Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ 3rd 19. jamka Doubles Championship Open 2024 (9/10. 5. – 12. 5. 2024 Kaskáda)

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-05-24, 10-05-24, 11-05-24, 12-05-24

Pro me z Moravy sance vas poznat a Kaskada je super.

Predbezne 1+1 pa-ne s pokojem pro 2 ( to nekoho ukecam ) a zamlouvam si virivku na vecer ;);):D

Balicek B
 
Upraveno:
Upraveno:
Aktualizoval jsem úvodní stránku, tak si to překontrolujte, je nás tuším 16 zatím.

Z letošních se dosud neozvali

@roman007
@Tereza Harmatová
@bpetr
@Jerry
@Pitching
@RobertSlajs
@PFP – ten jede doufám s @RomanL
@HonzaS
@Marklar
@zdarovka
@MiK
@pecamat

Z loňských dále chybí

@Paudr
@Marcela
@Coubie
@Marta
@mikas
PFP těžko může chybět, když to má vymyslet a zorganizovat po stránce soutěžní....
S @RomanL se dohodne, aby to pod pseudonymem RUMÍCI dotáhli výsledkově co nejvýš. Protože kdybychom se chtěli pouze zúčastnit, tak bychom přece jeli do Paříže na olympiádu
1693849844791.png


Balíček B, dvoulůžkový pokoj (oddělené postele)
 
Ahoj milí pořadatelé této skvělé akce.
Se slzami v očích a zármutkem v srdci se musím z této akce na Kaskádě odhlásit :cry:
Bohužel moje finanční situace mne donutila k přehodnocení priorit mého zhýralého života.
V příští golfové sezóně se budu muset vzdát golfových dovolených, a pokusit se našetřit na el. golfový vozík, a hlavně se srovnat ve financích.
 
Pro všechny, kdo se už těšíte na Kaskádu (případně jako pomoc při rozhodování pro všechny ostatní) posílám pár dnešních fotek ze hřiště. Věřím, že v květnu budou plochy stejně kvalitní, jen místo podzimních barev hřiště rozkvete do jarní krásy.
IMG_0079.jpeg

IMG_0077.jpeg

IMG_0076.jpeg

IMG_0075.jpeg

IMG_0074.jpeg
 
@Dalibor7: Super, tam všude jsem poslal míček někam do kopru. Sorry, kecám. Na té první do vody. :)

Ale tedy, foto vypadá naprosto parádně, moc se těším. :)
 
Aktualizoval jsem úvodní stránku, tak si to překontrolujte, je nás tuším 16 zatím.

Z letošních se dosud neozvali

@Jerry
@Pitching
@pecamat

Já se omluvuji, že zase pozdě, ale přece. A zároveň závazně hlásím i zbytek, s kterým jsem to osobně domluvil:

@pecamat + @kratas77 – Název týmu: Zlatka bros / Příjezd ve čtvrtek, Balíček A
@Jerry + @Pitching – Název týmu: Balíček B (Ano, opravdu, nechali to na mě, tak budou mít takhle přiblblý jméno) / Příjezd ve čtvrtek Balíček A
 
Upraveno:
Ahoj vleže-válení miláčkové,

Váš oblíbenec s organizačním talentem Luďka Soboty je tady, aby Vám připomněl, že na jaře jedeme na turnaj dvojic.

Moje žádosti:
  1. Ti, co jsou přihlášení, si prosím zkontrolují svoje údaje na titulce tohoto vlákna.
  2. @requo prosím o upíchnutí tématu do aktuálních nadcházejících akcí
  3. Kdo se ještě nepřihlásil, tak at tak učiní. Kdo neví oč jde tak
  4. Budeme hradit nějakou zálohu, resort to asi chce od jednoho - k tomu Vám ještě napíši.
Sauron, všech ne-golfistů futrál
 
Tak jsem se na popud v jiném vlákně chtěl přihlásit do dvojice se @Sauron ale v uvedeném termínu je bohužel II. liga 😔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom