Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Jsem si dnes vylepšil osobní rekord v Beřovicích a ještě se u toho natočil.
Pěkné. Já hrál celej víkend takovej šrot, že jsem to už chtěl na šestnáctce hodit do rybníka. Ale končil jsem těsným parem (takové poloviční berdie), berdíkem a parem, takže mi to zase dalo čuchnout, abych zase příště přijel si nechat nandat nějakého toho čtyřipláče nebo podobnou lahůdku.
Na Beřovice vlastně nefoukalo vůbec.
 
Fuj, hnusný vlhko, vedro, hřiště po záplavách, vysoký UV... Kecám :), bylo fajn po 3 měsících vytáhnout hole. Bohužel jen půjčený starý Cobry na R (prý Premium :D, basic verze by asi byla Hickory...), ale aspoň byly nalevo. Driving jsem nestihl protože mám málo zkušeností na nových hřištích :D, a seznamovat se s nimi od první jamky po zimní pauze znamená ne úplně ideální první devítku :D
4 hoďky na bugynách se dvěma ukecanejma aussiekama, i s holema, bugy a 10ks míčů za 2400 CZK, asi tu tomu ještě 1-2x šanci dám.

https://connect.garmin.com/modern/scorecard/267306206
1707718355533.png
1707718719827.png
1707718355533.png 1707718719827.png IMG20240212071932.jpg IMG20240212072712.jpg IMG20240212085601.jpg IMG20240212065833.jpg IMG20240212101650.jpg IMG20240212074519.jpg IMG20240212085630.jpg IMG20240212091132.jpg
 
Upraveno:
V sobotu Benátky - nádherné počasí, na jedničce jsem se svlíkal z lyžařské mikiny, sluníčko, lehce foukalo, ale naprostá pecka...od Silvestra jsem držel hole poprvé, byl jsem maximálně natěšený....hráli se z modrých, fw klasické Benátky, krásně vyfoukané, takže žádné mokřady, kaluže (pár v okolí grýnu nepočítám)...layupy klasicky super (Benátky mimo sezónu)...greeny občas flekatější, ale v pohodě...odpaliště hodně použité, kameny asi neposouvají, ale tak si člověk natýčkuje trochu dozadu...hra super drive (ale ono z modrých a Benátky - to prostě hrneš před sebou), takže mimmo fairway není takový problém...krátká hra slabší, čipy nadprůměr, paty také nadprůměr...celkem 76 ran...člověk by si na to zvyknul, ale mám pocit, že je to season best hned v únoru :D

Benátky doporučuji, na toto období super, super, super...

Jamkovku jsem vyhrál, i když jsem 4 jamky před koncem prohrával o 3...

Prostě moc lepších sobot letos nebude....

1707735716044.png
 
V sobotu Benátky - nádherné počasí, na jedničce jsem se svlíkal z lyžařské mikiny, sluníčko, lehce foukalo, ale naprostá pecka...od Silvestra jsem držel hole poprvé, byl jsem maximálně natěšený....hráli se z modrých, fw klasické Benátky, krásně vyfoukané, takže žádné mokřady, kaluže (pár v okolí grýnu nepočítám)...layupy klasicky super (Benátky mimo sezónu)...greeny občas flekatější, ale v pohodě...odpaliště hodně použité, kameny asi neposouvají, ale tak si člověk natýčkuje trochu dozadu...hra super drive (ale ono z modrých a Benátky - to prostě hrneš před sebou), takže mimmo fairway není takový problém...krátká hra slabší, čipy nadprůměr, paty také nadprůměr...celkem 76 ran...člověk by si na to zvyknul, ale mám pocit, že je to season best hned v únoru :D

Benátky doporučuji, na toto období super, super, super...

Jamkovku jsem vyhrál, i když jsem 4 jamky před koncem prohrával o 3...

Prostě moc lepších sobot letos nebude....

Zobrazit přílohu 40624
Benatky se hrajou taky na letni greeny?
 
Benatky se hrajou taky na letni greeny?
Hraje se na letní.......sice jsem tam byl v sobotu jen trénovat, ale byl jsem se i podívat na 9. a 18 green.......a stav jak píše @Toamo , trochu flekatý, ale špatně nevypadaly.
 
Jsem si dnes vylepšil osobní rekord v Beřovicích a ještě se u toho natočil.

Vzhledem k podminkam a datumu krasna hra. Ta do greenu na 4. byla perfektni a z pekne tezky pozice. Druha na 9. taky dobre umistena. Video super, zarazuju te na druhy misto v moji kategorii levaku na youtube, hned za @slingnitsports:up:
 
ano, Benátky vždy na letní greeny, celý rok...kvalitativně vzhledem k ročnímu období vynikající....víkend dokup ČGK 600 Kč....
A co Ml. Bol.? Jsou nějaký zprávy?
 
Vzhledem k podminkam a datumu krasna hra. Ta do greenu na 4. byla perfektni a z pekne tezky pozice. Druha na 9. taky dobre umistena. Video super, zarazuju te na druhy misto v moji kategorii levaku na youtube, hned za @slingnitsports:up:

Díky! Ta rána na 4. byla rozhodně nejlepší ten den. Když na to zpětně koukám, tak to vypadá strašně jednoduše.
 
A co Ml. Bol.? Jsou nějaký zprávy?
Na webu je, že je hřiště otevřený a je nutné telefonické potvrzení.........ale to jsi určitě viděl taky. A na TT rezervovat nejde. Zítra nemůžu, ale ve středu se tam cestou do práce zastavím co a jak........
 
Dneska tam jdu, tak zjistím situaci. Každopádně by před sezónou mělo dojít k oholení stromů od spodu...
 
Dnešní den plně věnován golfu:)........nejdřív dopolední golfové nákupy v Praze (kalhoty, boty, čepice, rukavice, míčky a týčka) a v 11.30 už na značkách v Benátkách - první letošní hra😀

.....a prosluněná nádhera, jasno střídalo polojasno (viz foto v pravidlových dýchánkách). Do 8.jamky na mě docela slušná hra, pak se to nějak rozsypalo......ale bylo mi to tak nějak jedno😀. Asi nemá cenu na těchto - ještě prakticky zimních plochách (ale zaplať pámbůh za ně) - honit nějaká čísla. Myslím, že už tady stav ploch v Bentlích někdo popisoval, takže jen krátce...........hraje se z modrých, odpaliště hodně rozbitá, fairwaye slušný, greeny též, ale chlupatý a tím pádem šíleně pomalý....než jsem se s tím srovnal, to tedy bylo trojpatů z nedohrání:(. Z bunkrů se hraje, ale nehrabou se - nejsou hrábě. Takže se cejtím trochu rozlámanej po tý pauze.....ale nadšenej😀
 
21.2.2024 • Hostivař: 86 ran, 42 patů (by mGolf)

IMG_6428.jpeg

Co si budeme povídat, jsou horší dny. Tahle 21.2. si hezky v Praze na skoro prázdném hostivařském hřišti při deseti stupních a občasném sluníčku zahrát bogey golf na 18 jamek místo odpoledního budování světlých zítřků... Bylo to tuze moc fajn. Výsledkově nakonec mnohem lepší, než jsem to pocitově trefoval. Přiznám se ale, z některých holin a bahna a tak jsem si to krapet posunul na travičku (ano, je to nesportovní, ale chtěl jsem si to dneska užít), takže zahraný výsledek se nedá brát nijak hodnověrně. :)

Hřiště fajn, na roční dobu super. Tzn je nutné počítat s tím, že místy ferveje jsou vcelku logicky podmáčené, řízek někdy znamená drobná bahnitá sprška. Hraje se na letní grýny, které jsou však propíchané, některé byly i lehce zapískované. Ale jezdí to i přesto hezky :up:

Btw. Jo a už asi budu muset začít zase trochu trénovat, sezóna se blíží a byl jsem i z těch 18 krátkých jamek a pulsetem na zádech nějakej unavenej. Hrozny, ta zimní pauza a ten vzrůstající věk, tohle se ve dvaceti nedělo! ;)


IMG_6418.jpeg IMG_6420.jpeg IMG_6424.jpeg IMG_6422.jpeg IMG_6425.jpeg IMG_6423.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom