Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
To uz je druhe za poslednich par tydnu?? :eek: :D Gratulace :)
No je to tak, tohle ale není nikde k ověření...mě je to snad i trapný, hraju jak ponocnej a tohle...:eek:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
No je to tak, tohle ale není nikde k ověření...mě je to snad i trapný, hraju jak ponocnej a tohle...:eek:
Golfisti hrajou fer a nekecaj :) Gratulace velika, ja na druhy uz cekam 4 roky :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Golfisti hrajou fer a nekecaj :) Gratulace velika, ja na druhy uz cekam 4 roky :)
Asi si je teď vybírám na zbytek golfového života dopředu :) Ale jak řekl syn, štěstí, že to nebylo při turnaji, u nás na hřišti by mě to vyšlo mnohem dráž u baru :D:D
 
Konecne uz zase nejsem rozbity a hraju normalne, dokonce jsem dat i z hanby 8zelezo :) Dnes Usti -1 :) 3 birdie (3, 8, 17) 2 bogie (7,18)
15x GIR :) a k tomu 32 puttu.
 
Tak já nevím, to se tu chci pochlubit prvním životním birdie, a Marta si vyšvihne HIO ;)
Dnes s @Mirda na Grabštejně, spousta plevelných ran, ale i pár hezkých. Docela se mi dařily chipy a na 16. jamce přišel i ten zmiňovaný birdík.

Jo a velká gratulace Martě k HIO. Prý je na to i golfová pojistka :p
 
Já ani nevím jestli to sem psát...včera tréninkově s manželem devítka u nás, než odtrénují naši kluci. Zkoušela jsem zahrát na dvojce přímo přes vodu....je to rána cca 190 m, no pořád kousek chybí. Nic zajímavého, pohoda...jen na tříparu na 6. jamce, krásná rána 6 železo přímo na green, přijdu tam, míček nikde..hádejte kde byl? v jamce! Takže hole-in-one, jen tréninkově. Míček oranžový Dunlop. Asi jiné míče nechci :D Svědek manžel.:cool:
No v neděli na turnaji v Hořehledech taky padlo (já ho nezahrál ani neviděl). A při vyhlašování padlo spousta řečí o tom, že to skoro nikdo nikdy nezažije a ty dvakrát v jedné sezóně?
Velká gratulace :)
 
Tak já nevím, to se tu chci pochlubit prvním životním birdie, a Marta si vyšvihne HIO ;)
Dnes s @Mirda na Grabštejně, spousta plevelných ran, ale i pár hezkých. Docela se mi dařily chipy a na 16. jamce přišel i ten zmiňovaný birdík.

Jo a velká gratulace Martě k HIO. Prý je na to i golfová pojistka :p
Gratuluji k berdíku! Jojo, asi o té pojistce budu uvažovat. Pak bude jistota, že ho už nikdy nedám :D:D:D
 
No v neděli na turnaji v Hořehledech taky padlo (já ho nezahrál ani neviděl). A při vyhlašování padlo spousta řečí o tom, že to skoro nikdo nikdy nezažije a ty dvakrát v jedné sezóně?
Velká gratulace :)
To mi říká spousta lidí, i těch co mi chodili po turnaji gratulovat. Že prý ani nikoho neznají, kdo ho dal.:D
 
To mi říká spousta lidí, i těch co mi chodili po turnaji gratulovat. Že prý ani nikoho neznají, kdo ho dal.:D
Pecka!!
@requo bude muset kvuli tobe udelat odznacky ala HIO za sezonu 1x, 5x, 10x, 20x, 50x, 100x...
 
Pecka!!
@requo bude muset kvuli tobe udelat odznacky ala HIO za sezonu 1x, 5x, 10x, 20x, 50x, 100x...
Ále jdi ty, když to není na turnaji tak to neplatí ;)
 
Ále jdi ty, když to není na turnaji tak to neplatí ;)

HIO je HIO. Platí kdykoli. Gratuluji. Koukám, že Dunlopy rostou v ceně. :) Závidím.

Informace pro ostatní: na letošní rok byly pro členy 19.jamky objednány pouze dvě esa, takže do konce sezóny už smolík. Příště vezmu víc, mají teď na objednávky akci 2 + 1. Takže dva Marta a jedno někdo jiný. :)
 
HIO je HIO. Platí kdykoli. Gratuluji. Koukám, že Dunlopy rostou v ceně. :) Závidím.

Informace pro ostatní: na letošní rok byly pro členy 19.jamky objednány pouze dvě esa, takže do konce sezóny už smolík. Příště vezmu víc, mají teď na objednávky akci 2 + 1. Takže dva Marta a jedno někdo jiný. :)
Ja si pořád říkal, proč mi to tam nikdy nespadne (krom toho, že netrefim green) a ono je to proto, žes na nás šetřil a je vyčerpaný budget :D:D:D
 
Ja si pořád říkal, proč mi to tam nikdy nespadne (krom toho, že netrefim green) a ono je to proto, žes na nás šetřil a je vyčerpaný budget :D:D:D

Jaký šetřil? Jsem koukal na statistiku, těch co zatím padly a zhodnotil jsem, že jeden na rok v průměru stačí, tak sem vzal do zásoby dva. Přece to nebudu zbytečně přeplácet - tenhle sortiment se nepřevádí do dalšího roku.
 
HIO je HIO. Platí kdykoli. Gratuluji. Koukám, že Dunlopy rostou v ceně. :) Závidím.

Informace pro ostatní: na letošní rok byly pro členy 19.jamky objednány pouze dvě esa, takže do konce sezóny už smolík. Příště vezmu víc, mají teď na objednávky akci 2 + 1. Takže dva Marta a jedno někdo jiný. :)
Jakože bys mi fakt dal další odznáček za HiO??!! Ale už žádný nemáš... To se teda omlouvám, že vyčerpávám pro ostatní odznáčky...:rolleyes:
 
Jakože bys mi fakt dal další odznáček za HiO??!! Ale už žádný nemáš... To se teda omlouvám, že vyčerpávám pro ostatní odznáčky...:rolleyes:

Ne, tenhle odznak je nezávislý na počtu. Prostě jeden odznak, ať máš HIO kolik chceš. :)
 
Ne, tenhle odznak je nezávislý na počtu. Prostě jeden odznak, ať máš HIO kolik chceš. :)
Ahá, jsem natvrdlá...jakože když dá teď někdo jiný HiO, tak má smolíka, už nejsou esa?
 
Ahá, jsem natvrdlá...jakože když dá teď někdo jiný HiO, tak má smolíka, už nejsou esa?

Ne, byl to vtip. Odznaky s mojí předchozí hláškou nijak nesouvisí. Každý, kdo se přihlásí o odznak za HIO ho dostane, max však jeden.

Ten vtip byl o tom, že jsem u golfového boha, štěstěny, k vánocům pro členy 19.jamky si přál, aby padly letošní rok 2 esa - a stalo se. Takže teď už asi to nikdo nedá. Budu si letos přát k vánocům, aby pro příští rok za 19.jamku padla esa alespoň tři. :) N
 
wp_ss_20170812_0001.png wp_ss_20170812_0002.png Poprvé na Poysdorfu...
Sice nesoutěžní výsledek, ale jsem opravdu šťastná :)
Ve čtvrtek mám turnaj v Telči, tak uvidíme, kde to pohnojím :D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom