Jak jste naposledy potrénovali?

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,162
3,496
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Bratrské (či sesterské - aby se holky nedurdily) téma k vláknu "Jak jste naposledy hráli". Frustrace či dobrý pocitu na drivingu, či cvičné jamce zažil určitě každý. Takže, když přijdete z tréninku, otevřete toto téma, přidejte komentář. Jak jste hráli, kolik opakování, jaké byly výsledky... co šlo a co naopak ne a tak vůbec. :)

Těžko na cvičišti, lehko na hřišti! Trénujme!

PS: Toto zvýrazněné vlákno by mělo obsahovat pouze osobní příspěvky o vlastním tréninku, podrobné rozbory, dotazy atd jinde!

Upraveno:
19.jamka SunsetCup 2019

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,776
1,330
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Včera patování. Pod dohledem trenéra, krutá hodina a půl :oops:. Ale smysl to na konci dávalo. Teď se to ukáže v sobotou na turnaji.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
900
606
93
KHGCS
Včera patování. Pod dohledem trenéra, krutá hodina a půl :oops:. Ale smysl to na konci dávalo. Teď se to ukáže v sobotou na turnaji.
Nečekal bych zázraky - všechny tréninky s trenérem si musi nejdřív “sednout” i když u patování to může být rychle. Tak držím :up:

19.jamka SunsetCup 2019

Sauron

Aktivní člen
18.5.2017
124
162
53
Jméno
Alexander Klimeš
Haha. Včera jsem si po 3 letech vzal trenéra. Moc nehraju, na jaře jsem běhal 50-60km týdně, a protože jedem na soukromou golf Alpine tůru (Maria Alm, Goldegg, Zell am See a Brandlhof), tak jsem se chtěl vyvarovat nějakého trápení.

Po nějakých ne zcela úspěšných pokusech jsem radu za milion, a sice směrem ke kompaktnosti švihu (více rotace, lokty u těla). On mi to teda říkal Mrůzek před deseti lety taky, ale to jsem nechápal, co po mně chce. No a protože poslední 4 roky studuju pohybové dovednosti, tak najednou přišel ten AHA MOMENT ......

Celý je to o tom, že trenér může být báječný, ale největší limitace IMHO spočívá ve schopnosti žáka vykonat požadovaný pohyb.

Přirovnal bych to ke dřepu na jedné noze. Většině lidí na to nechybí síla, ale neví, jak se tam poskládat, eventuálně je limituje třeba zatuhlý kotník, takže neudrží patu na zemi a tak se do toho dřepu nedostanou.

• Wow
Reactions: bohumil.koval
WebGolf.cz