70m do grýnu, no, předvedl jsem pro jistotu rány rovnou tři. A vylepšil to následně 4 patem:oops:. A pak ještě sedmička, ach jo. Hodně tvarované kacovské grýny v kombinaci na Kacov aktuálně dost nezvykle pomalé (+zbytky zapískovaní). Ale hřiště snad otevírá na nějaký provoz až teď o víkendu, podmínky byly tedy ještě trochu brzkojarne provizorní. Takže ok. 👍 Dost mě herně ale potěšilo - držela mě poměrně dobře dlouhá hra a dva své parky na devítku jsem nakonec skutečně hezky a docela i cíleně zahral. Takže fajn. Měl jsem upřímnou obavu, ze turnajově pohořím takhle na úvod sezony mnohem víc. Taky vybrat si na soutěžní rozehrání Kácov! :)


IMG_6665.jpeg
 
Upraveno:
Tak jsem si včera taky dal první letošní neplánovaný turnaj v Kácově na školení Maršálů (jedno vím jistě, zatím tuto roli neplánuju prvozovat).

Moje hra byla ovlivněna 3 faktory.
1) Od září trénuji nový styl úderu (chápejte od listopadu jsem měl zimní pauzu a hole nedržel v ruce, a včera si dal 30 míčů na drivingu před hrou). Takže pro hru jsem se raději rozhodl pro starý styl.
2) Před měsícem jsem si poranil koleno (prý natrhnutý meniskus) a mám být v klidu. Ale Forest v Kácově s vozíkem přece je klid ne? No dost jsem to od 5 jamky cítil a byl to boj.
3) Nějak mi nesedla snídaně (míchaná vajíčka asi) a před hrou jsem strávil víc času na záchodě než na drivingu.

Celkově mě ale hra bavila. Krásné počasí, super spoluhráči.
Jen to greeny byly hrozný. Tak chlupatý jsem ještě nehrál, ale oni nás upozornili, že údržba jezdí hlavně druhé devítky aby mohli dnes oficiálně otevřít. Forest prý přijde na řadu později. Ale jinak hřiště bylo i tak super. Jen bych pokácel to křoví na 5tce vlevo vedle odpališť.:) Tam jsem se zasekl 2x a jít jamku s 5 ranou po odpalu neni dobře.:)
No a 8mička už byla vyložené únavová jamka. Co taky chtí po cestě s kolenem po sedmičce po tom srázu dolu že.
9tka měla taky nalšlápnuto na průser, ale s vidinou hospody jsem dal 4 ránu těsně za první vodu a pak šel pátou ranou na 2 metry od jamky. Takže závěr byl super.

Jo a porazil jsem 2 místní známá jména.:)

1711097840185.png
 
Dnes Benátky. Hřiště vcelku prázdné, grýny skákavé a pomalejší, FW tvrdší, rafy v podstatě nejsou. Bankry s hráběmi, ale málokdy uhrabané.
To vše jsem ale "odpustil", protože jsem zahrál své životní kolo 👍

20240322_154957.jpg Screenshot_20240322_181820_Garmin Golf.jpg
 
Dnes Benátky. Hřiště vcelku prázdné, grýny skákavé a pomalejší, FW tvrdší, rafy v podstatě nejsou. Bankry s hráběmi, ale málokdy uhrabané.
To vše jsem ale "odpustil", protože jsem zahrál své životní kolo 👍

Zobrazit přílohu 41770Zobrazit přílohu 41771
Hodně pěkně zahraná druhá devítka a především závěrečné jamky :up:
 
23.3.2024 • 9j. Hořehledy: 47 ran, 20 patů (by mGolf)

IMG_6687.jpeg

Bylo sluníčko - cestou. A pak začalo lejt, na golf. Ale i tak, šlo to. S Honzíkem jsme devítku dali. Týnka dnes jako doprovod. Začátek lepsi, sedmička a osmička horší. Moc v té přes zimu scvrklé bundě mi to nešlo :-D už aby to teplo bylo celý den. Jo a robutci jsou super! Furt makaj! A podívejte na ty nové Hořehledské křivky fervejí! :p

IMG_6681.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom