Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Vcerejsi turnajek dopadl vysledkove velmi povzbudive. 2. mistecko (prvni v kategorii 0-36!!! :D), a korekce HCP na stav, ktery asi vice odpovida realite... tzn. masivni odzbrojeni do dalsiho turnaje.
44 ran, 22 stbl, 2xPar, 4xBogey, 3xDouble
To beru jako slusny vysledek kdekoliv. Horsi to bylo s drivem, ktery az na prvni jamku se zase zacina vracet ke starym nesvarum. Netusim, zda to bylo "polnimi podminkami" novych jamek, ale spise asi ne. :)
Approach rany nebyly z rise snu... ale zase nutne podotknout, ze velikost greenu na Yardu vyzaduji jiny level presnosti. Naopak chipping se daril a ma na svedomi i prumer puttu 1.55. Cele jsem to obesel jednim mickem, zadny out (jednou o prsa), zadny trojputt (zase na greenu teto velikosti to az tak velky acheivment neni :) ).
Kazdopadne pocit z hry jsem uplne uzasny nemel. Delsich ran, ktere se povedly a mel jsem z nich i dobry pocit (dobry kontakt, pohyb atp.), bylo mene nez bych si pral. Neni to paradox? :D
 

Přílohy

  • IMG_20170803_202043.jpg
    IMG_20170803_202043.jpg
    123,7 KB · Zobrazení: 277
Včerejší den bych si mohla dlouho pamatovat. Hrála jsem svůj druhý turnaj a užila jsem si to. Několik ran bylo povedených a mnoho ran se mi vůbec nepovedlo. Ale neměla jsem z celkové hry vůbec špatný pocit. Skoncila jsem v první desítce. . Hřiště Yard Resort mi přišlo přehledné, počasí fajn, ostatni ve flajtu me podporovali...Jo a mela jsem dokonce i golfove boty,od @Zuziky. Díky.
 
Upraveno:
Doufam, ze si ocenila to, ze mi ponozky ladi s trickem Michala! :D
 
Vcera, turnaj v Olomouci.
Jel jsem si pro poradny vyprask po poslednim zlepseni min tyden a svete div se, novy HCP udrzen.
Putter mel virus 44 ks napachal, sabotaz ? :) ,ale stejne mu to nepomohlo.
 
Ja dnes taktez na Stirine s @requo. Vykon mirny podprumer, 2x52 neni uplne zle ... ale uz jsem to dal i za 96, takze proste ne uplne spokojenost :).
Druhou devitku jsme dali formou jamkovky, kterou jsem hral prvne. Zajimava variace a navic jsem vyhral kafe!
Hriste v dobrem stavu (krom beznych stirinskych bolistek) a obed vytecny.
Prestoze dle teetimu bylo skoro plno, nebylo to znat a moc jsme necekali.
Micky ztracene 4, ale nalezeno 5 (smejdu). :)

PS: @mirousek33 jsme potkali
 
Upraveno:
Já dnes poprvé Karlštejn, 100 ran, 41 patů, 35 stb. Kde byl problém je jasný :)
Odehráno stejným míčkem jako minulej týden Líšnice, bez vody, autu, ztráty míče :)
Asi tu bramboru vyměním, už je snad i šišatej...
 
Včera texas s @Marek90 Pyšely. Hřiště standardně jak se říká v dobré kondici. A stále okouzlující okolí. Hra vcelku vyrovnaná. Mára je bojovník a dokáže podržet. Já rozhodně nehrál jak by se na můj hcp slušelo. Vyloženě jsem (jsme) pokazil 1 jamku - 15. Konečný výsledky +3. 2 nevyužité pary 5 (jamky 6 a 18).

Z čeho mám obrovskou radost je po letech opět vyhraný longest! Jamka 14 - 277 m. 188 na fangli 4i přes vodu těsně za grýn. Mára se tyhecoval a poslal 3i vedle grýnu. Chip putt a odcházeli jsme s birdie. Odcházím ze starého železa!!! [emoji41] [emoji111] [emoji123]
596170255679a2cb8530f67ad2614c20.jpg
00d4830bb410aa8710d2f9dcf0d17bb2.jpg
 
Včera texas s @Marek90 Pyšely. Hřiště standardně jak se říká v dobré kondici. A stále okouzlující okolí. Hra vcelku vyrovnaná. Mára je bojovník a dokáže podržet. Já rozhodně nehrál jak by se na můj hcp slušelo. Vyloženě jsem (jsme) pokazil 1 jamku - 15. Konečný výsledky +3. 2 nevyužité pary 5 (jamky 6 a 18).

Z čeho mám obrovskou radost je po letech opět vyhraný longest! Jamka 14 - 277 m. 188 na fangli 4i přes vodu těsně za grýn. Mára se tyhecoval a poslal 3i vedle grýnu. Chip putt a odcházeli jsme s birdie. Odcházím ze starého železa!!! [emoji41] [emoji111] [emoji123]
596170255679a2cb8530f67ad2614c20.jpg
00d4830bb410aa8710d2f9dcf0d17bb2.jpg

Ten zlom na tvých kalhotách cca 5 cm pod tvým rozkrokem je vypichovátko?
 
Dnes s LaDou na zbraslavi, druha devitka. Utrapena hra se score 55, Lada dopadl jeste hure. :(
Zmastil jsem 10, 12 a 14, a na zadne necinklo. Dobry pocit mam pouze z 13 (Par 5), kde po peknem 200m drivu jsem treti lezel... nastesti jsem to dohnal trojputtem. :)
Uznani hodne muze byt, ze jsem byl 8x (!!!) v pisku a za rany, ktere jsem z nej hral by se nemusel stydet asi nikdo.
A jeste stoji za zminku, ze jsem to obesel jednim mickem.
 
Tak včera, protože stále ladím driver, jsem se dostal na hranici o které jsem netušil, že bych jí mohl kdy dosáhnout. Nikdy jsem takové ambice neměl. Zbraslav. Jamka 5. Třetí míč z tee... lehčí vítr v zádech a chytlo to tu správnou muldu. Dva předchozí ležely cca o 30 m blíže. Tohle člověk snad ani nepotřebuje. Když budu průměrně na 250 m budu spokojený. Tohle mě spíše zaskočilo. Mile. Že bych z toho měl vyloženě radost se říct nedá. Teď se bojím abych se to zbytečně nesnažil na každém odpališti zopakovat...
6df6cab80790a27c086bbf49d8b4b526.jpg
 
Tak včera, protože stále ladím driver, jsem se dostal na hranici o které jsem netušil, že bych jí mohl kdy dosáhnout. Nikdy jsem takové ambice neměl. Zbraslav. Jamka 5. Třetí míč z tee... lehčí vítr v zádech a chytlo to tu správnou muldu. Dva předchozí ležely cca o 30 m blíže. Tohle člověk snad ani nepotřebuje. Když budu průměrně na 250 m budu spokojený. Tohle mě spíše zaskočilo. Mile. Že bych z toho měl vyloženě radost se říct nedá. Teď se bojím abych se to zbytečně nesnažil na každém odpališti zopakovat...
6df6cab80790a27c086bbf49d8b4b526.jpg
A z čeho, ze máš namožené to předloktí? :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom