Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2021) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Po nekolika meetingach jsem konecne zase vyrazil na hriste a predstiral praci. Pocasi trosku horsi nez byla predpoved. Melo byt 10st ale v realu to bylo tak 6, nastesti bez vetru.
Hra dnes super. Na prvnich 12 jamkach 2 birdiky a 4 pary - plus 5 ran. Na parkove devitce 6 paru. Byl jsem na 8 jamce a pisu kamaradovi ... super mam za sebou 7 jamek a vysledek je plus 1 rana. Ovsem to jsem nevedel, ze hned na 8 si pripisu plus 2 rany a na 9 jamce plus 1
6842C92C-30AB-4935-B474-EDBAC9BFBDCF.jpeg

E36E5927-5D62-4C74-8375-3296990DB26B.jpeg

A takto mi uteklo dalsi birdii ...
5FF531A8-B6B1-4859-9854-9C896A97CC6D.jpeg
 
V jiném vlákně jsem psal, jak mi golf chybí. To jsem asi neměl.
Včera Beřovice, pršelo a foukalo. Na hře bylo znát, že jsem měsíc nehrál. Na greenech zoufalství. Navštívil jsem spoustu bunkerů, do jednoho jsem sjel po zádech. Nevěřil bych, kolik bahna se dá nabrat do rukavice na ruce. Dnes jsem našel bahno na vnitřní straně řemínku hodinek.
Skore sem psát nechci :)
Dnes snad pršet nemá, zato foukat jako ve Skotsku.
 
4.2.2021 • 9j. Hořehledy: 46 ran, 16 patů (by MůjGolf)

Já jsem tak šťastné! První letošní hra a hned eagle na 6. jamce, jupí! Stále jen v kombinaci putter, 52, 56, driving iron, hybrid a driver, takže zbytek byl takový nemastný neslaný, ale vůbec mi to nevadilo - hlavně že jsem držel směr. Trochu víc fučelo, ale svítilo slunce a ani to čvachtání už nebylo tak hrozné. Greeny jezdí tak jak by člověk mohl po měsíci pod sněhem čekat, řízky můžete vysekávat bez obavy o zlomené zápěstí.

EBD8EB22-B128-4DAD-9AF7-76E38CF5D594.jpeg
CE6FBE2B-DA7F-48C4-A3FB-C61DDA5F9BB4.jpeg
9D620D51-C87B-4020-B6D5-76B4B5F44914.jpeg
 
4.2.2021 • 9j. Bitozeves: 42 ran (by MůjGolf)

Horní jamky v poho, spodní podmáčeno (hlavně grýny). Jedinej nepodmačenej grýn byl ten poloostrovní na sedmičce. A tam se mi po čipu na eagle z 15 m míček zastavil 2cm před jamkou. Smůla. Zato na dvojce jsem po dvou vodách zahrál krásných 9.
 
První letošní hra a hned eagle na 6. jamce, jupí!
Že tys byl před hrou meditovat v „joga room” nebo byl jenom rum? 🤭😂
 
Dnes Benátky. Hřiště narvaný k prasknutí, ale v překvapivě dobrém stavu. Hlavně grýny super, to jsem v únoru nečekal:up:. Start byl z desítky. Prvních šest jamek celkem rychle, pak jsme došli flajt čtyř Vietnamců a byl konec:(. Dost foukalo, ale celkově super den na golfu. Už se těším na jaro, jedna hra 14 je fakt málo, stačí sotva na vegetativní přežívání 😊
 
Dnes opět Beřovice. Parkociště plné, lidí spousta, ale hra pěkně odsejpala. 3.26, před mámi půl jamky volno, za námi dva ranaři občas chvilku čekali, než budeme z dostřelu. Chybí asi ta delší odpaliště.
Foukalo fakt dost, ale občas i sluníčko bylo.
Hra nic moc, oproti včerejšku jsem ubral 5 ran, tak ještě 10 a budu na svým.
Hřiště trochu podmáčené, na osmnáctce mi uprostřed fairwaie před greenem natekla voda do bot vrchem :)
 
5.2.2021 • 9j. Hostivař: 47 ran (by MůjGolf)

Po měsíci úplného offgolf poprvé. Volba padla na blízký Hostivař. Měl jsem trochu obavy, takže jsem šel nejdříve na driving - kde jsem si své obavy prohloubil. Výrazně jsem si v pauze rozšířil svůj repertoár ran. Takže pln pochyb jsem šel na jedničku......a drive jsem trefil. Krásně, rovně, daleko. Mno a to bylo tak všechno. :-D Měl jsem jít po té ráně domů.

Ale ne, nebylo to tak hrozné. Na konci totiž chvilku svítilo i sluníčko - ke štěstí dnes stačilo málo. Výsledkově sice žádný Mega terno, ale hlavně že jsem byl konečně venku na hřišti. :) Hřiště podmáčené, bohužel jen zimní grýny. Odpaliště 5 spojené na červených.

78A6B683-F556-4C26-83AE-DC1805DB9148.jpeg 1733A376-1338-4E07-9319-6E659C8E64AA.jpeg CF6644C2-8BE4-402C-A63A-1CBFB0FFB18D.jpeg
 
Upraveno:
5.2.2021 • 9j. Hostivař: 47 ran (by MůjGolf)

Po měsíci úplného offgolf poprvé. Volba padla na blízký Hostivař. Měl jsem trochu obavy, takže jsem šel nejdříve na driving - kde jsem si své obavy prohloubil. Výrazně jsem si v pauze rozšířil svůj repertoár ran. Takže pln pochyb jsem šel na jedničku......a drive jsem trefil. Krásně, rovně, daleko. Mno a to bylo tak všechno. :-D Měl jsem jít po té ráně domů.

Ale ne, nebylo to tak hrozné. Na konci totiž chvilku svítilo i sluníčko - ke štěstí dnes stačilo málo. Výsledkově sice žádný Mega terno, ale hlavně že jsem byl konečně venku na hřišti. :) Hřiště podmáčené, bohužel jen zimní grýny. Odpaliště 5 spojené na červených.

Zobrazit přílohu 15820Zobrazit přílohu 15821Zobrazit přílohu 15822
ja se vcera na 5 nekoukal a sel jsem automaticky nahoru na zluty :)
 
Sice v tričku, teple a stále na rovině, ale dnes spokojenost. Železa do grýnu dneska byla ostrá jak žiletky. Ani nevím, jestli se mi někdy povedlo zahrát 15 grýnů v regulaci 🤩
63DA5E3F-4245-4EDB-A81A-7DD2EA324CBA.jpeg
42930004-8119-41AC-A1E4-28AB88C5E16A.jpeg
 
5.2.2021 • Bitozeves: 82 ran (by MůjGolf)

Jupíí, dnes hra bez excesu. Dolní grýny už výrazně lepší než včera. Od zítra už zas mrzne, takže čekám ráno sms od těch dvou sněžnej bláznů, jestli půjdu s nima.🤪
 
5.2.2021 • Bitozeves: 82 ran (by MůjGolf)

Jupíí, dnes hra bez excesu. Dolní grýny už výrazně lepší než včera. Od zítra už zas mrzne, takže čekám ráno sms od těch dvou sněžnej bláznů, jestli půjdu s nima.🤪
Zítra se na Tebe vys****, když nás máš za blázny. ;)

Zkusíme Benátky nebo Telč. Kde bude míň "vlhko".
 
Upraveno moderátorem:
5.2.2021 • Bitozeves: 82 ran (by MůjGolf)

Jupíí, dnes hra bez excesu. Dolní grýny už výrazně lepší než včera. Od zítra už zas mrzne, takže čekám ráno sms od těch dvou sněžnej bláznů, jestli půjdu s nima.🤪

Vau, válíš! Vypadá to, že už hraješ alespoň podle výsledků takový ten nudný singl golf. Odpal, příhra, čip k vlajce a klidné zakončení patem do jamky z půl metru už jen tak z povinnosti, aby se neřeklo ... :)
 
Upraveno:
Vau, válíš! Vypadá to, že už hraješ alespoň podle výsledků takový ten nudný singl golf. Odpal, příhra, čip k vlajce a klidné zakončení patem do jamky z půl metru už jen tak z povinnosti, aby se neřeklo ... :)
Jako snažím se😜. A střídavě se i daří, ale obávám se, jestli to není jen mámení z domácího hřiště.;)
A mimochodem ... vůbec to neni nudný 😜.
 
Jako snažím se😜. A střídavě se i daří, ale obávám se, jestli to není jen mámení z domácího hřiště.;)
A mimochodem ... vůbec to neni nudný 😜.

Je to mámení...😉
 
Sice v tričku, teple a stále na rovině, ale dnes spokojenost. Železa do grýnu dneska byla ostrá jak žiletky. Ani nevím, jestli se mi někdy povedlo zahrát 15 grýnů v regulaci 🤩
Zobrazit přílohu 15824Zobrazit přílohu 15825
Chtěl jsem se taky pochlubit.... copak můžu:(
Pořídil jsem dva nové reflektory. Nechal jsem si poradit, že LED vydrží déle. Ten pro leváky skončil po 14 dnech a ten pravý o týden později. Reklamace 30 dnů prý v Polsku:(. Tak jsem se aspoň osmělil a poprvé zahrál do plátna driverem. Jsou tam po něm trochu důlky, ale to nebylo večer při sledování Jurassic Park na těch potvorách tak vidět :)
 
Jako snažím se😜. A střídavě se i daří, ale obávám se, jestli to není jen mámení z domácího hřiště.;)
A mimochodem ... vůbec to neni nudný 😜.
Nechci se přidávat, ale není to náhodou takový ten jarní efekt? Co jsem slyšel, mají to skoro všichni 😢
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom