Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Moje hra na turnaji v České Lípě nestála za řeč, tedy 31 stb a třetí místo v lijavci, ale rád bych upozornil na smělý pokus náčelníka @requo pana Michala Šatala. Míček pravda odlétl asi půl metru a Michal si dalších 5 jamek stěžoval, že mu mrznou nohy, ale snahu je tředa adorovat.
Zobrazit přílohu 32927
Proč to do toho rybníku hrajete? Vám nestačila ta voda na fervejích? 🤭

Upřesnění pro nezúčastněné - na to kolik vody spadlo v posledních dnech (dnešek nevyjímaje), byla voda na fervejích jen místy. Určitě to regulérnost hry neovlivňovalo. 😉
 
Proč to do toho rybníku hrajete? Vám nestačila ta voda na fervejích? 🤭

Upřesnění pro nezúčastněné - na to kolik vody spadlo v posledních dnech (dnešek nevyjímaje), byla voda na fervejích jen místy. Určitě to regulérnost hry neovlivňovalo. 😉
Já jsem vytlačil vodu i na cestičkách co vedou po hřišti :D:D Greeny byly famózní :up::up:
 
Moje hra na turnaji v České Lípě nestála za řeč, tedy 31 stb a třetí místo v lijavci, ale rád bych upozornil na smělý pokus náčelníka @requo pana Michala Šatala. Míček pravda odlétl asi půl metru a Michal si dalších 5 jamek stěžoval, že mu mrznou nohy, ale snahu je tředa adorovat.
Zobrazit přílohu 32927
@requo ty ještě někdy vyprávěj, že jsem tě donutil vlízt do zatopenýho bunkeru. Ty zjevně latentně chceš sud na otužování, ale nemáš dost odvahy to @kristyna přiznat!
 
Moje hra na turnaji v České Lípě nestála za řeč, tedy 31 stb a třetí místo v lijavci, ale rád bych upozornil na smělý pokus náčelníka @requo pana Michala Šatala. Míček pravda odlétl asi půl metru a Michal si dalších 5 jamek stěžoval, že mu mrznou nohy, ale snahu je tředa adorovat.

Spilková by se mohla učit :D
 
Upraveno moderátorem:
Moje hra na turnaji v České Lípě nestála za řeč, tedy 31 stb a třetí místo v lijavci, ale rád bych upozornil na smělý pokus náčelníka @requo pana Michala Šatala. Míček pravda odlétl asi půl metru a Michal si dalších 5 jamek stěžoval, že mu mrznou nohy, ale snahu je tředa adorovat.
Zobrazit přílohu 32927

Je mi zima ještě teď! A nikdo mi nepřinesl jako Spilkové židličku! A to ona žádný náčelník není! Život není fér! 🤪

Jinak já nakonec 96 ran. Nějak tahle (připravuji v mgolf poptávanou vizuální podobu zadaných her v přehledu svých her, zatím rozpracovano, ještě dodělávám, tak to berte jako takový neofiko preview, pssst).

46BB976C-2018-4ACC-B2FB-C3BC4F958E4F.jpeg

Chtěl jsem o šest ran lépe, nakonec jsem ale s ohledem na průběh rád, že to bylo pod sto. Začínali jsme na 17tce. Ta šla, 5 metrů od fangle. Easy par. Pak bogey... No a pak 4 jamky od jedničky tragédie, resp nedařilo se. Jako osobní výhru a zkušenost beru, že jsem se úplně nerozsypal a dokázal jsem pak začít zase hrát na sebe. První devitka plus 16, druhá celkové už plus 8. Na to jsem pyšný. Potěšilo i birdie na nejdelším triparu. Hřiště pro mě hodně kousavé, mokré a husté rafy. Ve své kategorii jsem nakonec skončil sedmý z 27, takže nakonec jsem se s podmínkami celkové popral plus mínus myslím dobře. Nu, ale objektivně mám co zlepšovat, spokojený nejsem. Díky Fando, @Sauron, @ligi za pohodička flajt a sdílené lepší i horší okamžiky. Gratuluji vám ještě jednou k bedně!

A rád jsem viděl po dlouhé době @Dana, konečně osobně poznal @Mirek_62 i pozdravil @jumbodedek. 👍 Super. Těším se, že příště budeme mít víc času na prohození více slov.

O počasí se nevyjádřuju. A o té ohnivé kouli osm světelných minut vzdálené od Země, která se uráčila konečně dostavit až když bylo po hře, když jsme všichni seděli u jídla, už vůbec ne! Copak nemá hodinky? Si snad myslí, že je to nějaké hvězda, či co... :down:
 
Upraveno:

My se nedokázali zastoupit dneska, když já do autu, tak brácha taky a naopak. Počasí nic moc ale už jsem hrál v horších podmínkách.

Potěšil mě jeden chip-in do birdie a jeden delší pat, taky do birdie. Poslední dvě jamky slunce a bez deště, na nasrani :)
 
Já dnes hrál parádně, akorát to hřiště bylo nějaký divný, Furth im Wald, byl jsem tam prvně. Lilo jako u blbejch.
Nadělil jsem si celkem 10 trestných, 8x aut, 1x voda, 1x hra z nesprávného místa (spletl jsme odpaliště😁). Ty auty jsem dokázal i dva po sobě z odpaliště. Na většině hřišť by vlastně nebyl problém, ale tady stačilo pár metrů a bylo vymalováno..
 
Je mi zima ještě teď! A nikdo mi nepřinesl jako Spilkové židličku! A to ona žádný náčelník není! Život není fér! 🤪

Jinak já nakonec 96 ran. Nějak tahle (připravuji v mgolf poptávanou vizuální podobu zadaných her v přehledu svých her, zatím rozpracovano, ještě dodělávám, tak to berte jako takový neofiko preview, pssst).

Zobrazit přílohu 32931

Chtěl jsem o šest ran lépe, nakonec jsem ale s ohledem na průběh rád, že to bylo pod sto. Začínali jsme na 17tce. Ta šla, 5 metrů od fangle. Easy par. Pak bogey... No a pak 4 jamky tragédie, resp nedařilo se. Jako osobní výhru a zkušenost beru, že jsem se úplně nerozsypal a dokázal jsem pak začít zase hrát na sebe. První devitka plus 16, druhá celkové už plus 8. Na to jsem pyšný. Potěšilo i birdie na nejdelším triparu. Hřiště pro mě hodně kousavé, mokré a husté rafy. Ve své kategorii jsem nakonec skončil sedmý z 27, takže nakonec jsem se s podmínkami celkové popral plus mínus myslím dobře. Nu, ale objektivně mám co zlepšovat, spokojený nejsem. Díky Fando, @Sauron, @ligi za pohodička flajt a sdílené lepší i horší okamžiky. Gratuluji vám ještě jednou k bedně!

A rád jsem viděl po dlouhé době @Dana, konečně osobně poznal @Mirek_62 i pozdravil @jumbodedek. 👍 Super. Těším se, že příště budeme mít víc času na prohození více slov.

O počasí se nevyjádřuju. A o té ohnivé kouli osm světelných minut vzdálené od Země, která se uráčila konečně dostavit až když bylo po hře, když jsme všichni seděli u jídla, už vůbec ne! Copak nemá hodinky? Si snad myslí, že je to nějaké hvězda, či co... :down:
Ano, nejvíc pršelo když jste se vraceli z hřiště. Já byla schovaná na drivingu.
DSC_0159.JPG
Taky jsem vás ráda viděla, už se mi sakra stýská nejen po golfu samotném, ale i po kamarádech. Využila jsem tedy příležitosti a když jste odjeli, vydala se aspoň na pár jamek. A počasí v té jízdě pokračovalo. Vylákalo mě sluníčko.
DSC_0161.JPG

Na druhé jamce začalo poprchávat, ale šlo to. Na třetí jsem si říkala, že nebude tak zle, že to určitě půjde okolo.
DSC_0165.JPG

A místo, abych zahnula zpátky ke klubovně, jak jsem původně plánovala, vyrazila jsem ke čtyřce. Abych po odpalu radši sebrala míček a fofrem mazala přes fairway sedmičky zpátky. U 17. skoro přestalo pršet a já podlehla pokušení. Jo, oba Crivity skončily v rybníku. Tak jsem to vzala těsně kolem břehu a zahojila se dvěma Titleisty. 🙂 Na 18. už zas svítilo sluníčko tak jsem si řekla, že by byla škoda jen tak jít do kopce bez golfu.
DSC_0166.JPG
Nojo, bylo z toho zase 7. Ta dlouhá pauza a ztráta kondice je strašně znát. Ale já se vrátím! I když dneska po těch 4 jamkách mám dost. I tak je golf radost.
DSC_0167.JPG

Těším se, bando, až se s vámi zase potkám.
 
Moje hra dnes v Č.Lípě takový můj průměr.....nějaký pary, nějaky průšvihy (včetně škrtlý jamky - naší poslední:(, kdy jsem odpal i provizi našel v autu:vomit:). Ale nakonec s 32 Stb jsem kupodivu utrpěl 2.místo:).
Jak psal výše @requo, fligt pohodovej, počasí už méně........Ale Michal má opravdu můj obdiv, po tom "výlovu" rybníku na trojce ještě dlouhé minuty chodil a patoval na mokrém greenu bos, aby jsme nezdržovali již připravený flight za náma:up::up:
 
Dnes s manželkou a kamarádem Prosečné. Při první devítce nás déšť zastihl až na 9 jamce, potom káva v klubovně. Asi po 1/2 hodině se nám zdálo že přestává
pršet, tak jsme vyrazili na druhou devítku. Pršelo celou dobu. Hra docela dobrá první devítka: par 35 jsem zahrál za 50,19 stb., druhá devítka: par 32 jsem hrál za 46, 18 stb. Hřiště i přes deště v dobré kondici. Jinak na hřišti jsme byli úplně sami.Žádný jiný odvážlivec (nebo snad golfový maniak) se nenašel.
 
29.9.2022 • Mstětice: 89 ran, 33 patů (by mGolf)

Dnes mne vytáhli kluci po práci do Mstětic na turnaj.Hřiště je nádherně zelené a svěží.Greeny jsou pekelně rychlé.Rychlejší než v Hostivaři.Vypatovat se při hodně těžkých navrtávkách nebyl pro některé jedince problém. Skončil jsem ve své kategorii druhý,Míla třetí a Lukáš pátý.Bohužel jsem opět umazal 3 desetiny z HCP 😕 Byl jsem tam asi po 6 letech.Některé jamky byly na mne dost dlouhé.Celkový dojem ze hry dobrý.asi třikrát jsem ztratil koncentraci,a hned to bylo na výsledku znát.

1664471704861.png
 
@jumbodedek: paráda, válíš chlape! Skvělé načasování formy před koncem sezóny! :) Nebuď smutný že sníženého HI. Prostě když to už umíš, musíš jít o level výš! 👍 Gratuluji k bedně!
 
Ja jsem doted nepochopil, proc tam s tebou jeste porad nekdo hraje nejaky souteze. 😂
To je ten vliv socialnich siti - ja sdilim jen ty hezke momenty.🤣

Ale odborne se tomu rika “vykusovač”, chces-li me spravne titulovat🤣.
 
1.10.2022 • Grabštejn: 96 ran, 38 patů (by mGolf)

33E08613-1678-4716-8D50-C60ECE66865A.jpeg

Fuj. A uf. Ale pod kilo to dneska na Grabštejně nakonec bylo. Nedařilo se - především příhry do grýnu. A pak patovani. Grýny bohužel tři zimní, ale klidně by jich dle stavu mohlo být víc... Na druhou stranu, zbytek hřiště poměrně fajn. A pak hlavně byl prima flajt. S @HonzaS a Pedrin. Rád na golfu potkávám "staré" kamarády, které jsem dlouho neviděl - Pedrin. :) Fanda skončil nakonec třetí ve své kategorii, tak vyhrál víno - zkonfiskováno :-D

Jinak za sebe mám radost vlastně hlavně z poslední jamky - par, sedla ze žlutých za sebou dvě železa, druhé lehce za grýn, povedený čip a doklepnutí. Velmi potěšilo - takže příště jdu zase! :up: Btw. A kdyby mi jednou na golfu zase konečně nepršelo, vůbec bych se nezlobil! :rolleyes:


7DC79956-B395-4EA8-A332-79DE0599D659.jpeg
 
Upraveno:
1.10.2022 • Grabštejn: 96 ran, 38 patů (by mGolf)

Fuj. A uf. Ale pod kilo to dneska na Grabštejně nakonec bylo. Nedařilo se - především příhry do grýnu. A pak patovani. Grýny bohužel tři zimní, ale klidně by jich dle stavu mohlo být víc... Na druhou stranu, zbytek hřiště poměrně fajn. A pak hlavně byl prima flajt. S @HonzaS a Pedrin. Rád na golfu potkávám "staré" kamarády, které jsem dlouho neviděl - Pedrin. :) Fanda skončil nakonec třetí ve své kategorii, tak vyhrál víno - zkonfiskováno :-D

Jinak za sebe mám radost vlastně hlavně z poslední jamky - par, sedla ze žlutých za sebou dvě železa, druhé lehce za grýn, povedený čip a doklepnutí. Velmi potěšilo - takže příště jdu zase! :up: Btw. A kdyby mi jednou na golfu zase konečně nepršelo, vůbec bych se nezlobil! :rolleyes:
A gratulace Fandovi, když mu to v Lípě o chlup uteklo 🙂
 
1.10.2022 • Kotlina - Terezín: 96 ran, 28 patů (by mGolf)

Dneska finále Krále a Královny Kotliny.Počasí asi jako všude v Čechách.Děštivé.Moje hra po posledních velmi dobrých výsledcích byla z týčka a v poli darebná.Držely mne příhry a paty ;) 96 ran,28 stb a 28 patů.

1664645103316.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom