Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
v nedeli jsem vyrazil na Haugsclag na old curse na turnaj, kde zeny healy z cernych a muzi z bilych. Do soboty tam byl turnaj DO World Tour. Co udelali s hristem je temer neuveritelne. Ac prselo a bylo mokro tak greeny byly neuveritelne rychle. Na jedne jamce jsem z 60 cm potreboval 3 putty. Cele fairvaje byly sestrihany na na vysku jak fringe.
Pocasi docela brutus - vitr, dest, jednu chvili neco jako snih a pak zase slunce
Alespon ksme distalu malou flasticku rumu Diplomatico a birdibook pro tour

2F6DA075-C729-4777-8685-19CF9DDFC566.jpeg
 
18.9.2022 • 9j. Hořehledy: 46 ran (by mGolf)
18.9.2022 • 9j. Hořehledy: 44 ran, 18 patů (by mGolf)

Nedělní Hořehledy v rámci akci Jamky. Ty předchozí 3 devítky ze soboty nepočítám do skóre, protože to byla jamkovka a tam je to něco jiného. Zmíním jen, že jsem hrál jamkovku i s @mkopcak a tam se mi se třemi ranami k dobru na devět jamek podařilo alespoň výsledkově se dostat na prohru na poslední jamce. Věčná škoda těch nevyužitých šancí, nevadí. Příště už budu lépe připraven. A především nedaruju první jamku, když jí mohu patem vlastně vyrovnat... :rolleyes:

V neděli nejprve turnajová hra, tak plus minus to šlo. Já ty Hoře dobře moc nezahraju, ale nezkazil jsem to tak moc. Nakonec 3 párky byly fajn, co moc nepotěší... šance na eagle na osmičce. Foukalo celou jamku do zad, povedl se drive, pak železo do grýnu. Dokonce Martin zahrál pat kousek za mě, takže patoval po rovině možná 8 metrů první... tady jsem si to birdie neuhrál sám. Nastavil jsem se na to, že pohoda, par to bude... a už jsem se nedokázal nějak zasoustředit, aby to bylo lepší. Tady jsem cítil, jak zkušenosti hry na skórování ještě chybí. Nakonec ale trojpat a "bohužel" tedy jen par. No a pak devítka... k čemu mi je, když skončím 70 metrů od grýnu první... a pak místo easy přihry na jamkoviště zahraju dva desetimetrové přískoky. Nakonec 7. No, krátká hra, především rafy. Musím na tom zamakat!

Po turnaji jsme dali ještě spolu hru s @kristyna, ta byla o kousíček na rány lepší, ale potěšil birdie na 4ce. Tak to jsem radost měl, ne že ne. :)

Ještě mě čeká teď v pátek turnaj na 18j v Hoře, tak jsem zvědav, jak zaválím. Mám trochu malou dušičku, ale snad zahraju konečně jednou ty Hoře turnajově slušně. Moc bych si to přál! Slyšíš, ty golfovej nahoře? :)

Díky kamarádi, že jste do Hoře dojeli! Byl to prima víkend! :up:
 
Upraveno:
Naposledy jsem hrál na Oaks. Co se týká kvality ploch nikdy (ani v cizině) jsem asi nehrál na lepším hřišti. Jen mi tam dost chybí značení. O tom jak jsem hrál psát nehodlám, bylo by to příliš bolestivé.

Den předtím jsem hrál turnaj na Karlštejně a pěkně jsme zmokli. Hrál jsem nic moc, ale vzhledem k počasí to asi bylo dost, protože jsem utrpěl druhé místo a longesta. Vyhrál jsem kromě několika užitečných cen vouchery v hodnotě 15000,- do obchodu s domácími potřebami, kde např. cena nejlevnějšího kávovaru je 70000,- . Pokud někdo zbožňuje prémiové Švédské spotřebiče značky ASKO, vyměním vouchery za hotovost poloviční (možná i třetinové) hodnoty 😜. Napište soukromou zprávu. Pokud ne, pořídím možná manželce k narozeninám novou varnou desku. Ta stará už je samý šrám. To je ta úplně nejlevnější položka (30000,-), kromě plechu do trouby za 3500,-.
Mám ale ze hry jeden zajímavý dotaz. Byl jsem tam s jedním, kterého všichni znáte a nepřeje si být jmenovaný. Jednou se mu stalo, že ani třetí ranou nebyl za červeným odpalištěm a jednou se první ranou nedostal dokonce ani za žlutá odpaliště. Kolik panáků nám odstatním z flightu dluží?

Den předtím jsem hrál poprvé v Hostivaři. Byl jsem velmi mile překvapený kvalitou hřiště. Prvních 6 jamek jsem byl sice trochu ve stresu, že jsou dost úzké, ale pak už jsem byl jen nadšený. Vzhledem k dlouhé golfové pauze výsledek nebyl až tak špatný.
 
Naposledy jsem hrál na Oaks. Co se týká kvality ploch nikdy (ani v cizině) jsem asi nehrál na lepším hřišti. Jen mi tam dost chybí značení. O tom jak jsem hrál psát nehodlám, bylo by to příliš bolestivé.

Den předtím jsem hrál turnaj na Karlštejně a pěkně jsme zmokli. Hrál jsem nic moc, ale vzhledem k počasí to asi bylo dost, protože jsem utrpěl druhé místo a longesta. Vyhrál jsem kromě několika užitečných cen vouchery v hodnotě 15000,- do obchodu s domácími potřebami, kde např. cena nejlevnějšího kávovaru je 70000,- . Pokud někdo zbožňuje prémiové Švédské spotřebiče značky ASKO, vyměním vouchery za hotovost poloviční (možná i třetinové) hodnoty 😜. Napište soukromou zprávu. Pokud ne, pořídím možná manželce k narozeninám novou varnou desku. Ta stará už je samý šrám. To je ta úplně nejlevnější položka (30000,-), kromě plechu do trouby za 3500,-.
Mám ale ze hry jeden zajímavý dotaz. Byl jsem tam s jedním, kterého všichni znáte a nepřeje si být jmenovaný. Jednou se mu stalo, že ani třetí ranou nebyl za červeným odpalištěm a jednou se první ranou nedostal dokonce ani za žlutá odpaliště. Kolik panáků nám odstatním z flightu dluží?

Den předtím jsem hrál poprvé v Hostivaři. Byl jsem velmi mile překvapený kvalitou hřiště. Prvních 6 jamek jsem byl sice trochu ve stresu, že jsou dost úzké, ale pak už jsem byl jen nadšený. Vzhledem k dlouhé golfové pauze výsledek nebyl až tak špatný.
Podle me za kazdou ranu, kterou neni za cervenejma :)
Mates bude platit jo? :)
 
Aby to nebylo úplně nekolegiální a drsné, tak já bych uplatnil taxu 1 panák pro každého spoluhráče na jamku s nepřestřelenými dámskými. Takže mi to vychází na 2 panáky/spoluhráč, pokud jsem to pochopil jako 2 oddělené případy. To je kulantní, ne?
 
On to tady nečte, všechno mu vždycky vyřizuju já. Myslím, že ani už neví svoje heslo. Vaše návrhy mu předložím, aby věděl kdo je kamarád a kdo jen kurva převlečená za kamaráda. :D
 
Včera zakončení severočeské Sudetgolf v Liberci formou provázkového texasu..........flight napůl polský, ale prima lidi a zábavy bylo dost:). Hráno pro změnu za větru, zimy a deště.....sluníčka poskrovnu. Všichni nadávali, ale mě to po víkendu v Hoře už přišlo tak nějak normální:D:D
 
Já dneska 18j Hořehledy za 65! Skvělá hra! První místo! Konečně! 7 birdie, dvě chyby v podobě bogie, jinde par. Byly to nervíky, poslední jamka (jednička, šlo se canonem) bohužel díky nepovedeném čipu bogie, takže rozehrávka. Ale v jejím druhém kole to už byla jistota. Dobře já! :p

A dobře Tomáš a Pavel - šli jsme texas ve třech :) na začátku dne, kdy jsem se dozvěděl, že místo klasického turnaje půjdou pozvání hosté @mkopcak netradiční Texas trojic, jsem byl trochu mrzutý. Těšil jsem se na něco jiného. Ale díky tomu, že bylo nalosováno a že byly flajty výkonnostně vyrovnané (tři koše lidi podle hi, vzájemně do flajtu promichano), hrálo se bez vyrovnání, byl to skvělý zážitek. Člověk si vyzkoušel riskantní rány, které bych jindy na některých jamkách nehrál (moc často to nevyšlo) - diky zajištění pozice prvním z nás. A vcelku spravedlive jsme se všichni střídali ve vybraných ranách k další hře... Škoda jen těch dvou chyb. Nevadí!

Takže nakonec super, spokojenost. Hrál jsem takto poprvé a zaujalo mě, že vlastně jsem vůbec neřešil skóre, resp prostě muselo se hrát furt par a lépe a šlo to. Jak v telce. A nakonec jsme těch chyb vyrobili nejméně 👍

Díky @mkopcak! I za skvělé pocasi!

C6245F4E-EC67-44CB-A57D-9BFE55B6C780.jpeg
 
Upraveno:
Průměrně, 94 ran. Ale o to dneska úplně tak nešlo. Pro mě 1. září v podstatě skončila sezona, protože se nám narodil prcek, tak času na golf je teď pomálu. Jenže pak tu @Jerry napsal o možnosti zahrát si Casa Serenu. Hřiště, který v mé sbírce chybí a který jsem si už dlouho chtěl zahrát. Dalo mi doma trochu práce si vyjednat vycházky a hlavně si obhájit cenu za hru, ale má tolerantní žena to nakonec pochopila :)

Takže dneska jsem se konečně dočkal. Očekávání byla velká a radostí můžu říct, že byla naplněna. Hřiště se mi líbilo po všech stránkách, především greeny byly famózní, ale možná až moc rychlý :) A musim říct, že na mě celou dobu působil ten "duch výjimečnosti", ten pocit, že hraju někde, kde si úplně běžně zahrát nejde. O to víc jsem si užíval každej okamžik na hřišti.

Jak jsem psal v úvodu, tak výsledek pro mě dneska nebyl to hlavní. Na naší první jamce (jamka č. 15) jsem asi podlehl tíze okamžiku a poslal první drive do heavy roughu, míček nenašel a zahrál 8. Nic moc start, ale pak už bylo obstojný. Pozitivem je, že pak už jsem to všechno odehrál jedním míčkem, čehož si tady cením. Pral jsem se s rychlostí greenů, 41 puttů hovoří za vše.

Celkově jsem si to moc užil. Navíc bylo parádní počasí, podle mě v podstatě ideální na golf. Vtipný na dnešku je, že jsem až 4 jamky před koncem zjistil, že jdu ve flightu s @Jerry a to díky tomu, že jsem našel jeho míček v roughu, který měl na sobě logo 19. jamky. Každopádně tedy ještě jednou moc díky @Jerry za objevení možnosti si Casa Serenu zahrát. A teď mě omluvte, jdu si do mGolfu zaškrtnout další odehrané hřiště do mé sbírky ;)

1663969212084.png

IMG_1896.JPG

IMG_1891.JPG
 
@hypik Gratuluji k miminku! A jako roční otec malého uličníka si dovolím dát pár rad:
- Nehleďte příliš na rady ostatních. Stejně jako v golfu, každý rád radí a ne vždy to je ku prospěchu.
- Pokud nejste vyloženě alergičtí na špagety, tak ty se nikdy nepřejí.
- S golfem se dát začít v podstatě ihned 😉
IMG_0339.jpeg

IMG_0206.jpeg
 
dnes Kotlina na pohodu po práci.Hra stála za hov... 😕 Jsem prostě R.I.P. :D

1664033322802.png


Jo a zítra si jdu vybrat voučr na Hostivař 12 jamek.Pokud se chce někdo přidat,tak mám teetime v 8 hod 10 min ;)
 
My byli s bráchou včera v nějakých Pyšelích nebo tak nějak. Hřiště pěkný a v super stavu, grýny rychlé, na dvojce se k nám přidal nějaký místní člen, ale stejně jako my, tak ani on začátek moc nechytil. První devítka z mé strany nic moc, dvakrát sice birdie, sem tam nějaký upocený par ale dvě jamky jsem nedohrál, druhá už byla lepší - 4x bogey, 4x par a jedno béďo dalo 39 (+3).

Snad po dvou letech jsme hrál bez hodinek a peklo, pořád koukat na ruku kde nic není je obtěžující ( hodinky jsem zapomněl nabít )

krátká hra je pro mě sprostý slovo :vomit:

Tohle prohlášení mohu potvrdit ale jinak díky za pozvání a hru :)
 
@jirsbek díky za rady! Nicméně už se jedná o druhého potomka, takže nějaký postupy výchovy už máme, i když teda po holčičce máme teď upgradovaný model s vodotryskem, jak vtipně poznamenal jeden kamarád. Kdo někdy přebaloval kluka, tak asi pochopí :D Každopádně nasměrování ke správnému sportu se snažím nepodcenit :)
IMG_1726.JPG
 
Dneska jsem hrál blbě v Hoře. Tak jsem to po 4 jamkách vzdal a když jsou tu ty děti... Tak jsem raději místo své hry, když to už začalo nebezpečné smrdět skórem, u kterého bych musel používat moc vymluv, raději začal včas moudře kecat do svihu našeho Honzíka. :)! Jo a ty jeho džíny - je to ostuda, vím, ale jako rodiče s @kristyna při úprku z Prahy jsme zapomněli všechny jeho jiné vyprané kalhoty doma, když jsme jeli na chatu! Výběr tak byl džíny nebo pyžamo. Žirafové. Tak prosíme o odpuštění a schovívavost místní ctěné golfové publikum! 😉

00994769-48EA-4596-8FCB-F506CECD9883.jpeg
 
Upraveno:
Tak jsem si dneska vybral nejlepší letošní výhru z turnajů :cool:.Voučr na 12 jamek v Hostivaři.Děkuji Michale @requo za tuto jedinečnou cenu :up:. Protože,kdybych měl platit 1400 kč za 12 jamek,tak se tam nikdy nepodívám :confused:. Musím říci,že kvalita hracích ploch a zázemí,je na vysoké úrovni.Pro mne je v TOP 10 v ČR. Ještě jsem nehrál na rychlejších greenech.To jsem startoval v 8,10 hod jako druhej flajtík.Bohužel osamocen.Byla rosa a přesto jejich rychlost byla jako po linu ;).Jak je sluníčko vysoušelo,tak ješte přidávali na rychlosti :up: Rozmanitost jamek,kdy jsem skoro při každé ráně přemýšlel o tom,čím hrát mne hrozně bavila :) Adrenalinem pro mne bylo hraní proti vycházejícímu sluníčku.Hovno jsem viděl :D Musím říci,že jsem nikdy za moji golfovou kariéru neslyšel tolikrát křičet Fóóóóór:D No a teď k mojí hře.Z týčka a v poli bez chyb.Do greenu většinou krátkej.Vše jsem doháněl čipíkama a mým kvalitním patováním ;)
Jo a patů jsem měl 18
1664110401957.png
 
Včera jsem vytrpěl s chrchláním a smrkáním Casu Serenu za 104 ran 42 patů. Začal jsem dvěma pary, přičemž na dvojce uteklo birdie o půl otočky. Pak už jen trápení. Takhle rychlé greeny jsem tam ještě nezažil. Jediné pozitivum snad jen že jsem ztratil jen jeden míč po extra povedeném drivu kousek vlevo, který prostě odskákal do džihádu.
Dnes jsem ani neměl náladu, ale po měsíci Beřovice. Začal jsem první jamku za 9 (2x voda, škrt a počítáno 2x par+1), druhou s další vodou za dabl. Nakonec se to vše trochu vzpamatovalo, na druhé devítce jsem zahrál spoustu krásných i dlouhých ran (na některých jamkách jsem najednou hrál z míst, odkud předtím po první ráně nikdy), dal jsem i dva berdíky po sobě. 93(50+43,35 patů). Chtěl jsem sezónu pomalu balit, tělo už protestuje, ortoped si mne ruce co vše mi zakáže, ale asi ještě pár her vytrpím…
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom