Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Strašně... Po měsíci, kdy bylo vše v pořádku (kola v paru nebyla vyjímkou), tak jsem zase spadl na hubu. 88. A netuším, co jsem dělal jinak..
Co mi to připomíná? Aha, moji hru 🙈
 
Po týdnu jsem se dostal na hřiště.Byla to otřesná hra.Chtěl jsem se připravit na víkend.Moc se mi to nepovedlo.

1663083306040.png
 
Tak abyste se v tom pánové necítili sami, přidám se.
Dnes Albatross. Začátek par, bogy, par, říkám si kur... to je nějaký podezřelý a taky že jo. Cestou na týčko čtyřky mě někdo zřejmě provedl lobotomii a už to jelo. Na dalších čtyřech jamkách jsem zahrál asi tři rány aniž bych se podíval za míčem. Vše ostatní brutální topinky 🤮. Soutěž o nejkratší drajv zůstala bez vítěze, na pětce i šestce snových 85m. Když už jsem se dostal na grýn elegantní trojpat to dost často jistil😭. Nebudu se v tom zbytečně šťourat - 102 ran, 37 patů. Byl jsem tak v prd... že jsem ani nenadával.
Jediný co potěšilo byl par na 15ce a na osmnáctce kde mívám problém 👍.
Prostě jeden z těch dnů kdy si člověk říká, že měl snad radši zůstat v práci 🙄.
 
Tři dny na Svachovce. Publikovat se dá ten první, neděle, kdy se nám zázračně vyhla všechna voda z nebe. 83 ran, patů bylo o 4 méně než na scorce, občas hraju patrem mimo green. I když je to na mě hezký výsledek, nepotěšil. Byl jsem asi nejblíž tomu dostat se pod 80, toho co nespadlo bylo hodně a pár blbostí jsem taky vyvedl.
Druhý den po večerní pivní a slivovicové smršti o 11 ran hůře. Jediné co potěšilo byl nový osobák driverem 243m.
Dnes už jen po pivu bez slivovice další dvě rány navíc, páchal jsem vlastně samé blbosti. Jako chipovat z cca 12m do eaglu na čtyřparu a zahrát z toho bogey😁
Hřiště každý den jiné, první promočené fairwaie a vysoký šťavnatý rough, dobře držící a docela jezdící greeny. Druhý den stihli ráno lehké pískování a válcování, než mi to došlo už jsem měl čtyřput. A celou hru sekačky všude. Poslední den něco mezi. Sem tam neposekané kousky, kam jsem to neomylně trefil, na sedmičce metr od greenu a míč nebyl vidět ani zezhora.
 

Přílohy

  • 39249955-3AC8-48FF-8D5B-595F2F712D5D.png
    39249955-3AC8-48FF-8D5B-595F2F712D5D.png
    21,5 KB · Zobrazení: 51
Včera úprk z práce a po delší době MB...překvapilo mě poměrně dost lidí na hřišti...šel jsem za párem, velmi ochotně mě pustili...čekal jsem tak dvě jamky..pohoda...na 10tce jsem došel 4flajt a začalo čekání do konce...každé odpaliště, každá rána do greenu...prostě mě nechtěli pustit...hlavně na greenu šneci a čtenáři...hřiště hodně tvrdé, z bílých jsem byl dál než v minulosti ze žlutých - ne, nebojte se, nezlepšil jsem se, opravdu tvrdé hřiště...greeny poměrně měkké, drží směr, rychlé, spokojenost...rafy vyšší, hůř se hledá, ale ano, mám hrát FW...většinou jsem do greenu kratší, včera skoro vždy za green, jak jsem dopadl před green na tvrdé, přeskákal jsem za...kromě 15 a 17 spokojenost...nějak mi v poslední době nejde třetí rána do ostrovního greenu, včera jedna za green do vody, druhá skoro 🙈 přitom je to takový friendly 5par....za 13tkou bagrují jak o život, díra pro rybník už je pěkná, čilý ruch, to samé díra místo bývalého chippingu, bagry jednou na plný céres, bude tam stát další velký obytný dům...driving stále nefunkční, děti tam tedy už trénovaly...číslo jsem napsat ani nechtěl, ale nakonec - 91 ran s 2 trestnými ranami - a spousta nesmyslů - ty až odstraním, tak zahraji nezaslouženě 43 STB :p
 
Včera - ještě poslední den za parádního golfového počasí:up: - Konopiště Radecký. Moje hra průměr, se dvěma škrty ještě jakžtakž přijatelných 33 Stb.
Radši ke hřišti......greeny parádní, fairwaye lepší průměr, odpaliště vyboulená, ale dalo se, bunkery někde prachový písek, někde tvrdší......a rough? Tady se asi trochu zbláznili......šťavnatej se vzrůstem 10 - 15 cm!! Jasně, rough má ztěžovat ránu, ale tohle už bylo trochu moc....a hlavně na většině jamek to nebylo o golfu, ale o hledání míčku min. 1 - 2 hráčů z flightu:down:.
 
10.9.2022 • Kácov - Panorama: 107 ran, 40 patů (by mGolf)

Všichni hodně chválí Kácov, tak jsem se jel o víkendu taky podívat. Skoro mi spadla čelist, hřiště bylo luxusní. Na něco takového se snadno zvyká.
Moje hra byla taky luxusní 🙂 První jsem šel Meadows. Na této devítce se mi podařilo harmonicky sladit dva hlavní aspekty mojí hry. Byl jsem precizně krátký, ale zato nepřesný. Když se k tomu připojilo několik trojpatů bylo zaděláno na parádní výsledek. 60 ran a 23 patů na 9 jamek.
Druhá devítka River. Tam se to dramaticky otočilo. Přišlo mi, že hodně jamek tam dokázalo pozřít můj výstavní šlajs, takže jsem se nedostával tak často do neřešitelných situací. Pár odpalů bylo i rovně. Utrpěl jsem dokonce tři pary a párkrát jsem zahrál přesně to, co jsem chtěl. Parádní pocit. Na River tedy 47 ran a 17 patů. Celkem zasloužených 45 STB 😁
Ale to dělá ten vysoký HI. O den později jsem byl na Dýšině a hrál přesně jak se na můj HI sluší a patří 😞 Nebyl jsem schopný trefit skoro nic.
 
Ale to dělá ten vysoký HI. O den později jsem byl na Dýšině a hrál přesně jak se na můj HI sluší a patří 😞 Nebyl jsem schopný trefit skoro nic.

V jakém aktuálním stavu je Dýšina, pls - třeba v porovnání s tím Kácovem? Není taky úplně za hubičku, tak jestli se vyplatí tam vyjet na hru... Dík. :up:
 
V jakém aktuálním stavu je Dýšina, pls - třeba v porovnání s tím Kácovem? Není taky úplně za hubičku, tak jestli se vyplatí tam vyjet na hru... Dík. :up:
Já hrál Dýšinu minulý týden a všechny hrací plochy v naprostém pořádku. Greeny docela rychlý.
 
V jakém aktuálním stavu je Dýšina, pls - třeba v porovnání s tím Kácovem? Není taky úplně za hubičku, tak jestli se vyplatí tam vyjet na hru... Dík. :up:
Dýšina v neděli místy dost mokrá. Hlavně těch několik prvních jamek kolem vody. A pak hodně čvachtala fairway na šestnáctce. Jinak dobrý. Greeny taky. Déšť jsem chytil až před koncem kola.
Každopádně Kácov (i River) byl kvalitou o level výš. Na takových greenech jsem nikdy nehrál. Ani na Dýšině nebo na Albatrossu.
 
14.9.2022 • Hostivař: 85 ran, 34 patů (by mGolf)

Dneska prima, celá 18j (12+6), jen PAR 68, ale i tak +17 mně nijak na rány nevadí. Naopak. :) Na hřišti jsem odpoledne byl skoro sám, po dešti. Jen trošku mrholení. Naštěstí v pohybu bylo teplo, hrál jsem tréninkově i dva míče... Super. Hřiště prima, až na bunkery, které jsem při jednom carry zásahu vzdal a drop za bunker - poprvé tak v praxi +2, jamka nakonec sněhulák, jediný. Ale fakt se mi nechtělo z toho mokrého písečného a přitom sypkého kráteru hrát a vracet se 150 metrů se na novou ránu taky ne. Mohl sem si dropnout tedy i v bunkeru jen za +1, ale to bych pak neměl o čem psát... Díky tomu, že jsem si hřiště zamluvil jen sám pro sebe (alespoň to tak vypadalo), tak jsem i na jamkách, kde normálně ho nehraju, hrál driverem a docela dobrý. Až asi na dva pokusy. Celkově tedy spokojenost - 4 pary, jeden birďas, klidné odpoledne místo nudné porady v práci a v neposlední řadě asi 12 nalezených míčků po těch dvou mých nepovedených drivech (jamka 4 a 6). Divný, že většina barevných... to už se nikomu nelíbí klasické bílé míčky? No co, je to kulatý, je, nebudu si na barvu stěžovat. To se dneska nenosí. Bylo to ještě lepší, než jít teďka na houby ;)

K poslední fotce vyjma jiného dokumentující krásné grýny - "až někdy budete remcat, že to na grýnu trvá... tak se nedá nic dělat, musí se počkat, dokud ten turbošnek nedojede do cíle!"

IMG_2463.JPEG IMG_2468.JPEG IMG_2467.JPEG IMG_2466.JPEG IMG_2465.JPEG IMG_2473.JPEG
 
Upraveno:
V pátek jsem společně s manželkou a kamarádem navštívil další hřiště - Hořehledy. Hřiště velice pěkné - kamarád poznamenal že je namačkáno na tak "malém prostoru" , ale chtěl by ho mít za barákem - moje hra už tak pěkná nebyla. První poznávací 9 za 52 , druhá , kdy člověk věděl už kam hrát , byla horší 59 ran.
Celkově tady 111 ran , 35 stb. Hřiště mně nadchlo prostě vším a velice rád se sem vrátím. Jediné negativum na celém byly hodinové průjezdy ucpanou Prahou cestou tam i zpět.
 
V sobotu podruhé v životě Olšovky, turnaj, zima, 5,5h, skoro pořád slejvák. Ještě že alespoň flajt byl fajn. Moje hra stála zaprd, vcelku odpovídala počínající nemoci. Na druhé devítce jsem to trochu vylepšil a dostal se o ránu pod 100. Neděli už jsem nedal a vyměnil hole za postel a zázvorovej čaj s medem. Bohužel pozdě, teď to bude pár dní naprd…
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom