Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes jsme měli parádní turnajek takový členský pro zdravé jádro, ŠAMPÁŇO CUP, bylo nás 44 , hráli jsme na public dvě kola tj par 60. Začalo se snídaní s postupným startem. Počasí suprové podzimní teploučko, vysekáno, podmáčené fw i grýny a navíc silný nárazový vítr nepřidával na přesnosti , ale za to očekával listí a plodnice stromů( žaludy a takové vrtulky) což na hřišti posazené mezi takovými stromy v okolí grýnů nebylo moc fajn, nestačilo se to odklízet, takže sem tam , bohužel nedojel nebo vychýlilo míček z dráhy patu, prostě podzim. Hra docela pohodová páry a bugy a jeden berdík. Hra na pohodu bez riskantních úderů vzhledem k větru a výsledek 69 ran / bramborová/ vítěz 67/ 44 startujících. Zakončeno obídkem. Metrovým putovní pohárem pro vítěze, a všichni byli ocenění drobnými dárky pro zůčastněné , vítěz dostal dort a ten se rozkrájel.
04A1B720-FE57-4EDD-A155-51CEF8EC2FEC.jpeg
 
Ja dneska s velmi milou spolecnosti Hostivar 14 jamek :)
Hriste pekne plne jako jitrnice, ale celkovy cas 3 hodiny. Odpoledne bylo nadherne.
Nove jakmy N2 a N3 ... tak to je mazec. Uzke a ty greeny....... Jako na akademii. Jeden z mala waste bankeru co jsem kdy videl.
Nove Pendolino, konecne zpatky 5 PAR, ale pozor! trochu kouse.

Birdie sanci bylo nekolik, ale dnes stesti nepralo. Hral jsem hodne paru a nekolik bogey. Holky hraly jako kralovny. Bylo se na co koukat :)
Kvalita je TOP, fairwaye i greeny naprosto super. Stoji to za to.
 

Přílohy

  • C7088B39-EF1D-49AB-81BD-9DBCF640EA25.jpeg
    C7088B39-EF1D-49AB-81BD-9DBCF640EA25.jpeg
    43,9 KB · Zobrazení: 195
Upraveno:
Já včera blbě domovské Beřovice.
Šli jsme odpoledne, ráno jsem nebyl schopen po páteční společenské akci.
Opět zoufalá čekárna, to mé hře nesvědčí nikdy.
Hřiště aktuálně v pěkném stavu, i greeny docela jezdí.
Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale sakra už ať je zima a hnusně. Pak konečně půjde jít svým tempem...
 
Sem si říkal kde jste se zasekli když jsme v 8 startovali, my to šli klasicky cca. 3:30 ve třech. Greeny pomalejší než při mistrovství, ale jak píšeš, docela to jelo.
Já hrál tužku za 89 ale zase s jedním míčkem, to moc často nebývá, na devítce dokonce druhou za vodou ale stejně 7 :)
 
Konečně jsem šel omrknout [HASH=77]#hostivař[/HASH]. Šli jsme až v 17:00, takže bylo jasný, že nestihneme všech 14 jamek. Chtěl jsem vidět nejnovější 2 jamky, tak napíšu do hodnocení.
Hra celkem dobrá. Začátek famózní, pak se to zhoršovalo. Ale to bylo určitě postupující tmou. Že jo? Že jo! 😂
Btw. vynechali jsme č. 11 a 12.
 

Přílohy

  • IMG_20201004_211006.jpg
    IMG_20201004_211006.jpg
    80,9 KB · Zobrazení: 157
  • IMG_20201004_211027.jpg
    IMG_20201004_211027.jpg
    81 KB · Zobrazení: 156
Dnes turnaj na [HASH=3]#Slapy[/HASH]. Hra 30STB, to nepovažuji za nějaký super výsledek. Nakonec padly 3 pary.
Doufal jsem, že to dnes bude lepší, dal jsme na drivingu 60 míčků, obávám se ale, že jsem se spíš ještě víc zničil.
Bohužel na 3ce ztracené dva míče, škrt. To mě asi naštvalo nejvíce. Pak mě ještě dost naštvalo několik puttů, co jen tak zlehka projely po hraně a do jamky nespadly.
Ale co mě potěšilo, byl opět driver, není to ideální, ale už to aspoň letí celkem daleko a rovně. A nakonec jsem i po zkoušce na drivingu vytáhl 3 dřevo, oklepal prach usedající na tuto část bagu cca rok a půl a obě rány, které jsem s ním hrál, byly povedené. Ani jsem to nečekal.
Hřiště dobré, bohužel až na některé greeny, ty už byly hodně rozbité.
 
Včera turnaj o pohár prezidentky. Zúčastnili jsme se opět celá rodina. Ráno to vypadalo hrůzostrašně, lilo, černý mraky se valily po obloze, vitr...ale radar sliboval zlepseni, tak se o půl hodinky posunul start a vyšli jsme na hřiště po dešti. Na druhé jamce už jsem sundala bundu a nakonec se vyčasilo, vitr se zklidnil a dohrávali jsme v tričkách za krásného počasí. Moje hra opět žádná sláva, pozitivní je, že jsem neškrtla žádnou jamku a zahrála jsem o asi 25 ran míň než na mistrovství klubu :D :D Pro mě je ale nejlepší zážitek z celého turnaje parádně zahraná devitka (5ti par), slušný drive (bohužel ne na fervej, jinak by mohl aspirovat na longest), z rafu krásně trefená 6i a dlouhý odpal, pak z 60m příhra na green, cca 80cm od jamky a putt do birdie. 😁 bože, vypadá to tak jednoduše když se to povede, a pak fláknu dva míče na jedničce do vody.
Manžel byl na bedně, třetí v kategorii (muži 23,1 - 54), nejmladší syn zopakoval svůj mimořádný výkon z prvního dne mistrovství a hřiště hrál za 80, 43 stbl. a první místo a starší syn zahrál rovněž svůj životní výsledek 78, 40 stbl. a druhé místo (oba v kategorii 12,1 - 23). Jsem na ty svoje kluky tak pyšná. 😍 Byl to parádní podzimní den na golfu!
 
Ja som si včera uhral tohtoročný rekord!
Bohužiaľ ten opačný 😖🤨
121 rán je poriadna hanba na môj hcp takže to nikomu nehovorte 😎
Ale zato bolo fajn počko a lepšie jak doma vysávať...
 

Přílohy

  • B63B86FB-A1CE-467B-BD92-35A68A27BAB8.jpeg
    B63B86FB-A1CE-467B-BD92-35A68A27BAB8.jpeg
    168,4 KB · Zobrazení: 176
  • 8BB200F7-C5B2-41E1-BAC2-271017DF51F2.jpeg
    8BB200F7-C5B2-41E1-BAC2-271017DF51F2.jpeg
    178,3 KB · Zobrazení: 172
Pěkný. Já ať hraju tužku jakou chci, vysávání na mě počká 😪

Keby "nasávaní" tak to sa pridám 🥂
 
Letos můj poslední (nejspíš) turnaj na „úpravu HI”.
Konec sezóny se rychle blíží a tak budu asi hrát už jen různé „sranda mače” typu cross country.
Nicméně poslední turnaj Severočeské Senior Tour v Benátkách mi vyšel. Škoda jen 4 (slovy čtyř!!!) lip-outů na první devítce. I díky tomu jedna kaňka v podobě double ve skórce.
Ale jinak spokojenost s tím, že se mi konečně „vrátil” můj švih 🤭

61E3F649-D971-4D31-8449-752D8CC75B23.jpeg
CABC22EB-1A14-4A53-8AB7-10C153F35B8F.jpeg
 
Blbě ☹. V sobotu Texas. Nic mi nešlo.
Jsem na sebe naštvanej. Naordinoval jsem si týden bez golfu. Jediné plus:
18 jamek jedním míčkem, ale jinak
nic moc. Spíš nic než moc.
 
Blbě ☹. V sobotu Texas. Nic mi nešlo.
Jsem na sebe naštvanej. Naordinoval jsem si týden bez golfu. Jediné plus:
18 jamek jedním míčkem, ale jinak
nic moc. Spíš nic než moc.

Chyběl dobrej parťák!;)
 
  • Super!
Reactions: PFP
Dneska odpo [HASH=77]#hostivař[/HASH] s @Jirka 4. Po práci - ale bez práce a bylo to moc fajn. Ten golf je úplně jiný, když se nepracuje a jen tak se krafe. :) hezké bylo, že se nám oběma povedla první rána ideálně z týčka na střed ferveje, to se nám oběma narovnala záda a hned byl život veselejší a s chutí jsme se oba vydali poprat s hřištěm. Jamkovku na devět jamek jsem nakonec dneska vyhrál, tři pary a pár bogey potěšilo, 17 stb je fajn. Díky Jirko za hru!

Hostivař ok, slabší grýny dnes. Mírně zapískované - takže v místech, kde bylo více písku, na standardní Hostík pomalejší. Ferveje a zbytek - paráda. Krásně se začínají barvit podzimně stromy. :)

89C8C607-693D-404D-B57E-C4AAAF44D90A.jpeg F55B0171-9C55-412F-928B-B560275AE4BA.jpeg
 
Upraveno:
Finále GabrielTour v Penati malo luxusné počko, takže rozlúčka s turnajmi bola fajn 😎
Vysledných 💯 rán je síce na facku, ale o to bolo lepšie prosseco a nálada 🤪
 

Přílohy

  • 5A5E9BF0-6FA8-4041-836E-CBA50D2D1AE9.jpeg
    5A5E9BF0-6FA8-4041-836E-CBA50D2D1AE9.jpeg
    217,5 KB · Zobrazení: 159
  • CE089988-EE73-43E7-83A6-B19AE66A5F0B.jpeg
    CE089988-EE73-43E7-83A6-B19AE66A5F0B.jpeg
    153,5 KB · Zobrazení: 180
  • 6FCD50AD-868F-41C5-BF76-E1C788C98DEB.jpeg
    6FCD50AD-868F-41C5-BF76-E1C788C98DEB.jpeg
    162,6 KB · Zobrazení: 176
Dnes Hostivař a poprvé 14 jamek.
Ty dvě nové (2 a 3) jsou vcelku strategické, hodně o přesnosti...
Hřiště bylo plné, samé 4flajty a každou chvíli se ozývalo FOOOOR. V plné nahotě se ukázalo, že především nové jamky jsou postavené na pětníku, se společnými dopadovymi zonami z protějších odpališť.
14 jamek jsme šli skoro 4 hodiny...mám z toho rozporuplné pocity, zejména z bezpečnosti 🤔
Jinak kvalita hracích ploch výborná 👍
20201009_152523.jpg 20201009_173842.jpg 20201009_153922.jpg
 
Rad bych vedel, ci se tu najde vetsi zoufalec nez jsem ja

Dnes nadherne pocasi, tak jsem vyrazil na domaci hriste. Dnesni turnaj byl pro nepriznivou predpoved pocasi zrusen, ale presto bylo nadherne pocasi, jen trochu vetsi vitr. Tak jsem si vyrazil jen tak potrenovat na texas a hru na rany co mne ceka pristi tyden. Kdyz jsem dosel na 16. jamku zacalo docela brutalne prset. Kdyz jsem dosel na 17, tak jsem si zkusil jeden cvicny svih driverem, druhy a najednou vidim jak driver leti krasnym obloukem do jezera, ktere je po leve ruce. Asi byl mokry grip a neudrzel jsem to :):):)

Ted v hlave brutalni zkrat.... co mam delat? Jeden driver mi ukradli a druhy se utopi? V panice, jsem shodil boty, vytahl lovitko na micky a hura do vody. Nastesti jsem zjistil, ze driver se nepotopi a krasne plave na hladine. Tak se mi ho podarilo zachranit. Na fotku jsem v te panice zapomel.
Takze jsem dosel nahore promocen od deste a dole po koupeni v jezere. Jen v botach bylo sucho :):):)
 
Tak rozhodně věřím, že to nebylo naposled... Dnešní trochu zmoklý Grabštejn nejdříve neukázal úplně přívětivou tvář, ale 4 pary v řadě změnily pohled o 180` ;) Nakonec 96 ran, 35 stbl
Flight parádní a veselo od začátku do konce. Jen té vody už je nějak moc, některé greeny ji nezvládají odvést a dělají se kaluže shodou okolností přesně v místech kde se dělají holiny. Do Zittau jsem si nakonec zazpívat nedojel, byl jsem mokrý a nemuselo by to ladit
😜😜😜
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom