Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Tak jsem dnes oficiálně zahájil golfovou sezónu. Parťáky ve flajtu na Kotlině mi dělali Saša @Sauron a Bertík @RobertSlajs . Měl jsem všechny hole, deštník a poprvé ten nejhezčí dárek k vánocům co jsem kdy dostal. Ano je to tak. Tím dárkem je malý Péťa, překrásný elektrický golfový vozík ;) Dlouho jsem nebyl na hřišti tak v pohodě. Vozík jezdil bez mého úsilí, a já nebyl vůbec unaven jeho tlačením. Neustále jsem ho vychvaloval. Samozřejmě jsem tím kluky dost štval, protože jsem nezavřel tu mojí hubičku :D
Takže ještě jednou vám milí jamkaři z celého srdce moc děkuji za malého Péťu ;););)
Co se týče mé předvedené hry, jsem docela spokojen. Zahrál jsem pár excelentních ran driverem, 3 dřevem, hybridem i železy. Počasí bylo fajn. Skvělá společnost Saši a Roberta zastínila ty špatné rány :) Pro jistotu jsem skórku zapomněl v autě :D Myslím, že jsem měl tři pary, hodně bogí, nějakej dabláč a na devítce škrt po dvou ranách do autu :rolleyes: Na osmnáctce jsem po nádherném driveru :D skončil vlevo před fervejí na kopečku v rafu. Po velmi odborné diskusi ve flajtu, jsem se těch 240 m do greenu rozhodl hrát 3 dřevem. Tak nádhernou ránu jsem v životě nezahrál. Škoda, že nešla trochu vlevo na bankr. Letěla přes lesík rovnou na fangly. Samozřejmě skončila uprostřed rybníka :D Drop před vodou, péčkem na 1,5 m k fangly a 1 pat. Bogí bylo na světě.
Hezký zbytek víkendu a všem hezkou hru po celý rok :):):):)
No a tady fotka z mého telefonu.
Saša @Sauron , Bertík @RobertSlajs a malý Péťa
 

Přílohy

  • Photo0060.jpg
    Photo0060.jpg
    45,8 KB · Zobrazení: 85
Problem solved = prostě tu pi*u hrát nebudu! Sice přijdu i o birdie 8ku, ale hře to myslim neublížilo…

IMG_4403.png
 
Tak jsem dnes oficiálně zahájil golfovou sezónu. Parťáky ve flajtu na Kotlině mi dělali Saša @Sauron a Bertík @RobertSlajs . Měl jsem všechny hole, deštník a poprvé ten nejhezčí dárek k vánocům co jsem kdy dostal. Ano je to tak. Tím dárkem je malý Péťa, překrásný elektrický golfový vozík ;) Dlouho jsem nebyl na hřišti tak v pohodě. Vozík jezdil bez mého úsilí, a já nebyl vůbec unaven jeho tlačením. Neustále jsem ho vychvaloval. Samozřejmě jsem tím kluky dost štval, protože jsem nezavřel tu mojí hubičku :D
Takže ještě jednou vám milí jamkaři z celého srdce moc děkuji za malého Péťu ;););)
Co se týče mé předvedené hry, jsem docela spokojen. Zahrál jsem pár excelentních ran driverem, 3 dřevem, hybridem i železy. Počasí bylo fajn. Skvělá společnost Saši a Roberta zastínila ty špatné rány :) Pro jistotu jsem skórku zapomněl v autě :D Myslím, že jsem měl tři pary, hodně bogí, nějakej dabláč a na devítce škrt po dvou ranách do autu :rolleyes: Na osmnáctce jsem po nádherném driveru :D skončil vlevo před fervejí na kopečku v rafu. Po velmi odborné diskusi ve flajtu, jsem se těch 240 m do greenu rozhodl hrát 3 dřevem. Tak nádhernou ránu jsem v životě nezahrál. Škoda, že nešla trochu vlevo na bankr. Letěla přes lesík rovnou na fangly. Samozřejmě skončila uprostřed rybníka :D Drop před vodou, péčkem na 1,5 m k fangly a 1 pat. Bogí bylo na světě.
Hezký zbytek víkendu a všem hezkou hru po celý rok :):):):)
No a tady fotka z mého telefonu.
Saša @Sauron , Bertík @RobertSlajs a malý Péťa
Jojo, super to bylo na úvod sezóny, já 99 - 4 pary, 5 bogie, 7 dabláčů, jeden tripl a jednou 10😃
Ještě přikládám foto Peťovy extrémně ekvilibristicky náročné pozice na jedničce, nádherný drive vpravo a odskok přímo do stromu😃
 

Přílohy

  • IMG_20240302_124510.jpg
    IMG_20240302_124510.jpg
    309,8 KB · Zobrazení: 95
Blbě:rolleyes:.
Včera devítka na Botanice za +5 se třemi trojpaty, dnes jsem to v Pyšelích "vylepšil" a zahrál trojpatů 6 :cry::vomit::mad:.
Začínám být z patování dost zoufalý, absolutně nedávám tempo. Je jedno jestli jsou grýny rychlý nebo pomalý, rovný nebo hrbolatý, výsledek skoro pokaždý totéž:oops::(.
1709483378560.png


Ale nepíšu sem abych oznámil, že to neumím, to je myslím z výsledku zřejmé:).
Musím opravdu doporučit Pyšely ke hře. Na to, že je začátek března tak vše naprosto parádní:up:.
Za 799Kč bomba;)
 
Dneska na hřišti 43 hráčů a jen 4 hráli načerno. Nechtěl jsem se mezi nima motat, takže jsem si dal až večerní zavíračku.

12 m birdie na trojce mě tak namlsalo, že jsem vzal na milost i jamky, který normálně nehraju. A protože mě hra v PARu nudila, zjistil jsem, zme Golfshot má i virtuální realitu a fitness data:).

Btw dobrá ukázka toho, že dobré statistiky FIR a GIR nic neznamenají:).

IMG_4412.jpeg
IMG_4413.jpeg
IMG_4414.png
IMG_4416.jpeg
IMG_4417.jpeg
IMG_4418.png
IMG_4419.jpeg
 
Dneska na hřišti 43 hráčů a jen 4 hráli načerno. Nechtěl jsem se mezi nima motat, takže jsem si dal až večerní zavíračku.

12 m birdie na trojce mě tak namlsalo, že jsem vzal na milost i jamky, který normálně nehraju. A protože mě hra v PARu nudila, zjistil jsem, zme Golfshot má i virtuální realitu a fitness data:).

Btw dobrá ukázka toho, že dobré statistiky FIR a GIR nic neznamenají:).

Zobrazit přílohu 41183Zobrazit přílohu 41184Zobrazit přílohu 41185Zobrazit přílohu 41186Zobrazit přílohu 41187Zobrazit přílohu 41188Zobrazit přílohu 41189
A 7. v pohodě. Jestli ony ty výpadky neboudou vinou hráče. 🤭
 
Po páteční hře přesně na sebe a sobotním šrotu jsem si udělal radost. Nespadlo ani jedno birdie z reálných 5 šancí, vždy se ale povedl dohrát par. Vyrobil jsem i dva hloupé dably a jeden trojpat, přesto na mě super výsledek a letošní cíl dostat se pod 80 přesouvám z říše snů do reálného světa. Obzvlášť jsem pyšný na sérii 8-12, tam to obvykle aspoň někde pomrvím.
 

Přílohy

  • IMG_2714.png
    IMG_2714.png
    22,6 KB · Zobrazení: 71
Dnes zahájení sezony na Slapech. Společně s @fous
Co se týká flightu, přidal se k nám ještě jeden, ale byla to pohoda. Až taková, že ani jednou jsem nevyzkoušel umění hodu holí (pouze jsem protočil nad hlavou) 🤣🤣🤣
Co se týká hry, i když bych si přál začít sezonu výrazně lépe, šlo mi asi spíše o to zjistit, jak se to vlastně poté dlouhé době hraje. A musím říct, že ve hře byly i světlé záblesky dobrých ran. Nakonec jsem to zvládl s -1 míčkem (pěkná rovná dlouhá do autu 🤣🤣🤣). Podařily se i tři pary, jednou mi tam při jízdě na hraně nespadlo birdie. Kupodivu fungovala i železa z týčka. Určitě lepší byla pocitově druhá devítka.
Hřiště celkem v pohodě, na datum hry, greeny aerifikované a zapískované,, relativně nedávno, takže sem tam to blbě odskočilo. Ale přišlo mi, že na Slapy celkem rychlé. Na fairwayích bohužel dost hlíny od žížal, tedy na některých.
Ale by to super, sluníčko svítilo, záda mě bolí, ale rád to vytrpím.
Nakonec jsem se ještě pozdravil s @Ferrry, @smidke a @6david8
 
Dle interních předpisů mojí jednočlené firmy, je zakázano v takových nádherných dnech pracovat😀😀........a tak dnes golf, opět v Benátkách. Padly první dva letošní pary:) (k dalším třem chybělo pár cm:(), na každé devítce jsem totálně sprasil dvě jamky:(, mezi tím taková "bogey vata"........takže výsledné číslo nic moc. Jeden míček utopen, 5 vyloveno.....takže bilance kladná:). Odehráno jen v mikině.....ale viděl jsem jednoho borce i v kraťasech a krátkém rukávu.........
 
Jak to říct...
První letošní hra v parádním počasí a ve flajtu s klasickýma dřevákama @smidke a @6david8 😂
Standardní drajving 🍻 proběhl a pak začal koncert.
Detail rozebírat nebudu, byl to super den, díky chlapci. 👌
@TP_79 Tome, rád jsem tě viděl, letos tu hru už dáme. 😎
Teda takhle, další příspěvek napíšu, až to bude stejný, nebo lepší číslo. Takže všem přeji hezké léto, krásný Vánoce a do nového roku 2025 jen dlouhý a rovný. 😂
 

Přílohy

  • Screenshot_2024_0303_173516.jpg
    Screenshot_2024_0303_173516.jpg
    40,5 KB · Zobrazení: 91
  • IMG_20240303_124046.jpg
    IMG_20240303_124046.jpg
    177,1 KB · Zobrazení: 90
  • IMG_20240303_124122.jpg
    IMG_20240303_124122.jpg
    92,3 KB · Zobrazení: 91
Jak to říct...
První letošní hra v parádním počasí a ve flajtu s klasickýma dřevákama @smidke a @6david8 😂
Standardní drajving 🍻 proběhl a pak začal koncert.
Detail rozebírat nebudu, byl to super den, díky chlapci. 👌
@TP_79 Tome, rád jsem tě viděl, letos tu hru už dáme. 😎
Teda takhle, další příspěvek napíšu, až to bude stejný, nebo lepší číslo. Takže všem přeji hezké léto, krásný Vánoce a do nového roku 2025 jen dlouhý a rovný. 😂
Jako já bych dal, ale až se tvá hra vrátí do normálních mezí. Nehodlám na pětce naházet všechno do rybníčku 🤣🤣🤣

Taky jsem vás rád viděl.
 
Včerejší slunečné labůžo dnes vystřídali skotskupodobné deštivo-mlhavé podmínky. Potěšilo mě, jak noční a dopolední slejvák hřiště vcuclo zcela bez potíží, greeny se krásně zatahují, většina hřiště svítí krásnou jarní zelenou...

Texaská wedge z bunkeru na 2ce tentokrát nezafungovala a tři putty vyhozený fanglí ven zrovna tak. Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že se mi to poslední měsíce děje až nepříjemně často. Ale furt jsem línej ji vyndavat.

Tušil jsem, že si mě 7ka poté, co jsem včera náčelníka @requo označil za šimpanze a vypreparovanou jačici vychutná, ale ten kořen (myslim ten od stromu, ne @pkoren ) pod drnem byla těžká srabárna. Následný socket z bunkeru taky dávám na vrub své prostořekosti. Ale ty 2 drbance a nehratelnej míč na 8ce jsem si nezasloužil...


IMG_4437.jpeg
IMG_4448.jpeg
IMG_4450.png
 
Včerejší slunečné labůžo dnes vystřídali skotskupodobné deštivo-mlhavé podmínky. Potěšilo mě, jak noční a dopolední slejvák hřiště vcuclo zcela bez potíží, greeny se krásně zatahují, většina hřiště svítí krásnou jarní zelenou...

Texaská wedge z bunkeru na 2ce tentokrát nezafungovala a tři putty vyhozený fanglí ven zrovna tak. Nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že se mi to poslední měsíce děje až nepříjemně často. Ale furt jsem línej ji vyndavat.

Tušil jsem, že si mě 7ka poté, co jsem včera náčelníka @requo označil za šimpanze a vypreparovanou jačici vychutná, ale ten kořen (myslim ten od stromu, ne @pkoren ) pod drnem byla těžká srabárna. Následný socket z bunkeru taky dávám na vrub své prostořekosti. Ale ty 2 drbance a nehratelnej míč na 8ce jsem si nezasloužil...


Zobrazit přílohu 41240Zobrazit přílohu 41241Zobrazit přílohu 41242
Máš tu přírodu špatně vychovanou.
 
Solidní sibiř dneska. A další ukázka toho, že pro dobrý výsledek trefovat FW (a koneckonců ani samotné jamky) netřeba😉.

IMG_4497.png
 
9.3.2024 • 9j. Hořehledy: 40 ran, 21 patů (by mGolf)

IMG_6514.jpeg


Hmmm.... Takže: cestou na golf jsem poslouchal Podcast @sucháč rozhovor se Skopovým. A zrovna část - nervat to, soustředit se na kontakt. Dobrá mentální příprava těsně před hrou. Fakt. :up: Za druhý... Krásný počasí a šel jsem sám, po týdnu čistá hlava (resp přesněji řečeno vygumováno). A za třetí, půlset a na jedničce jsem zapomněl někde 56. Tzn vše ostatní u grýnu buď P nebo 6i. Mno a trefil jsem snad poprvé v životě kolem grýnu všechno. Fantastický to bylo. :)

Jinak, že je to naprosto nádherná a okouzlující dáma, tahle 7. Hořehledská jamka? Jen by ji @mkopcak mohl už učesat na grýnu ofinu. :) Před ranou do grýnu u fotky jsem ji hezký pochválil a ejhle, zahral jsem z místa fotky na grýn. Pak bohužel tri paty. Nevadí. Byla to prima hra. :)

IMG_6513.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom