Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Tohle si nechám patentovat, budu to stáčet a exportovat. Protože větší esenci golfu prostě do 9ti jamek nenamačkáte:

PAR - ✅
BOGIE - ✅
BIRDIE - ✅
EAGLE - ✅
SNĚHULÁK - ✅
CHIP-IN - ✅
TROJPUTT - ✅
VODA - ✅
AUT - ✅
BUNKER - ✅

IMG_4205.png
 
Tohle si nechám patentovat, budu to stáčet a exportovat. Protože větší esenci golfu prostě do 9ti jamek nenamačkáte:

PAR - ✅
BOGIE - ✅
BIRDIE - ✅
EAGLE - ✅
SNĚHULÁK - ✅
CHIP-IN - ✅
TROJPUTT - ✅
VODA - ✅
AUT - ✅
BUNKER - ✅

Zobrazit přílohu 40350
Ty máš skórku jak Rory 🤭
 
Dnes první letošní hra se zápisem.
Výsledek je otřesný, ale co bych čekal v zimě při mé výkonosti. Odehrál jsem 18 jamek, kdy jsem měl to štěstí, že první devítku šel se mnou jamkař Michal @Izanagi . Byla to velmi příjemná procházka, během které jsem vyprodukoval i pár hezkých ran. Dokonce jsem zahrál svůj první PAR ;)
Hřiště na roční dobu je v dobré kondici. Ferveje a rafy jsou dobré, bankry docela dobré, greeny aretifikované , ale dobré. A vodní překážky dost hluboké :D
Celkový dojem...suprově strávený den

3.2.2024 • Kotlina: 108 ran, 32 patů (by mGolf)

1706975465376.png
 
Tohle si nechám patentovat, budu to stáčet a exportovat. Protože větší esenci golfu prostě do 9ti jamek nenamačkáte:

PAR - ✅
BOGIE - ✅
BIRDIE - ✅
EAGLE - ✅
SNĚHULÁK - ✅
CHIP-IN - ✅
TROJPUTT - ✅
VODA - ✅
AUT - ✅
BUNKER - ✅

Zobrazit přílohu 40350
Ty jsi prostě jedinečný exemplář Martine @mkopcak ;)
 
1706978762846.png

No co už, když mě tady @jumbodedek "naprášil" tak se přiznám;).
Ano, opravdu jsem se nechal zlákat vábením tohoto význačného člena jamky a vyrazil to Terezína:).
Maje odpolední program jsem naštěstí absolvoval pouze 9 jamek, jinak by nový bag možná skončil v některé z vodních překážek:rolleyes:.
Hra do páté jamky celkem slušná až na notoricky chybný výběr holí pro rány do grýnu - fakt foukalo jako prase a můj odhad byl na ...
O dění na jamkách 6 a 9 raději cudně pomlčím:cry:.
Bylo to fajn, Petře díky za hru:):up:.
 
Dnes Kestřany 2 X druhá devítka na zimní greeny.Trochu foukalo,ale oblečení jsem vychytal, takže v pohodě.Pro mě parádních 108. 5 X par.Vyborná společnost ve flaitu,sranda a golf.Co víc chtít.Naslapano 8 kilaku, bolí mě celej člověk,ale jsem spokojenej.Tak hlavně ať to vydrží (před týdnem mí bylo 66)😁
 
Když tak vidím ten tvůj zabořený míč (což se mně stát rozhodně nemůže - topinka) tak jak správně postupovat? Já bych markoval za, potom na délku hlavy hole do strany, opravil hřiště a zase markoval zpět. Je to správně? Jinak přece nejde pořádně opravit pitchmark.
 
Když tak vidím ten tvůj zabořený míč (což se mně stát rozhodně nemůže - topinka) tak jak správně postupovat? Já bych markoval za, potom na délku hlavy hole do strany, opravil hřiště a zase markoval zpět. Je to správně? Jinak přece nejde pořádně opravit pitchmark.
Tak nemusíš jen o jednu hlavu hole, ale musíš se pak o stejnou vzdálenost, o jakou ses posunul, vrátit zpět.
Markovat nemusíš jen za míč, můžeš ze strany či před míč, jen je třeba zase pak míč položit k markovátku ze správné strany.

Znám jednoho „golfistu" o kterém se tradovalo, že markovátko položí před míček a míček následně vrátí také před markovátko. Když mi to udělal při jamkovce (do té doby jsem se s ním ve flajtu nepotkal) na 1. jamce, tak jsem mu po dohrání jamky oznámil, že mu děkuji za vyhranou jamku. Ani se neodvážil protestovat a byl klid.
 
Znám jednoho „golfistu" o kterém se tradovalo, že markovátko položí před míček a míček následně vrátí také před markovátko. Když mi to udělal při jamkovce (do té doby jsem se s ním ve flajtu nepotkal) na 1. jamce, tak jsem mu po dohrání jamky oznámil, že mu děkuji za vyhranou jamku. Ani se neodvážil protestovat a byl klid.
Jednoho takového jsem také zažil. Já si teda toho nevšiml, ale když mu to řekl spoluhráč, tak dokonce protestoval (5 sekund). A bylo dusno ve flightu až do konce.
 
Sobotní Kotlina podruhé a stejně blbě :D
Potěšil flajt který šel před námi. Složen byl z jamkařů ;) Pavel @PFP, Roman @RomanL, nejspíš mladej Fousek...mimochodem 79 ran je slušnej oddíl :up: a bohužel ten čtvrtý díky tomu blbýmu Němci nevím kdo byl....myslím že byl na Darové. Tímto se mu za můj HOSIP omlouvám.
Hra byla otřesná, i když jsem měl jenom železa ob jednu hůl.
Hřiště je místy dost mokré díky dešťům i spodní vodě.
Byla to fajn procházka. Bohužel pro mne jít z práce po 400 km za volantem na golf není dobré :(. Jsem neskutečně rozbitý :D

1707579789917.png
 
Letos poprve na hristi s @Brkonos !
Prvni birdie!


A jinak to nestalo za nic, ale bylo krasne, palec vydrzel 18 jamek, co vic si prat!

Hriste podmacene, nektere fairwaye byly jak bazen, roughy mirne, greeny letni, ale chlupate a flekate. Ale co, radost ze hry nam to nekazilo :)

IMG_4450.png
IMG_4451.png

07e3e03a-0656-44af-9fe5-d3e661407f89.jpeg
 
Upraveno:
Sobotní Kotlina podruhé a stejně blbě :D
Potěšil flajt který šel před námi. Složen byl z jamkařů ;) Pavel @PFP, Roman @RomanL, nejspíš mladej Fousek...mimochodem 79 ran je slušnej oddíl :up: a bohužel ten čtvrtý díky tomu blbýmu Němci nevím kdo byl....myslím že byl na Darové. Tímto se mu za můj HOSIP omlouvám.
Hra byla otřesná, i když jsem měl jenom železa ob jednu hůl.
Hřiště je místy dost mokré díky dešťům i spodní vodě.
Byla to fajn procházka. Bohužel pro mne jít z práce po 400 km za volantem na golf není dobré :(. Jsem neskutečně rozbitý :D

Zobrazit přílohu 40539
Ten 4-tej, kterýho Ti nedovolil ten Němec pojmenovat, to byl Kamil Rod .... A na Darové jsi ho fakt potkal, v tomto zafungovala paměť správně...
Jinak podepisuju vše, co @jumbodedek popsal.
 
10.2.2024 • 9j. Hořehledy: 52 ran, 18 patů (by mGolf)

IMG_6389.jpeg


Zahrál jsem na skóre děsně a víte co? Bylo to naprosto super! :) Ve flajtu s mojí @kristyna (děti jsme udali) a golfovým nováčkem Lenkou, která ač generačně starší... Tak takovou sílu do života a chuť, to bylo něco neuvěřitelného. Hraje rok, musela se ze zdravotních důvodu přeučit na druhou stranu po roce, a tak. Ale usměvavá, pozitivní... Bylo to skvělé. :) Velmi inspirativní.

A určitě i díky tomu jsem nakonec ty tři párky trefil, no a ty ostatní - prostě nevadí. A pánové! @kristyna na pětce tam mrskla čipinem birdie! Byl to super den, pulku hry svítilo sluníčko, grýny @mkopcak upravoval nejspíš kulmou a ne fénem, ale alespoň jsem se nevypatoval. Za mě spokojenost, po skoro zase měsíci a kousek, kdy jsem nedržel hole v ruce, to bylo moc fajn a už mě to navnadilo, musím začít zase trénovat, sezóna se blíží!

IMG_6382.jpeg IMG_6386.jpeg IMG_6387.jpeg IMG_6379.jpeg
 
Upraveno:
A pánové! @Kristýna na pětce tam mrskla čipinem birdie!
@kristyna zcela evidentně pochopila, že grýny nebyly úplně košer pro kvalitní patování, tak zvolila ten nejefektivnější způsob, jak dostat míček do jamky 🤭
 
Beroun teď nestojí za hru, celý je to totálně promáčené, boříte se v bahně, topíte ve vodě, grýny jsou divný, patovat se na tom dá ale vizuálně je to děs, organizace turnaje taky nic moc, pozvou si 90 lidí na canon start ale restaurace nepojme ani půlku, na vyhlášení se čekalo přes 1,5h ( prý je to strašně těžké spočítat ), takže znovu lidi nasraný, zejména po tom, co prohlásili, že za 5 min to bude a trvalo to dalších 30.
My to obešli slušně - 7x birdie, zbytek v paru ale nestačilo na víc než 11. místo.
 
Screenshot_20240210-213552-010.png

V Bítozevsi dnes celý den zataženo, ale jinak fajn procházka👍.
Hra překvapivě dobrá až na zoufalé patování, které mě zabránilo atakovat 80. 3x trojpat, z pěti berdi šancí 2 bogy a 3 pary🥺.
Jsem zvědav jak to půjde v sezoně, skoro mám strach abych si všechny dobrý rány nevystřílel v zimě 🙂
 
Jsem si dnes vylepšil osobní rekord v Beřovicích a ještě se u toho natočil.
Luboši paráda 👍👋👋.
Gratulace. Musím říct, že jsem si myslel že sem závislák, ale na tebe fakt nemám🙂. V tomhle počasí by mě na golf nikdo nedostal 😳.
 
Ono to nebylo tak hrozný, sice pršelo celou hru ale nijak silně. Navíc moc nefoukalo, to taky pomohlo.

Hlavně oproti Berounu byl stav hřiště vynikající.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom