Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
[emoji122]
.
.
.
.
.
.
.
.
Ti tady uděláme samostatnou sekci. S mřížema a polstrováním... [emoji6]
 
Vcera jsem si udelal osobni rekord, 45 jamek na Kacove, kombinace River Meadows Forest Meadows Forest.
Celkem jsem cca +5 za vsechny jamky :)
Hriste skvelem stavu, krasne greeny o rychlosti 9,5. Krátky rozhovor s headgreenkeperem, který mi rekl, co vse je v planu a co ma byt jinak.
Pocasi vyslo skvele, nakonci zaclo lehce foukat.
Mel jsem skvely zacatek na devitce River, Birdie, par, par, birdie, birdie a to jsem na 3 nedal 2m do birdie :(
Nejlepsi rany na jamce F4, 160m par3 do kopce proti vetru, 5i 20cm k jamce :) Dalsi radost jsem mel na jamce M6, znama jamka z kopce, kde musite trefit green, navrt vzadu, pin vzdaleny 220m, v obou kolech hybrid na cca 3m, ale ani jeden putt jsem nedal :(
Skvely den, ale 45 jamek je i na me moc.
.
.
.
.
.
.
.
Kecaaaam, bylo to supeeeer a kdybych nejel sbirat na Rohan, dal bych jeste jednou River :) :) :)
Co na to říct, snad jedině : neser :)
 
Vcera Horehledy s @mkopcak a @honza62. Byl jsem treti ve sve kategorii, takze dalsi poharek doma. Bylo dost sucho, ferveje jezdily jak zehlici prkno o greenech nemluve.

IMG_20170901_130343.jpg
 
Dnes wagc regionální finále na Zbraslavi. První drive naznačil v jakém duchu se dnešní hra ponese. Těsně na červená odpaliště! [emoji23] 42/41/83, GIR 6, 30 patů. Sand save 1/1. Jedna voda u břehu. Měl jsem bandon nike takže jsem šel do toho a půlkou boty pod hladinou jsem ho vyhrál ven. [emoji123] Takže problém v poli a kolem grýnu. Patr fungoval velmi velmi dobře. Z něj mám opravdu radost. Do národního finále jsem nepostoupil o 2 místa. Nevadí. Ambice na finále jsem neměl. Už když přicházíte na první odpaliště tak cítíte jestli to půjde nebo ne...
 
Upraveno:
tohle zrovna na suchý green nevypadá :)

Dost mě štval, takže když jsem šel okolo, tak sem mu ho trochu přišláp!
 
Vcera jsem si udelal osobni rekord, 45 jamek na Kacove, kombinace River Meadows Forest Meadows Forest.
Celkem jsem cca +5 za vsechny jamky :)
Hriste skvelem stavu, krasne greeny o rychlosti 9,5. Krátky rozhovor s headgreenkeperem, který mi rekl, co vse je v planu a co ma byt jinak.
Pocasi vyslo skvele, nakonci zaclo lehce foukat.
Mel jsem skvely zacatek na devitce River, Birdie, par, par, birdie, birdie a to jsem na 3 nedal 2m do birdie :(
Nejlepsi rany na jamce F4, 160m par3 do kopce proti vetru, 5i 20cm k jamce :) Dalsi radost jsem mel na jamce M6, znama jamka z kopce, kde musite trefit green, navrt vzadu, pin vzdaleny 220m, v obou kolech hybrid na cca 3m, ale ani jeden putt jsem nedal :(
Skvely den, ale 45 jamek je i na me moc.
.
.
.
.
.
.
.
Kecaaaam, bylo to supeeeer a kdybych nejel sbirat na Rohan, dal bych jeste jednou River :) :) :)
o_O Fakt jo? A když jsme tam hráli spolu před týdnem, tak jsi zahrál +5 hned na první jamce Meadows! :):):). Tak tady vidíš, jaký ten golf je nevděčný sport. Jeden den je to "pohádka" a druhý den "horror" . Jj., takovej Dědek by mohl vyprávět :). Na Albatrossu po 11 jamkách umístění T2, druhý den večer už T128 a Prize Money = 0 eur...
 
o_O Fakt jo? A když jsme tam hráli spolu před týdnem, tak jsi zahrál +5 hned na první jamce Meadows! :):):). Tak tady vidíš, jaký ten golf je nevděčný sport. Jeden den je to "pohádka" a druhý den "horror" . Jj., takovej Dědek by mohl vyprávět :). Na Albatrossu po 11 jamkách umístění T2, druhý den večer už T128 a Prize Money = 0 eur...
My jsme spolu hrali Kacov?? :D :eek:
 
Dnes wagc regionální finále na Zbraslavi. První drive naznačil v jakém duchu se dnešní hra ponese. Těsně na červená odpaliště! [emoji23] 42/41/83, GIR 6, 30 patů. Sand save 1/1. Jedna voda u břehu. Měl jsem bandon nike takže jsem šel do toho a půlkou boty pod hladinou jsem ho vyhrál ven. [emoji123] Takže problém v poli a kolem grýnu. Patr fungoval velmi velmi dobře. Z něj mám opravdu radost. Do národního finále jsem nepostoupil o 2 místa. Nevadí. Ambice na finále jsem neměl. Už když přicházíte na první odpaliště tak cítíte jestli to půjde nebo ne...
Jsou i horší. Na WGAC jsem zanevřel, když mi Afrika utekla o jednu ránu.:(
 
Koukám, že ti k zanevření stačí opravdu hodně málo... [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Včera Zbraslav, devitka, 21 stb. Vyhrál jsem a mírně svůj hcp snížil. Celkem sice 53 ran, ale poprvé jsem byť na devítce neztratil míček. Driver jsem klidně mohl nechat doma, nějak si nejsme souzeni. Dokonce jsem dal i jeden par, já jsem moc spokojený.
 
Dnes Beroun. Poprvé z bílých odpališť. 85. Na Beroun můj standard. To hřiště nemám rád. Jak jsou teď na Zbraslavi "špatné" grýny tak Beroun fakt fakt špatně.

bfb76f74b7c6e13215308a83e293ecc6.jpg
b01e438384cc659971cb3d04069267de.jpg
fb42dc47e5d88097fab661f84a58821b.jpg
 
Dnes odpoledne Sedin Golf Resort.
36 EUR.
Hřiště naprosto luxusní, restaurace super, treninkove plochy pecka, vsechno tak jak ma byt.
Diky tomu (doufam), ze jsem si prehodil pred hrou shaft Xstiffak zpet na bambitku, moje drivery koncili vzdy ( az na 2 ks ) tam kde jsem chtel, cili "ferwej mitte 200+ " jsem zahral krasnych +7.
1 ptaček na 15.jamce a 8 bogey.
A jak mi řekl dnes @JanKostalCZE : " na Tebe ty starej pse dobrý" budu se snazit to nezapomenout :)
Jendo diky Ti za super tip. Rozhodne jedno z nejlepsich a nejhezcich hrist kde jsem kdy hral.
 

Přílohy

  • IMG_0783.JPG
    IMG_0783.JPG
    126,7 KB · Zobrazení: 245
  • IMG_0795.JPG
    IMG_0795.JPG
    74,1 KB · Zobrazení: 224
Mí dnešní parťáci na podvečerní devítku na Zbraslavi. Všem vřele doporučuji! Na jakémkoli hřišti. S tímto počtem holí skóre opravdu neřešíte a o to víc si užijete samotnou hru. [emoji457]
5a27da7ac18fd87db8bf14971aba156d.jpg
 
Mí dnešní parťáci na podvečerní devítku na Zbraslavi. Všem vřele doporučuji! Na jakémkoli hřišti. S tímto počtem holí skóre opravdu neřešíte a o to víc si užijete samotnou hru. [emoji457]
5a27da7ac18fd87db8bf14971aba156d.jpg

Ty to mas snad zadara ? 1*
 
Mí dnešní parťáci na podvečerní devítku na Zbraslavi. Všem vřele doporučuji! Na jakémkoli hřišti. S tímto počtem holí skóre opravdu neřešíte a o to víc si užijete samotnou hru. [emoji457]
5a27da7ac18fd87db8bf14971aba156d.jpg

Hele, už se z Tebe pomalu stává WreeGolfista. :)) Byť předstupeň je MiniGolfista. Minimalistický golfista. S tvým AUTEM to nemá co dělat. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ahoj. Tak já jsem dnes hrál se synkem Honzou Líšnici. Strašná tužka, oba. Po páté jamce jsem roztrhal skorku a těšil se aspoň na jednu povedenou ránu. Hybrid nezklamal, ale ostatní hole i se mnou mají nakročeno na hanbu. Uvidíme příště. Dnes to byl děs
 
Ahoj. Tak já jsem dnes hrál se synkem Honzou Líšnici. Strašná tužka, oba. Po páté jamce jsem roztrhal skorku a těšil se aspoň na jednu povedenou ránu. Hybrid nezklamal, ale ostatní hole i se mnou mají nakročeno na hanbu. Uvidíme příště. Dnes to byl děs
Asi jsi málo picoval :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom