Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Asi by se dala zařídit ještě noc z pátku na sobotu ne? Ono ze severu Moravy je to celkem z ruky :)

Stejný dotaz přichází i ze "středu" Moravy :) ...

Přespání z pátku na sobotu se snídaní je plus 650Kč na osobu ve dvoulůžkovém pokoji. I v pátek volná hra na hřišti.
 
Začínáme to řesit, hodně nás zajimalo, zda bude vůbec zájem. Stanovený termin zatim nemáme domluvený. Jak budu vědět, tak napíši.
Je treba se prihlasit do 10.3.
 
Já se hlásím taky. Dost dlouho jsem za Michalem chodil,ze by bylo skvělé něco takového uskutečnit,takže teď vlastně ani nemůžu odmítnout ;)
Ještě budu řešit jestli přijedu sám nebo s ženou případně i dětmi.

V rámci fóra se vidíme jen při hře a takhle bude čas si popovídat, dozvědět se nějaké zajímavé informace/novinky.
No bude to super....hodit práci za hlavu a užít si celý víkend jen tu hezkou hru :)
 
To jsem zvědav, co nám Martin Kopčák připraví za dobroty do rautu. :)
 
Ahoj,
hlásím se i s manželkou, do té doby prostě kartu mít bude :D 3.-4.6. 100% a během pár dní bych mohl potvrdit i pátek.
Těšíme se ...
 
Ahoj,
hlásím se i s manželkou, do té doby prostě kartu mít bude :D 3.-4.6. 100% a během pár dní bych mohl potvrdit i pátek.
Těšíme se ...
Tak to je skvělé. Počítám tedy vas dva na dva dny.
 
To jsem zvědav, co nám Martin Kopčák připraví za dobroty do rautu. :)

Klasiku - kyselý okurky, vysočina, tavenej sejra, junior a čínský polívky z pytlíku!
 
Tak já se předběžně taky hlásím k účasti a beru s sebou jako přítelkyni jako caddyho :)
 
Tak já se předběžně taky hlásím k účasti a beru s sebou jako přítelkyni jako caddyho :)

Budeme na tom stejně :)
Taky pojedu jen s partnerkou. Děti dáme k babičkám. Tajně očekávám,že by se díky celému víkendu mohla do golfu zapojit více než doposud. Hole má ale trénuje jen zřídka...
Jednou bych s ni chtěl chodit hrát.
 
Nevzala by babicka jeste 2 az 4 strasne krasne a hodne holcicky? :)

Zjistuju to hlidani u nas, zitra bych mel vedet vic.
 
Nevzala by babicka jeste 2 az 4 strasne krasne a hodne holcicky? :)

Vypadá to spíše na zajištění víkendové školky :D
Více babiček = více možností - díky Bohu. Ale když to tak počítám, jedna babička zůstane volná, takže se zkusím zeptat jestli nechce pohlídat strašně krásné a hodné holčičky :eek::D
 
A babysitting bude?

Tak potřeboval bych znát nějaké potenciální složení dětí - věk, pohlaví atd. Upozorňuji, že to není žádné ofiko hlídání, je to naše kamarádka, která nám již 3 roky hlídá syna. Tzn. nemít představu o hlídací agentuře, je to normální sympatický holčina, co děti vezme na zahradu nebo na prolejzky.
 
Karaoke snad ne. Tak zatím je nás předběžně přihlášených 11. To je už pěkná skupinka. Přidají se i nějací východňáci? :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom