Jak jste naposledy potrénovali?

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Bratrské (či sesterské - aby se holky nedurdily) téma k vláknu "Jak jste naposledy hráli". Frustrace či dobrý pocitu na drivingu, či cvičné jamce zažil určitě každý. Takže, když přijdete z tréninku, otevřete toto téma, přidejte komentář. Jak jste hráli, kolik opakování, jaké byly výsledky... co šlo a co naopak ne a tak vůbec. :)

Těžko na cvičišti, lehko na hřišti! Trénujme!

PS: Toto zvýrazněné vlákno by mělo obsahovat pouze osobní příspěvky o vlastním tréninku, podrobné rozbory, dotazy atd jinde!

Upraveno:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,668
1,207
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Včera patování. Pod dohledem trenéra, krutá hodina a půl :oops:. Ale smysl to na konci dávalo. Teď se to ukáže v sobotou na turnaji.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
727
500
93
KHGCS
Včera patování. Pod dohledem trenéra, krutá hodina a půl :oops:. Ale smysl to na konci dávalo. Teď se to ukáže v sobotou na turnaji.
Nečekal bych zázraky - všechny tréninky s trenérem si musi nejdřív “sednout” i když u patování to může být rychle. Tak držím :up:

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,059
883
123
Jméno
David Machač
Dnes, dve hodiny pod dohledem @Válec Ivo . Chipping celkem sel, dlouhe rany se zacaly rovnat ke konci. Nasledne to bude uz na me, abych to piloval.... ale odhcazel jsem s dobrym pocitem a tak to ma byt :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: od 3 uživatelů

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter