Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Víkend 3. a 4.6.2017 s 19.jamkou v Hořehledech! - I.ročník

Stav
Uzamčeno.
Abys nelitoval, taky by to mohlo pěkně bolet :eek:
 
Zjistil jsem, že to karaoke myslí vážně, takže pozor mkopcak - hlavně nenuť zpívat mě jinak díky mému hlasovému projevu uhnije tráva, vyschne voda a spadne střecha :D
 
Zjistil jsem, že to karaoke myslí vážně, takže pozor mkopcak - hlavně nenuť zpívat mě jinak díky mému hlasovému projevu uhnije tráva, vyschne voda a spadne střecha :D

Myslet může, ale my dospělí nebereme ty, co jezdí v Mini a hrají Nike uplně vážně...
 
Myslet může, ale my dospělí nebereme ty, co jezdí v Mini a hrají Nike uplně vážně...
Jsi zabil!! :D souhlasim s tebou, hlavne tu druhou cast :D
 
Myslet může, ale my dospělí nebereme ty, co jezdí v Mini a hrají Nike uplně vážně...


Nevím proč ale ta všeobecná nenávist k Nike se šíří jak mor :)
To bude sranda až vylezu z pokoje....btw. včera jsem byl nakupovat na Zbraslavi nové kousky ;):p

Ale s karaoke jsi mě potěšil. Měl jsem z toho špatné spaní :D
 
Jako jestli si myslíte, že mě absence karaoke nějak zastaví tak to se mýlíte! [emoji48]
 
Tak jsem právě dostal požehnání, že prý bychom mohli taky dorazit. Tak jestli mě starému mrzákovi povolíte káru, tak s ženou taky dojedeme.:)
 
Tak jsem právě dostal požehnání, že prý bychom mohli taky dorazit. Tak jestli mě starému mrzákovi povolíte káru, tak s ženou taky dojedeme.:)
kary nejsou :D jedine kdyz si ji privezes, Martin ji...ehm... rozflakal :D
 
Ahoj všem a hlavně Kristýně. Rád bych se také zůčastnil této párty... a tak bych tě rád Kristýno požádal o zaregistrování, pokud již není přiliš pozdě.

PS: pokud by byl problém s ubytováním, tak bych mohl řešit variantu přespání u rodičů, kteří bydlí nedaleko. Aby se mohl případně zůčastnit i někdo z daleka a já bych zbytečně blokoval ubytování.

Děkuji za zpětnou a všem přeji pěkný den.
Ahoj Josefe, rezervaci máš. Zatim misto jeste je.
 
Do té doby bude určitě nová, co bude i startovat.:)

Upřímně a na rovinu nestojím o hosty, co do mne budou celou dobu prudit, tzn. doporučuju Jirkovi, aby si to zvážil a promyslel. Vítám konstruktivní kritiku, která má smysl a cíl. Hlášky stylu postele jsou na nic, hřiště je suchý, káry nestartujou a servírka je otrávená způsobí pouze to, že se nehorázně urazím a budu protivný já.

Dělám pro své návštěvníky maximum co dokážu a zpětná vazba mi ukazuje, že určitě ne špatně. Samozřejmě, vždy se vyskytnou nedostatky a snažíme se na nich pracovat. Neprovozuju Albatross ani Čeladnou a byl bych velmi smutný, kdyby k tomu tak někdo přistupoval.

Nabídnuté podmínky jsou v porovnání s 99% českých golfových resortů naprosto výjimečné a jsem si 100% jist, že jinde by k takové nabídce nedošlo.

Howgh!:)
 
kary nejsou :D jedine kdyz si ji privezes, Martin ji...ehm... rozflakal :D

Buginy jsem rozdal místním zemědělcům, koneckonců jsme se všichni na iDnesu dočetli, že golf není sport, takže je potřeba vás trochu rozpohybovat.
 
Jako jestli si myslíte, že mě absence karaoke nějak zastaví tak to se mýlíte! [emoji48]

Davide já pevně doufám, že tě nezastaví naprosto nic!:)
 
Upřímně a na rovinu nestojím o hosty, co do mne budou celou dobu prudit, tzn. doporučuju Jirkovi, aby si to zvážil a promyslel. Vítám konstruktivní kritiku, která má smysl a cíl. Hlášky stylu postele jsou na nic, hřiště je suchý, káry nestartujou a servírka je otrávená způsobí pouze to, že se nehorázně urazím a budu protivný já.

Dělám pro své návštěvníky maximum co dokážu a zpětná vazba mi ukazuje, že určitě ne špatně. Samozřejmě, vždy se vyskytnou nedostatky a snažíme se na nich pracovat. Neprovozuju Albatross ani Čeladnou a byl bych velmi smutný, kdyby k tomu tak někdo přistupoval.

Nabídnuté podmínky jsou v porovnání s 99% českých golfových resortů naprosto výjimečné a jsem si 100% jist, že jinde by k takové nabídce nedošlo.

Howgh!:)
a to karaoke teda v cene je ? :D delam si z tebe srandu, podminky jsou LUXUSNI !!!!! ( ale kdyby bylo karaoke v cene, chci slevu, neb zpivam jen v sebeobrane, jsem takovy ten typ "maminko, prosim, radsi recituj" :D )
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom