TEXAS 19.jamky na Malevilu (26.10. - 28.10.2018)

V kalendáři akcí 19.jamky: 26-10-18, 27-10-18, 28-10-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
malevil.jpg

TEXAS DVOJIC 19.JAMKY

Kdy? víkend 26. - 28.10.2018
Kam? Resort Malevil (https://www.malevil.cz/)
Co tam?
  • hra a setkání s dalšími golfisty z 19.jamky
  • v sobotu texas dvojic 19.jamky
  • relax :)
Cena za turnaj - so od 11:00: 700 Kč/fee/os + dobrovolné startovné do prasátka 19.jamky a ceny pro vítěze
pro ty, co nevyužijí fee z ubytovacího balíčku... smluvena sleva na víkendové fee z 990 Kč

UBYTOVÁNÍ: volitelné a individuální, vyberte si z balíčků na Malevilu, zařídit každý samostatně dle svých potřeb!
Malevilské balíčky s golfem: https://www.malevil.cz/ubytovani-malevil/balicky/golfove-balicky-2

TEXAS DVOJIC v SOBOTU 27.10.2018
---------------------------------------------------

• sraz na místě u recepce: so 27.10.2018 v 10:00 - úvodní kafe, startovka
  • první flajt z odpaliště č. 1.: 11:00, následující +10 min
  • pravidla texasu pro náš turnaj:
    • odpaliště: ženy a děti do 12 let včetně červené, muži žluté
    • výpočet: pro výpočet se sčítá HCP obou hráčů a následně se vydělí dvěma, zaokrouhlí směrem dolů. Tento výsledek se odečítá od zahraného celkového počtu ran. Hráčům s HCP 37 a výše, je pro potřeby turnaje počítán HCP 36.
CENY A VYHLÁŠENÍ: Prosím všechny zúčastněné turnaje, aby zůstali na vyhlášení výsledků - jídlo, kávička, pivíčko a tak. :) Vyhlásíme první tři dvojice, dostanou malé pohárky a ceny - co si přineseme. Tzn. prosím všechny účastníky, aby přinesli cenu, kterou místo startovného vloží do jednoho z košíku připraveného pro vítěze. Preferovány ceny poživatelné (uzenky, čokolády, vínečko... prostě takové to podzimní hodování)!
------------------------------------------------------

Orientační program:
  • pá 26.10. - budovatelský večer ubytovaných z 19.jamky
  • so 27.10.
    • 10:30 zahájení turnaje, dojezd na místo, pravidla, přátelské sázky...
    • 11:00 - 12:00 - flajty v boji vyrazí na hřiště
    • 16:00+ vyhlášení turnaje, drobné ceny pro vítěze, poháry
    • pro přeživší a ubytované volitelná afterpárty :)
  • ne 28.10. - každý kdo co chce dle svých možností a chuti :)
Na konci letošní sezóny poslední říjnový víkend je ten správný čas se rozloučit s aktuální golfovou sezónou přátelských formátem TEXAS. Ubytované i neubytované dvojice zažijí na hřišti spoustu pohodových zážitků, o kterých se budeme vzájemně chlubit jistě dlouho do večera. Akce je koncipovaná maximálně individuálně a rodinně společensky. Malevil je resort, který má mnoho možností realizace jak pro golfisty, tak ale i pro doprovod: mnoho různého sportovního využití (tenis, squash, beach volleyball, koně, bowling, šipky...), pro děti: koně, malevilská zoo... a v neposlední řadě welness. Přijeďte sami, s dětmi, s rodinami a stravme společně příjemný víkend. :)

Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně mi pošlete zprávu!

Kde se přihlásit? Tady nebo mi napište zprávu! Ubytování si vyřešte prosím každý individuálně přímo s resortem dle své chuti a možností. Ohledně toho, kdo kdy přijede a turnaje se mi přihlašte prosím tu, ať víme vzájemně. Turnajové přihlášky pouze TU!

Tel na organizátora: Michal Šatal (@requo) - 777 236 099
---

Ubytovaní (každý si řeší individuálně):
Přihlášeni na TEXAS DVOJIC v sobotu:

Upraveno:

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Ty, Michale, měl by sis dát dovolenou. Už zas zmatky s termínem...
Je to v jednom místě (ze čtyř) opravené, bohužel jsem to nestihl dříve než za pět minut po zveřejnění, kdy jsem si toho sám při kontrole po zveřejnění všiml. Chyba vzniklá kopii podkladů z dřívější akce.

I tak ale díky za kontrolu. :up:

Upraveno:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,654
1,203
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Je to v jednom místě (ze čtyř) opravené, bohužel jsem to nestihl dříve než za pět minut po zveřejnění, kdy jsem si toho sám při kontrole po zveřejnění všiml. Chyba vzniklá kopii podkladů z dřívější akce.

I tak ale díky za kontrolu. :up:
neber si to osobně, chyběl tam smajlik ;), příště už budu hodná...

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Když by nás na večer bylo dost, nabízí se například i ten večerní bowling :)

Výstřižek.PNG

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,779
1,270
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
@requo škoda, zase mám smůlu, blbej termín, jsem ve Skotsku :)

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,398
2,760
123
Jméno
Martin Kopčák
Blbej termin:(

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,779
1,270
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Jeste jsem nekoukal :D
Hehe, vím že v Liege je hřiště, spal jsem vedle v hotelu a celou noc poslouchal robůtka kterej na drivingu sbíral míčky :)
Ale nikdy nebyl čas si jít zahrát. Teď to asi zase nedopadne, v šest večer je pozdě už...

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,398
2,760
123
Jméno
Martin Kopčák
Dobře, píšu si @JardaK, @mkopcak a @JanKostalCZE kvůli lepšímu programu na společný texas kašlou. :)

Teď ty lepší zprávy - kdo na závěrečný texas dorazí?
Ja si to davam do kalendare a uvidim. Kazdopadne 28.10. mame zakoncovaci turnaj v Horehledech a tam musim byt.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,046
881
123
Jméno
David Machač
A ty dvojice se budou řešit až na místě? nebo si každý musí někoho přitáhnout k sobě?

RobertSlajs

Mazák fóra
13.1.2017
983
950
103
Jméno
Robert Šlajs
A ty dvojice se budou řešit až na místě? nebo si každý musí někoho přitáhnout k sobě?
Asi vím, kam tím míříš, ale já ještě nevím, jestli pojedu:)

Stav
Uzamčeno.

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter