Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli? (2024)

Přesně tak. Ze stejných důvodů bohužel neplatí ani @requo ...
Ještě štěstí, že HIO hraji pro radost a ne pro úředníky.
Tak já si obě budu registrovat jen neoficiálně sám pro sebe. 😛
 
Zajímavé načasování @requo - aby nebylo sporu, obrátil jsem se na R&A a byť odpověď chvilku trvala, našel jsem dnes v datovce tohle...

Snímek obrazovky 2024-01-08 v 15.30.57.png
 
V sobotu jsem byl v Terezíně. Hráli jsme dvojice, já a @RomanL proti @PFP s @krod.
Co k tomu říct. Hrál jsem celkem slušně, akorát moji první letošní hru kazila jamka č. 9. Poprvé za 9, podruhý za 10. Výsledných 101, 37 STB, je tak vlastně super.

Brůča @PFP a spol. dostali těžkou rychtu i tak. Zlom přišel, když jsem při druhým kole na trojce (ostrov 176m) zahrál birdie - 4h + jednoputt.
Hřiště mezi 4-5 pod spodní vodou místy. přeci jen hladina řeky za valem byla vysoko.
 

Přílohy

  • IMG20240106120829.jpg
    IMG20240106120829.jpg
    121,8 KB · Zobrazení: 65
  • IMG20240106112317.jpg
    IMG20240106112317.jpg
    91,9 KB · Zobrazení: 69
... akorát moji první letošní hru kazila jamka č. 9. Poprvé za 9, podruhý za 10. ...
Já bych tu jamku zrušil. 🤭
Jsem rád, když odejdu s bogie, ale většinou spíš double 😡
 
Přitom je ta 9 jamka tak jednoduchá. Z týčka 185 m do výhledu, 140m na střed greenu a max. 2 paty :D:D
 
Přitom je ta 9 jamka tak jednoduchá. Z týčka 185 m do výhledu, 140m na střed greenu a max. 2 paty :D:D
185 z bílých? Já skončím buďto v lesíku vpravo (šlajs), nebo rovná do vody, když prostřelím ten dogleg 🙈
 
185 z bílých? Já skončím buďto v lesíku vpravo (šlajs), nebo rovná do vody, když prostřelím ten dogleg 🙈
Pokud tam z bílých nedostřelíš, tak máš hrát z červených ;)
 
Dneska mi tam moc těch PARů nespadlo 🤭

IMG_9397.jpeg
IMG_9398.jpeg
 
Seznaje, že povolili sněhy a ledy a hnán nově objevenou nespravedlností páchanou na golfových ženštinách, vyrazil jsem po delším čase na hřiště. A byť jsem byl motivován především snahou obětovat svou existenci ve prospěch utiskovaných golfistek, lákaly mne i větrem k zemi ohnuté vlajky, pánč a protože Skotsko...

Slunce svítilo, větřík ševelil s lehkostí tornáda a po trpících golfistkách ni hledu, ni slechu. Tak jsem si po hořehledském hřišti plácal zcela sám a svou přebývající energii ventiloval na topinkách, fetkách a všelijakých ostatních ekvilibristikách. Terén byl vskutku náročný, protože míč byl buď zabořen 30 cm pod úrovní země a nebo plaval, pánč zmrzlé podloží vody nevsakuje. Ponožky jsem měl durch ještě dřív, než jsem odpálil první ránu.

Ale byl jsem venku a na golfu!

IMG_4120.jpeg
IMG_4121.jpeg
IMG_4122.jpeg
IMG_4123.png
 
Upraveno:
Seznaje, že povolili sněhy a ledy a hnán nově objevenou nespravedlností páchanou na golfových ženštinách, vyrazil jsem po delším čase na hřiště. A byť jsem byl motivován především snahou obětovat svou existenci ve prospěch utiskovaných golfistek, lákaly mne i větrem k zemi ohnuté vlajky, pánč a protože Skotsko...

Slunce svítilo, větřík ševelil s lehkostí tornáda a po trpících golfistkách ni hledu, ni slechu. Tak jsem si po hořehledském hřišti plácal zcela sám a svou přebývající energii ventiloval na topinkách, fetkách a všelijakých ostatních ekvilibristikách. Terén byl vskutku náročný, protože míč byl buď zabořen 30 cm pod úrovní země a nebo plaval, pánč zmrzlé podloží vody nevsakuje. Ponožky jsem měl durch ještě dřív, než jsem odpálil první ránu.

Ale byl jsem venku a na golfu!

Zobrazit přílohu 40066Zobrazit přílohu 40067Zobrazit přílohu 40068Zobrazit přílohu 40069
Není nad to bydlet na hřišti ;) Trocha závist pane Martine :cool:
 
Není nad to bydlet na hřišti ;) Trocha závist pane Martine :cool:
Prijed na vikend, dame pivo a golf:)
 
No začít trojputtem nepotěší. Pak tam nespadli 4 trojmetrový putty do birdie za sebou. Sedmička zjevně jednostranně vypověděla naši dohodu o max PARu a už druhou hru za sebou mě tvrdohlavě vysírá jako za starejch časů. Mám v plánu postavit k plotu bagr, třeba si uvědomí, jak nespravedlivě se chová. A birdie na 8ce tam za 10m spadlo zjevně jen proto, abych se na 9ce mohl tim krtkem před greenem zase spravedlivě rozčílit.

Hřiště drobně vyschlo, ale vypíchnout pitchmark na greenu furt vyžaduje v tom polozmrzlým terénu dost síly v zápěstí.

IMG_4136.jpeg
IMG_4137.png
 
Odmítaje dál řešit pracovní srágory, nechal jsem se zlákat odpoledním sluníčkem. A byť ledové odskoky byly naprosto neodhadnutelné, dopadlo to nakonec nadmíru dobře…

IMG_4190.png
 
Odmítaje dál řešit pracovní srágory, nechal jsem se zlákat odpoledním sluníčkem. A byť ledové odskoky byly naprosto neodhadnutelné, dopadlo to nakonec nadmíru dobře…


A záda v pohodě?? :D když jsem tě viděl jak taháš bag tak mně chytají záda za tebe :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom