Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka CUP v Yard Resortu - Předboj (čt 3.8. od 17:30)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Pojďte si zahrát komorní turnaj ve spolupráci s klukama z www.golfgear.cz (@Michal Prokop a @MarekS.) na Yard Resort, kde konečně je z toho i devítka! Takže hra na STB, a pak posezení, jídlo a povídání. Pro koho? Pro členy 19.jamky - hlavně!

19.jamka CUP v Yard Resortu - Předboj
  • KDE: Yard Resort - Předboj, devět jamek
  • KDY: čtvrtek 3.8.2017 od 17:30
  • s úpravou HCP, max 40 účastníků, registrace přes čgf TADY!
  • CENA: 450 Kč (v hotovosti na recepci)
    • fee 250 Kč + startovné 200 Kč, (v ceně 100 Kč kupon na konzumaci v restauraci Ke Tvrzi)
  • ofiko akce 19.jamky za odznáčky
  • organizátor za jamku: Michal Šatal, tel +420 777 236 099 (@requo)
Kdo má čas a chuť a chce zkusit zase trochu jiné hřiště, pojďte, určitě bude toho spousta na místě k vidění, povídání. Pohoda.

Přihlášky přes čgf: http://cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=519787594
 
Tak šup, šup, nejlakovat jen a přihlásit se! :) Věřím, že chcete, abych měl velkou šanci vyhrát, ale to se dá dosáhnout i tak, že tam budete a budete hrát blbě! :)
 
Uf, No, doufám, že se někdo přidá, zatím jsem tam jen já a dav singlisti. Ale to zase znamená, že bych mohl vyhrát na STB. :)
 
Uf, No, doufám, že se někdo přidá, zatím jsem tam jen já a dav singlisti. Ale to zase znamená, že bych mohl vyhrát na STB. :)
já bych ráda, ale vědět to budu úplně na poslední chvíli...
 
nemuzete hrat nekde normalne ? :D treba jako na konci sveta ? :D

Btw. budu jedině rád, když se na konci světa najde delegát 19.jamky, který to tam chytne za pačesy.
Samozřejmě pod mým bedlivým dohledem. :)

Ale jo, uděláme tam výlet. Příští rok, slibuji, alespoň jedna víkendová akce někde na Moravě. výjezdní zasedání :)
 
Btw. budu jedině rád, když se na konci světa najde delegát 19.jamky, který to tam chytne za pačesy.
Samozřejmě pod mým bedlivým dohledem. :)

Ale jo, uděláme tam výlet. Příští rok, slibuji, alespoň jedna víkendová akce někde na Moravě. výjezdní zasedání :)
doufam, ze telc uz je morava, to uz je dostatecna divocina :D
 
Bohužel mám firemní akci, z toho se nejde vyvléknout :(
 
Chválím přihlášeno, nikdo jiný nemá chuť/čas? Dáme pak něco dobrého k jídlu. :)
 
Prima, jsem zvědav, alespoň ještě pár nadšenců se najde? Ať máme soupeře? :)
 
bohužel, máme v práci rozloučení s kolegyní před nástupem na mateřskou. Takže smolík. Určitě to není poslední šance na tomto hřišti...
 
Tak to máme za sebou. Jak to dopadlo?

http://cgf.cz/TournResultCategory.aspx?IDTournCategory=519787602

Celkem se nás v Yardu setkalo 14, z toho 3 domácí mimo pořadí. Díky @MarekS. za pozvání, hřiště trochu z akademie narostlo, pětipar je parádní, jak se říká "plnotučný". Půlka lidí z Jamky i pár nováčku - kteří snad se k nám brzy přidají. :) Téma zamykám, prosím účastníky, pokud mají chuť - o konstruktivní zpětnou vazbu Markovi ke hřišti do vlákna, coo se vám zdálo, co ne - sem Yard Předboj.

A jasně pochlubení s vlastní hrou do "Jak jste naposledy hráli". :)

full
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom