Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2017 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak já v pondělí Zbraslav, devítka v rámci Sunset Cupu. Výsledek supr, vyhrál jsem, holt už nejsem 54 ale jen 50. Hra byla horší, nejsem moc spokojený s tím, co jsem předvedl. Hrál jsem v rámci turnaje z modrách odpališť, co byla zajímavá zkušenost, především na devítce, kde jsem snad poprvé reálně ocenil, že je jiný úhel k praporku, ne ze žlutých. Ferveje byly fajn, greeny asi po dešti pomalé. I tak se mi podařilo je přestřelit. Výsledek 22 STB na 9 jamek, supr. Zklamalo mě, že byť jsme došli kolem 8mé večer, tak v restauraci nikdo nebyl, nedalo se dát ani to kafe.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Ja dnes v parte s @Helldriver Konopiste-Radecky.
Pocasi super, ma hra taky, 78, ale 34 puttu, 3 trojputty :( Jirka se trosku trapil, tj 94 :D ale jamkovku 2 na 2 jsme dosli A/S, protoze jsme jim dali posledni za dvojnasobek a spoluhrac to poslal do vody :(
Odpaliste a fw super, greeny pomale (kolem 6ft) na druhe devitce dost flekate :(
 
Jak z průměrně špatnýho až mizernýho kola udělat od 14. jamky kolo fantastický?!? :p Zahrát 5 jednoputtů a z toho 4 birdíky (např. 12metrovej na 18ce) :cool:.
Kdo jste jako já nikdy nezažil dát víc birdíku po sobě, tak se máte na co těšit - pocit FANTASTICKEJ :D. A komu se to děje pravidelně, toho nemám rád a aby mu driver šlajsoval :mad::D.
Celkovejch 76 ran :), http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/1584046
 
S Matisem jsme dali v nedeli pozde odpo Starou Boleslav. Hriste ok, greeny tez, byt celkem pomale.
Vykon spise na (z)vraceni federacni karticky, pravdepodobne se prejmenuji na JanSlajz. Driver si koleduje a pozornost na aukru.
 
Pondělní Zbraslavsky sunset cup. Ještě dnes se nemůžu zbavit pocitu, ze mě to hřiště má rádo. Když zkazím odpal (Roberte, schválně nepíšu jak;)) tak to vždy skončí 30 cm před hranici autu, když trefim vysokou trávu, tak vždy tak, ze se můžu dobře vyhrát. Nakonec 47 ran. klepu to tady na své dřevěné ruce, ze jsem si nevybral štěstí na všechny další kola :D
 
Sobotni Zahajeni sezony na Stirine, prvni devitka 4x par, druha nic, stromy hrali se mnou (krasne vyhazovali mice zpatky na fairway), 34 stejblu, 4.misto ze 39 (3. uniklo jen horsi kombinaci cisel na skorkarte). Greeny pekelne, jestli chce nekdo videt na kazdem greenu asi 100 zapiskovanych minibunkeru, jedte na Stirin. Fairway standard, trochu mokrejsi (prselo predtim + typ hriste). A ja hral napikacu, ale stromy a nove hole se to snazili napravovat :)

P. S. Jo a zapomel jsem, bez trojpatu :D
 
Upraveno:
Dnes tréninková hra před zítřejším turnajem v Berouně. Stihl jsem jen 7 jamek. Zbraslav. Jak jinak. 1 bogey a 2 birdie. Celkem klidná hra. Grýny ale chlupaté a uskákané. Střídají se na nich plochy řidší a hustší trávy. Má to dost nepříjemný vliv na směr.
 
Sepper: No já zahrál podobně, ale až na kolaps na jedné jamce jsem byl spokojen. 17 stb za 9 jamek při první hře na neznámém hřišti je poslední dobou to nejlepší, co jsem zahrál...
 
Ta včerejší Motol naprostá bída a zmar viz. http://www.gamegolf.com/player/Seppper/round/1589325

Myslím, že mě tam dlohou nikdo neuvidí neb mi to hriště sráží sebevědomí :)

Nadruhou stranu je potřeba přiznat, že takhle blbě sem dlouho nezahrál.

Ja se snazim tuto vzpominku vytesnit:14 stbl... a uz jsem takhle blbe hral i minule :D

Jinak varovani kolegy, ze v Motole je jedine rovne misto a to v klubovne na WC se potvrdilo. Nebyt @ati tak by clovek netrfil ani na druhe tee. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Tak dneska jsem herně vyrovnal svůj nejlepší výkon v životě :), i když výsledkově o maličko horší - nechával jsem krátký putty :( :D. Ale pořád 75 ran je krásnej výsledek a člověk to nehraje (bohužel) každej den :). V podstatě jsem nepokonil žádný dvě po sobě jdoucí rány, nic jsem netopnul ani nezahrál tlustě a docela to i lítalo tam, kam mělo :D. Fakt špatná jen jedna rána - a vvvo tom to je :cool:.
Btw, říkám si, jestli to mohlo být tím, že jsem si dneska nevzal GPS hodinky a řídil se citem?!? :confused:
Detaily tu http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/1590554
 
Upraveno:
Viď? No já jsem pořád řešil jestli ty nejpitomější rány (80 - 60 m apod.) hrát mechanicky anebo citově. Mechanicky je to otrava. Citově nestabilní. Takže kombinace obého. A celkem to funguje. Ale trénink a hlavně té ráně věřit.
 
Viď? No já jsem pořád řešil jestli ty nejpitomější rány (80 - 60 m apod.) hrát mechanicky anebo citově. Mechanicky je to otrava. Citově nestabilní. Takže kommbinace obého. A celkem to funguje. Ale trénink a hlavně té ráně věřit.
Asi to tak bude - normálně kouknu na hodinky... Ha, 68 metrů začátek greenu. Jak daleko je asi tak vlajka? 10m? Takže 78 metrů s doběhem... Hmm, dobře trefená LW? Lehká SW? Ještě lehčí GW? Co když to topnu? Skončím zas někde v háji... ATD :D
Takhle kouknu, hmm, to vypadá jak když dole na drivingu hraju lehkou GW s polovičním držením, to umím :D. A jak tomu člověk věří, tak, světe div se... trefí green asi 5-10m od vlajky :D
 
Dnes odpoledne devítka v Rožnově pod Radhoštěm. Zataženo, ale nepršelo, ale zato fest foukalo. Driving, jako bych to držela v ruce poprvé. První jamku jsem nedopočítala. ( jak jsem zmínila jinde: když oni na mě tlačili), pak se to stabilizovalo a nastala obvyklá jízda od 3 do 11. ;) Žádné auty, míč ztracený až v lese na 9. jamce, taktéž bunkr na 9. jamce, poslední na hřišti, jak je v poslední době mým pravidelným zvykem. Co si myslím o hřišti bych měla asi napsat jinam.
 
Tak dnes turnaj v Hořehledech, spousta dobrých ran byla po zásluze potrestána, něco nespadlo kam mělo. Míček nepochopitelně ztracen na místě, kde by se ztratit neměl (to mě stálo bednu).
Naprosto nepochopitelný pokus vyhrát provizi od stromku odnesla 6i (první míč jsem pak pochopitelně našel).
Několik patů zůstalo viset na hraně.
Celkem nakonec spokojenost, bylo z toho páté místo.
c474811a88bc4c0a570fb61c36b84111.jpg
 
Prvni turnaj tohoto roku, Pyšelský Pašák. Na to, ze jsem jeste vecer predem mel total sekla zada (klimatizace nastavena na 16 stupnu), a jen diky Ladovi a Matymu se na to nevybodl - namazal rano Flector, nahazel do sebe Ibalgin 600 a sel na vec, to dopadlo slusne.

Z 104 ucastniku, delene T15-25 s 37 Stbl. Spousta zkazenych delsich ran v poli, uteklo par paru opravdu super tesnymi putty. Nicmene jako celek ok, obhajen/"zkazen" HCP a taktez prvni turnajove birdie tohoto roku. Pocit dobry.

Pysely jinak uz maji rafy, ktere kousou a greeny dle meho v dobre kondici (ne jak ten motolsky tankodrom). Hodne me prekvapilo, ze na greenech clovek nenasel nevypichnuty pitchmark (byl jsem posledni flight). Ze by to bylo tim, ze slo o klubovy turnaj?
 
Upraveno:
Tak dnes turnaj v Hořehledech, spousta dobrých ran byla po zásluze potrestána, něco nespadlo kam mělo. Míček nepochopitelně ztracen na místě, kde by se ztratit neměl (to mě stálo bednu).
Naprosto nepochopitelný pokus vyhrát provizi od stromku odnesla 6i (první míč jsem pak pochopitelně našel).
Několik patů zůstalo viset na hraně.
Celkem nakonec spokojenost, bylo z toho páté místo.
c474811a88bc4c0a570fb61c36b84111.jpg

Soucítím s tebou. Přesně to samé (situace a výsledek) mám za sebou na čerňáku ;)
 
...
Naprosto nepochopitelný pokus vyhrát provizi od stromku odnesla 6i (první míč jsem pak pochopitelně našel)...
Tomu říkám soutěživej duch :D, ale já bych si asi radši dropnul nehratelnej balon :D
 
Já s tebou taky.
Nicméně mě to překvapivě až tak nebolí. Uvidíme kolik bude stát novej shaft a výměna, možná to bolet bude. Ale co, za blbost se platí a ta rána byla kravina s jasným rizikem poškození hole. Dobře mi tak, si to budu pamatovat :)
 
Já s tebou taky.
Nicméně mě to překvapivě až tak nebolí. Uvidíme kolik bude stát novej shaft a výměna, možná to bolet bude. Ale co, za blbost se platí a ta rána byla kravina s jasným rizikem poškození hole. Dobře mi tak, si to budu pamatovat :)

Každá zkušenost je dobrá.
Pokaždé když jsem v džihádu nebo lese,tak si na to vzpomenu......nejednou jsem to radši zvedl :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom