Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

23.2.2024 • Hostivař: 87 ran, 32 patů (by mGolf)

IMG_6437.jpeg


Včera znovu, lepší pocit, herní projev a konzistence horší. Tzn oproti středečnímu bogey golfu mám dva nahodné birdíky vykoupené už méně náhodnými triplíky. :) Hřiště fajn, musím vyzdvihnout, že na letních grýnech bylo převrtáno!

IMG_6433.jpeg IMG_6431.jpeg IMG_6432.jpeg IMG_6429.jpeg

Hezkou hru všem, kdo o tomto víkendu kamkoli vyrazí provetrat své hole! :) Dejte vědět, jak jste hráli! A co hřiště! 🏌️‍♂️⛳
 
Upraveno:
Dneska jsem vyrovnal svůj 14 dní starý "course record" bohužel ale i tak prohrál jamkovku, poslední jamku jsem bral na 6., a nakonec padnul 2/1 - na některé lidi prostě pary nestačí!
Narozdíl od minulé rundy dnes horší hra železy ale o to lepší scrambling - 75%.

1708783319400.png
 
Dnes poprvé Předboj. Cvičné plochy úplně mokré, vypadá to na nějakou havárii vody.
Jinak hřiště na únor velmi dobré, grýny mi přišly lepší a rychlejší než někdy v sezóně. Bankry také velmi dobré, zřejmě mají nový písek Odpaluje se z rohožek.

20240224_142420.jpg 20240224_143440.jpg 20240224_144307.jpg 20240224_145547.jpg
 
Protože je to skromnej kluk, tak se nepochlubi sám. Tssss, tak ho musím prasknout! Projíždím si tahle turnaje, kde se hrálo... A ejhle! Gratulace k prvnímu místu na včerejším turnaji na devět jamek na Grabštejně! @HonzaS je borec!


Sice zimní grýny, ale to vůbec nevadí, bedna, zvlášť ta nejvyšší příčka, se počítá vždycky! :) Honzíku, dobře ty! 🍻:up:⛳
 
Ano přátelé, není to asi zase tak moc k chlubeni, prostě i slepá veverka může občas najít oříšek :) a zimní greeny drobně eliminují nepříliš přesné patování 🤩
Největší zásluhu na tom má krásné počasí a hlavně výtečný flight se skvělými spoluhráči. Po 9 turnajových jamkách nám přišlo líto se tak rychle rozejít a tak se povedlo odehrát ještě dalších 18. Skvělý den na golfu
 
Sel jsem si takhle narychlovku zahrat v sobotu do Benatek.
Venku krasne tak co doma :)

Hriste v poradku, trosku mokro po nocnim desti, ale nic zasadniho. Zakaz hrani z bunkeru, greenly letni, lehce flek obcas, trochu pomalejsi, ale dyk je unor tak clovek nemuze chtit vsehno zeano.

Na recepci jsem se nahlasil a venku na me nekdo: Slysel jsem Roman Gal? Ja jsem Michal @Izanagi z 19. jamky!!!

Vyrazil jsme na hriste, sel jsem sam, prede mnou 4-flight, za mnou 4-flight, takze me na 6te jamce pustili pred sebe, prej mam dohnat toho pred nima, prej je taky sam. Tak jsme poslal drive, pridam do kroku. Houknul jsem na elegantniho stramaka v klobouku, ze s nim tu jamku dohraju. Poslal jsem kratkou ranu pred green zelezem (kdyz hodinky rikaj 154 tak to je 154metru!). Stramak to poslal uz ani nevim kam.
Jdu bliz a on to @Sauron!!!

Tak jsme to dosli cely spolu!
 
Sel jsem si takhle narychlovku zahrat v sobotu do Benatek.
Venku krasne tak co doma :)

Hriste v poradku, trosku mokro po nocnim desti, ale nic zasadniho. Zakaz hrani z bunkeru, greenly letni, lehce flek obcas, trochu pomalejsi, ale dyk je unor tak clovek nemuze chtit vsehno zeano.

Na recepci jsem se nahlasil a venku na me nekdo: Slysel jsem Roman Gal? Ja jsem Michal @Izanagi z 19. jamky!!!

Vyrazil jsme na hriste, sel jsem sam, prede mnou 4-flight, za mnou 4-flight, takze me na 6te jamce pustili pred sebe, prej mam dohnat toho pred nima, prej je taky sam. Tak jsme poslal drive, pridam do kroku. Houknul jsem na elegantniho stramaka v klobouku, ze s nim tu jamku dohraju. Poslal jsem kratkou ranu pred green zelezem (kdyz hodinky rikaj 154 tak to je 154metru!). Stramak to poslal uz ani nevim kam.
Jdu bliz a on to @Sauron!!!

Tak jsme to dosli cely spolu!
Supr......koukám, že se během asi 10 dní v Benátkách vystřídalo "půl jamky":)😀.
 
Sel jsem si takhle narychlovku zahrat v sobotu do Benatek.
Venku krasne tak co doma :)

Hriste v poradku, trosku mokro po nocnim desti, ale nic zasadniho. Zakaz hrani z bunkeru, greenly letni, lehce flek obcas, trochu pomalejsi, ale dyk je unor tak clovek nemuze chtit vsehno zeano.

Na recepci jsem se nahlasil a venku na me nekdo: Slysel jsem Roman Gal? Ja jsem Michal @Izanagi z 19. jamky!!!

Vyrazil jsme na hriste, sel jsem sam, prede mnou 4-flight, za mnou 4-flight, takze me na 6te jamce pustili pred sebe, prej mam dohnat toho pred nima, prej je taky sam. Tak jsme poslal drive, pridam do kroku. Houknul jsem na elegantniho stramaka v klobouku, ze s nim tu jamku dohraju. Poslal jsem kratkou ranu pred green zelezem (kdyz hodinky rikaj 154 tak to je 154metru!). Stramak to poslal uz ani nevim kam.
Jdu bliz a on to @Sauron!!!

Tak jsme to dosli cely spolu!
Štramák to poslal do hajzlu, jak jinak 🙃

Ale sotva jsme to spolu dohráli, tak nás na 7. došel ten flight, co tě pouštěl, a hle on tam další známý Tomáš Čížek se ženou. Málem jsem si dělal čárky v telefonním seznamu ....
 
27.2.2024 • 12j. Hostivař: 60 ran, 30 patů (by mGolf)

IMG_6471.jpeg

Tak pozitiva:
  • ve tři jsem mohl vypadnout z prace
  • Naprosto prázdné hřiště = mohl jsem vyvětrat driver :p a šlo to s ním + záda drží
  • Došel jsem s míčkem, se kterým jsem začal :)
Negativa:
  • Patr mě požádal, jestli by nemohl chvíli u někoho šikovnějšího hostovat
  • 56 mě rovnou poslala do háje už hned na jedničce a že se se mnou dneska nebaví
  • Na 8me jamce se mi děsně začalo chtít na... No, kam i král musí :-D
Hřiště pořád fajn. Dokud je Hostik prázdný, je to prima golf i takhle v zimě. ;)

IMG_6468.jpeg
 
Upraveno:
1709230596855.png

Slušně:). Začátek za +3 na dvou jamkách věštil tragédii o devíti dějstvích, zejména když pokračovala má naprosto tragická patovací "forma" z minulých týdnů:(.
Od trojky však už jenom pary a berdíky, takže výsledek nakonec naprosto super. Šli jsme s kamarádem a kecali u toho, takže hru jsem až tak neřešil a nějak to zafungovalo:).
Odpaliště sice na červených, ale par se i tak cení.
Jsem rád, že jsem to v práci zabalil a jel👍
 
Svině jedna zrádcovská!

Jj, já to ty jamce zase pošlu. :-D

Adresát: Hořehledy, 7. Jamka

Text: Milá Jamko,

podívej, jak o tobě @mkopcak znovu nehezky mluví. Nechci tě k ničemu navádět... Ale vím, že tě to trápí, protože si milá, krásná, přívětivá... A taky vím, že žalovat se nemá, ale hlásit se to musí!

Send!

PS: já tě mám, milá, krásná sedmičko, moc rád a všude tě chválím, jak si krásně klenutá! Nádhera! 🥰⛳
 
Upraveno:
2.3.2024 • 9j. Hořehledy: 47 ran, 20 patů (by mGolf)

IMG_6485.jpeg


Ubrat na každé jednu ránu a bylo by to fajn. Ne že bych hrál úplně blbě, ale prostě vždycky kousek chyběl a bylo z toho bogey. Ty dvě jamky s triplem a dablem, tam se to nepovedlo trochu víc, pravda. :) Hoře fajn. Už se těším tedy na normální odpaliště. Letní grýny na zimu v pohodě, aerifikované, ale letní. Proti Hostiku pomalejší, což ale v rodinném flajtu škodilo jen mě.

Ale to hlavní, o co dneska šlo, dal jsem za úkol zahájit golfovou sezónu s celou rodinou, tak se povedlo, (s trochou malého brblání omladiny ráno) Šatalovi zahájili! 2.3.2024. jsem na ně pyšnej. Vždyť už je jaro! Alespoň tedy to astronomické. ;) A večer tedy bude za odměnu slíbená grilovačka - naše oblíbené krkovice. Hezkou hru všem, co už se taky nemohou dočkat!

IMG_6479.jpeg IMG_6480.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom