Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Stav
Uzamčeno.
Dovolil bych si ještě jednou poděkovat organizátorům za organizaci zájezdu, zajištění krásného počasí i krásného resortu a sestavení flightů.
A taktéž bych poděkoval za cenu, kterou jsem obdržel, už se vyhřívá na poličce a doufá, že příští rok již nebude osamocena. Což teda určitě ano, zaútočím na předposlední místo.
A ještě bych se chtěl omluvit spoluhráči, že jsem mu zajistil poslední místo, úmyslné to nebylo, akorát si míčky a hole dělaly, co chtěly. @ligi promiň

A už teď se těším na příští ročník, který, věřím, bude.
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
 
Já děkuji všem třem pánům @Sauron @requo @PFP (pořadí nehraje vliv) za organizaci skvělého prodlouženého víkendu.
Dále gratuluji všem spoluhráčům/soupeřům za předvedené výkony jak na poli sportovním, tak i mimo kolbiště.
A samozřejmě velké díky spoluhráči @DzejBee , který si může za naše konečné 4. místo a 1. místo ve hře na rány.

Snad tedy za rok opět někde na hřišti, ideálně mimo D1.
 
Díky všem a na snad jiz brzy na dalsi akci :)

1715584660426.png
1715584677976.png
 
donutit @jumbodedek delat selfie
Tohle je za mě největší posun lidstva od parního stroje, očkování a antibiotik. Co jako bude dál? Teleport a @jumbodedek bude točit videa? Mazec... 😂
Jinak samozřejmě gratulace vítězům, čest poraženým a upřímnou soustrast @ligi . Když hraješ sám, tak je prostě vyhrát strašně těžký... 😂
 
upřímnou soustrast @ligi . Když hraješ sám, tak je prostě vyhrát strašně těžký... 😂
Jako ano, beru si to dost osobně a už se těším, až tě uvidím, upřímně ;););). A sedmička železo se těší také 🤣🤣🤣
Náhodou, pár ran se povedlo, pár desítek zase ne :cry::cry::cry:
 
A je to za náma. TPČ to je úleva.
Za mne:
  1. bezchybný resort, nebo téměř bezchybný, drobné komplikace v restauraci jsme si možná zavinili sami
  2. je škoda, že nás nenechají sedět bez obsluhy .... není kde
  3. dobrá parta, pokud jsem Vás štval svými kecy, tak mi to dělá dobře na játra :devil::D:p
Kam příště, co poptávat? Ostravici proloženou jednou Čeladnou? Kácov? Konopí? Haugschlag / Mnich?
 
Já děkuji všem třem pánům @Sauron @requo @PFP (pořadí nehraje vliv) za organizaci skvělého prodlouženého víkendu.
Dále gratuluji všem spoluhráčům/soupeřům za předvedené výkony jak na poli sportovním, tak i mimo kolbiště.
A samozřejmě velké díky spoluhráči @DzejBee , který si může za naše konečné 4. místo a 1. místo ve hře na rány.

Snad tedy za rok opět někde na hřišti, ideálně mimo D1.
Já se mohu jen připojit ke slovům @macdav, byla to úžasná zábava. Díky!!!
Jen poopravím tvrzení o našem výsledku, můžeme si za něj spolecně :)
 
Ahoj,
díky moc za parádní organizaci @Sauron, @requo a @PFP . Bylo vidět, že to máte v malíku. Jak se říká, trénink dělá mistry :).
S Davidem jsme se v přímé konfrontaci drtivému tlaku @PFP a @RomanL dokázali bránit pouze 16 jamek a pak jsme zaslouženě podlehli :). Takže ještě jednou blahopřání celkovým vítězům!
Ze zmíněných návrhů pro příští rok osobně hlasuji pro Kácov nebo Konopiště, ale v pohodě jsou všechny uvedené.
Přeji všem na golfu stejně parádní počasí a pozitivní atmosféru, jako jsme si užili letos na Kaskádě!
 
Doplňuji ještě pár fotek z předávačky cen z foto @kristyna. :) Bez ladu a skladu a jmenování. Kdo byl, tak ví, kdo je kdo. Kdo nebyl... Musí jet příště! No, už jsme byli unavení, ale moooc spokojeni. ;)

309f3185-f75d-4f72-8a92-9e9d82e47bf2.jpeg 3e563dec-2b2e-4ef0-9a69-7421cd1a8dd1.jpeg deefd51e-e74f-4efc-9238-4d62727702cf.jpeg 76be7918-99a6-4dbc-8922-7abcd49639aa.jpeg 9025c5f8-21b3-427a-a86d-e152c710f483.jpeg 326d20ac-40fb-4294-acad-50128f19aac3.jpeg 5fbe4d75-f7bb-4c36-a9bc-1905d6328c64.jpeg 90fdb466-a326-4079-9c2b-e1ce4a5dec8b.jpeg

A jedna bonusová z archivu... Můžete mít kliku jako @zdarovka a být součástí takovéhoto flajtu! :)) Chudák, viditelně trpí!

4d89fc49-5d53-42e9-852b-9944f70301b4.jpeg
 
Doplňuji ještě pár fotek z předávačky cen z foto @kristyna. :) Bez ladu a skladu a jmenování. Kdo byl, tak ví, kdo je kdo. Kdo nebyl... Musí jet příště! No, už jsme byli unavení, ale moooc spokojeni. ;)

Zobrazit přílohu 43201Zobrazit přílohu 43202Zobrazit přílohu 43203Zobrazit přílohu 43204Zobrazit přílohu 43205Zobrazit přílohu 43206Zobrazit přílohu 43207Zobrazit přílohu 43208

A jedna bonusová z archivu... Můžete mít kliku jako @zdarovka a být součástí takovéhoto flajtu! :)) Chudák, viditelně trpí!

Zobrazit přílohu 43209
Správně sestavená galerie fotek:up::).........KOPYTA celé akce jsou tam hned dvakrát:D........cítím se skoro jako vítěz:D:D
 
Tato skvělá akce byla zakončením mého 10-ti denního pobytu na Moravě.......a připojuju se tímto s díky organizátorům za výborně zvládnutou akci:up: a ostatním za milou společnost:).

Kam příště, co poptávat? Ostravici proloženou jednou Čeladnou? Kácov? Konopí? Haugschlag / Mnich?

Z tohoto - @Sauron em - uvedeného výběru bych preferoval Kácov nebo Haugschlag / Mnich. .........ani Ostravice by asi nebyla marná. Na Konopí jsme byli před 3 roky a čepujou (čepovali?) tam Krušovice:vomit:
 
Kdybych věděl, že jsi úzkoprsej, tak bych si to nedovolil. 🙏 Ale vím, že máš velký srdce a jsi velkorysej. Takže ti tu sedmičku milerád, jako omluvu, umyju. ;) Od mojí krve... 😂
Neboj, do krve ne, krev nemám rád 🤣🤣🤣
 
Kam příště, co poptávat? Ostravici proloženou jednou Čeladnou? ....
Dovolím si srdečně pozvat na Ostravici (klidně proloženou jednou Čeladnou).
A nabízím pomoc s přípravou a organizací v místě samém.

PS: Vím, že pro mnohé je to kur....sky daleko, ale vloni i letos byli takoví, kteří to zvládli.
 
Snad jen drobné doplnění k častým dotazům co je to za ptáčka ...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom