Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2020 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska jako 🦸‍♂️.
Večer jsem šel na [HASH=45]#Sunset[/HASH], tak jsem si dal odpolední trénink ve Starý Bolce a zahrál 41 ran. Můj místní rekord. Obzvlášť jamka č. 2. Drive rovnej, dlouhej. Sice pod strom, ale když jsem si napsal bogey, řval jsem hurá, páč ještě nikdy jsem tu nezahrál líp jak dabláče. 😂 Na 4. jsem trefil drive přes 240 m (bez větru a kopce) a docvrnkal to na par.
Na poloostrovní devítce jsem majznul 3i na výhled a pak wedží na green. Dva paty a další premiéra, par. 😍
Značilo to něco velkého na večer a to se celkem splnilo... ;)
Večerní Sunset.
Dostaly mě do flajtu dámy, takže byla strategie jasná. Bav je, ať si nevšimnou, že umíš 💩.
Co čert nechtěl, mně to normálně šlo. Nezkazil jsem drajv, 5x jsem ležel v regulaci, jen 19 patů 🤷‍♂️. 21 stejblů dělám poslední dobou na osmnáctce, ne na devítce. Ovšem jamka č. 8, to byl zážitek. 170 metrový 3 par. Železo doprava pod sjezdovku, z rafu Mickelsonovka krátká do bunkru, z bunkru metr před sebe, pak topovka přes green do bunkeru naproti, pak topovka přes green zpátky do původního bunkeru a najednou letí wedge 50 metrů vzduchem (ano zahodil jsem ji do p.dele), škrtnul jamku a čekal na holky.
Poslední jamku jsem dal v paru, takže celkově naprostá spokojenost. ;)
 

Přílohy

  • IMG_20200720_144441.jpg
    IMG_20200720_144441.jpg
    97,1 KB · Zobrazení: 184
  • IMG_20200720_145707.jpg
    IMG_20200720_145707.jpg
    183 KB · Zobrazení: 220
  • IMG_20200720_151748.jpg
    IMG_20200720_151748.jpg
    71,7 KB · Zobrazení: 212
  • Screenshot_2020-07-20-16-05-01-632_com.garmin.android.apps.golf.jpg
    Screenshot_2020-07-20-16-05-01-632_com.garmin.android.apps.golf.jpg
    30,7 KB · Zobrazení: 189
  • Screenshot_2020-07-20-21-23-45-473_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    Screenshot_2020-07-20-21-23-45-473_cz.mobilesoft.teetime.jpg
    44,3 KB · Zobrazení: 177
Včera Albatross a k chlubení to opravdu není.....Je to ale velká rarita, o kterou se musím podělit...., "povedlo" se mi totiž něco, co jsem za 12 let své golfové "kariery" ještě nezažil - kolo bez bogey!!! Moc jsem se totiž nesrovnal s hodně rychlými greeny, takže mraky trojpatů.....a tím pádem 1x par, 11x double!!, 4x triple.....a zbývající dvě raděli bez komentáře......
 
Včera spolhra s @Francovka .
Zahájili jsme to po valašsku
v naší hospodě.
20200722_152148.jpg


Bylo to příjemné odpoledne. Dlouhou
chvíli při čekání jsme si krátili stejným
způsobem jak jsme začali.

Hra byla jak na houpačce.
Chvíli to šlo mně, chvíli Frantovi.
Slušný výsledek by to byl, pokud bychom hráli Texas.😃
 
Včera turnaj na Panoramě v Kácově. Hřiště neskutečné krásné, ferveje běhaly pěkně a o rychlosti greenů ani nemluvím.
První devítka ( začínal jsem na Medows), na to že jsem tu byl poprvé, parádní. První dvě jamky v paru, další jsem přidal na tříparové šetce, jako jediný z flajtu GIR 😀, celkem 17 stbl.bodů.
Druhá devítka - River, první jamka dobrá, ale pak mi odešel driver, a protože je tam opravdu všude voda, tak to bylo peklo. A já trouba,místo abych ho dal na hanbu hned, tak jsem se ho pokoušel další tři jamky :mad::cry:. Na poslední jamce jsem vzal dřevo a bylo to podstatně lepší. Druhá devítka tak vlastně mojí vinou :( byla v bunkru.
Jinak za mě super hřiště, akorát po víkendovém turnaji byly rafy téměř smrtelné a vyhrát míček pokud se vůbec našel bylo peklo.
 
Tak já dnes Slapy s JardaK,mimochodem díky za hru,bylo to fajn.Jinak s mým HCP 51,5 jsem zahrál 105 ran a 51 stejblů,což je výsledek který tam opakuji +- dokola.Dnes poprvé drive přes 200 a na 5.paru green v regulaci,spokojenost. Trochu horší to bylo s puttrem 43😡Doufám, že už brzy se někde pod to kilo dostanu.
 

Přílohy

  • 20200723_115610.jpg
    20200723_115610.jpg
    68,2 KB · Zobrazení: 203
Dnes s @6david8 Slapy. Byl jsem tam podruhé v životě. Bohužel tužka, driver patří do kouta, buď se rána nepovedla vůbec, nebo úplně dopryč. Nakonec nějak doplácáno na 95 ran, 36stb. Několik šancí na birdie, pochopitelně jsem nedal ani jednu.
David hrál moc pěkně, hlavně když vzal do ruky driver.
Davide díky za společnost, moc fajn to bylo. A běž na nějakej ten turnaj, určitě něco vyhraješ.
 
Po strakonické exit 17 nový knin , přes velká lečice a pak už Slapy.
Nejlepsj cesta je pres Dobris a Novy Knin, podle me vyrazne pohodlnejsi nez sjezd na Mnisek
 
Dnes poprvé [HASH=45]#[/HASH]Karlštějn. Výsledek 96 horší než předvedená hra:(.
Tragických 34 patů - skoro nic mě tam nepadalo a projíždělo těsně vedle jamek + 2 trojpaty. Pouze 2 pary jinak většinou bogy.
Na dvou jamkách totální šrot. Vyznamenal jsem se zejména na pětce - snad jedinej out na hřišti kterej je potřeba řešit a samozrějmě jsem do něj bezpečně zašlajsoval. Přitom nalevo je ve stráni asi kilometr místa kam se dá hrát. Nepěkně mě vyškolily podmáčené ferveje na jamkách 10,11 a 18 - pokaždý řízek 25x10cm a rána krátká jak prase. Fakt jsem nevymyslel jak z toho hrát. Na 18 po drajvu 240m se míček z poloviny do ferveje zabořil. To fakt na klidu nepřidá.
Jinak pěšky to byl v tom vedru celkem fyzicky náročný výšlap, ale přežil jsem:).
Hřiště moc pěkné, určitě se vrátím.
 
Včera spolhra s @Francovka .
Zahájili jsme to po valašsku
v naší hospodě. Zobrazit přílohu 13200

Bylo to příjemné odpoledne. Dlouhou
chvíli při čekání jsme si krátili stejným
způsobem jak jsme začali.

Hra byla jak na houpačce.
Chvíli to šlo mně, chvíli Frantovi.
Slušný výsledek by to byl, pokud bychom hráli Texas.😃
Děkuji Pavlovi za nabídku nezávazného golfu, kterou jsem rád využil.
Uvedu na pravou míru délku chvilek - Pavlovi to šlo prvních 6 jamek + 8, mně 7 a 9 (ovšem par na 7 potěšil). Jinak jsem zjistil, že za ten týden Pavel hrál hřiště častěji než já za 3 roky. Má vcelku dobrou slivovici, takže doporučuji hrát s ním ve flajtu.
Hřiště vcelku hratelné dobře. Místy trochu rozmočené pod deštích, ale nebylo to nic hrozného. Bunkry hrůza, chtělo by to nový písek. Odpalovací podložka na 1 z terasy je už vyšoupaná skoro až na beton, asi by to chtělo vyměnit. Grýny standard. Výhledy na Zlín (pro seniorskou část fóra - Gottwaldov) od grýnu 4. jamky po 7 jamku luxusní a v ceně fíčka :up: ;)
 
Dneska s @HonzaS jsem navštívil [HASH=81]#Myštěves[/HASH]. Hráli jsme jako bozi. Bohužel jako bozi jiného sportu. Shodli jsme se, že taktně pomlčíme vzájemně o množství zahraných ran. Na stb jsme dohromady něco i zahráli - možná bychom v součtu nezhoršili. Ale ne, sem tam to byl i hezký golf. Pár parů padlo.

Bylo dost teplo. Hřiště celkové spíše příjemně překvapilo, ferveje všechny zelené. Dobře hratelné. Jak už někde padlo - je to ale louka, až na tři jamky u zámku. Střelnice bez stromů - sem tam nějaký, stín nečekejte. Dlouhé. Příšerné bunkery bez písku. Chlupaté grýny. Vic pak později v recenzi. :)

47CD218F-444C-49F9-B8A5-FBABE969F0B9.jpeg 25E2DC48-48E6-4A92-BF27-2C924772B2C4.jpeg 8B7A7F5B-6DF0-4D8A-A55A-8991539D6158.jpeg DD7917A1-0B6E-41D5-A689-F0A84EA512E2.jpeg C5AEF947-9B95-435F-8B26-AA16F58C300B.jpeg C18ACDB7-AED1-437B-B678-75ED4CA91C70.jpeg
 
Dneska s @Marcela Kunětická hora v rámci dne otevřených dveří = fee zdarma. Deklarované změny a úpravy jsem nezaregistrovala, hrála jsem tam předtím jen jednou v rámci RequoCupu a to už je nějaký rok, a já si navíc houby pamatuju..
Hrála jsem jako v poslední době vždy, z týčka hybridem, z fairwaye hybridem nebo devítkou, u GREENU 56 nebo 52. To se dalo většinou přežít, jak jsem musela vzít do ruky jinou hůl, bylo zle. Patr se nepočítá, protože greeny byly flekatý, rychlý a uhýbací. Protože bylo čím dál větší vedro (TT v 11.50) tak jsme nakonec že 13. utekly rovnou na 16.. Ale byla jsem na golfu, koleno mlčí, takže jsem spokojená, i když příšerně utahaná. Ono i ta cesta od nás ze severu... Fotky a popis budou u hřiště.
 
Vzhledem k tomu, že cítím formu a nemůžu na zítřejší turnaj jsem si dnes dal nesoutěžní výsledek na Botanice. Hrál jsem celkem slušně - 41 ran, 23 stejblů 7xGIR. Snížení z 20,4 na 19,4. Co mě trápí je patování. Nedal jsem dvakrát 25cm a pětkrát 1-2m☹️. Nebýt této trágy mohl jsem jít kolem paru. Tak snad příště 😊.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom