Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Ahoj. Bohužel nevím, jestli v květnu už budu fit. V pátek jsem si byl vyměnit kyčel a uvidím, jak bude probíhat rehabilitace. Pokud bych byl fit, tak bych se v dubnu domluvil se @Sauron jestli je moje účast ještě možná. Moc rád bych se zúčastnil. 👍
 
Upraveno moderátorem:
Ahoj. Bohužel nevím, jestli v květnu už budu fit. V pátek jsem si byl vyměnit kyčel a uvidím, jak bude probíhat rehabilitace. Pokud bych byl fit, tak bych se v dubnu domluvil se @Sauron jestli je moje účast ještě možná. Moc rád bych se zúčastnil. 👍
Tak kámo, záleží na resortu, my předběžnou první uzavírku budeme dělat cca za měsíc, s tím, že možná si na naše triko vezmeme nějakou malou rezervu, a zbytek půjde dle kapacity resortu.
 
No tak to je asi na čase do té doby přestoupit do prvoligového týmu ….?:devil:
Tak vloni jsem měli k postupu blízko, rozhodla až 2. jamka rozehrávky 😢

A hlavně se I. liga hraje ve stejném termínu jako 2. liga.
Takže leda extraliga, ale tam bych se asi nenominoval ani na caddyho. 🤭😂

Nebo pak udělat v CL „B" a hrát „pralesní ligu" 😂
Jenže ve 3. lize je teď díky „B" a „C" i víc jak 20 družstev, takže se startuje od brzkého rána do hlubokého odpoledne 🙈
 
Ahoj,
pro dvojici @pppp11 + 1 nečlen bych chtěl poprosit o úpravu (pokud půjde) na dva jednolůžkové pokoje s balíčkem A místo původního jednoho dvojlůžkového.

Díky moc!
 
Ahoj vsem ;)

bohuzel se musim z Kaskady odhlasit. Mam v dubnu naplanovanou operaci kyly a podle informaci od panu doktoru rozhodne po mesici na hriste nevyrazim.
Holt sezona mi asi zacne tento rok docela pozde :rolleyes:
 
Ahoj lásky,

je načase oživit téma. Udělal jsem sumarizaci a aktuálně to vypadá takto:

1708948716152.png


Pokud tam někdo objevíte chybu, dejte mi vědět, tohle začínám komunikovat s resortem.

Nevím, co @mikas kyčel?
 

Přílohy

  • 1708941402000.png
    1708941402000.png
    43,5 KB · Zobrazení: 244
Upraveno:
Ahoj lásky,

je načase oživit téma. Udělal jsem sumarizaci a aktuálně to vypadá takto:
Zobrazit přílohu 41008

Pokud tam někdo objevíte chybu, dejte mi vědět, tohle začínám komunikovat s resortem.

Nevím, co @mikas kyčel?
Ahoj, za me tam prosim uvest specialni pozadavek, ze s sebou budeme mit psa :)
 
Za mě celkem OK, jen do pokoje případně prosím přidat @RomanL . Dík
 
Ahoj lásky,

je načase oživit téma. Udělal jsem sumarizaci a aktuálně to vypadá takto:

Zobrazit přílohu 41013

Pokud tam někdo objevíte chybu, dejte mi vědět, tohle začínám komunikovat s resortem.

Nevím, co @mikas kyčel?
Ahoj, ráda bych balíček A, ale napiš mi B. Michalovi to přepis prosím obráceně (z B A).
@kristyna
Moc se těším, že si letošní ročník zahraju turnajově!
 
Asi tam budu muset zavolat, protoze bez psa na hristi zase nema smysl aby se mnou jezdila +1 :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom