Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Tak nám zabili Ferdinanda..:):):) Ba ne spíš oživili, dnes otevřeli hřiště na Konopí, hráli se druhé devítky, jsou sušší.. Já šel jen druhou devítku Ráďu, hřiště relativně v pohodě, ale jako po každé zimě fleky od sněžné plísně bohužel i na greenech, takže se to do léta bude vzpamatovávat.. Hraje se jen ze žlutých a červených odpališť.. Moje hra stoprocentně konzistentní bogey golf.. Stabilita nesmírná, 9 bogey ani jeden GIR..o_O
 
Šel sem dnes s bratrem Beřovice, víceméně nezajímavé kolo, první po zimě venku, do toho nějaké změny s @Yahuu ale proč to sem píšu, přišli jsme na 12. jamku, 3 par, vítr trošku do zad, na tyč cca. 150m, beru 8. železo, fantasticky trefená rána prakticky na tyč, po dopadu mi míček zmizel z dohledu, říkáme si ok, asi to bylo dlouhý a bude za greenem, protože ten míček neskutečně vystoupal, přijdeme na green a míček nikde, a jak asi tušíte byl v jamce, dopadl cca. 2,5m před jamku a pak zapadl dovnitř. Takže dnes moje první HIO po 7 letech hry.
Pro míček už hledám nějaký podstavec ( Callaway Chromesoft Truvis ). Zbytek hry až na driver byl uspokojivý, skončili jsme po 17. jamce, začlo dost pršet.
 
Šel sem dnes s bratrem Beřovice, víceméně nezajímavé kolo, první po zimě venku, do toho nějaké změny s @Yahuu ale proč to sem píšu, přišli jsme na 12. jamku, 3 par, vítr trošku do zad, na tyč cca. 150m, beru 8. železo, fantasticky trefená rána prakticky na tyč, po dopadu mi míček zmizel z dohledu, říkáme si ok, asi to bylo dlouhý a bude za greenem, protože ten míček neskutečně vystoupal, přijdeme na green a míček nikde, a jak asi tušíte byl v jamce, dopadl cca. 2,5m před jamku a pak zapadl dovnitř. Takže dnes moje první HIO po 7 letech hry.
Pro míček už hledám nějaký podstavec ( Callaway Chromesoft Truvis ). Zbytek hry až na driver byl uspokojivý, skončili jsme po 17. jamce, začlo dost pršet.
Gratulace, mě se povedlo něco podobného v Terezíně na 8. jamce. Bylo to druhou sezónu, co jsem hrál a taky první hra po zimě.
 
Jako hráč HiO ještě nemám, jako trenér už 4....
Díky, ještě teď tomu pořád těžko věřím :) To se mi ta investice do Mizuna zaplatila rychleji než sem čekal :)
Šel sem dnes s bratrem Beřovice, víceméně nezajímavé kolo, první po zimě venku, do toho nějaké změny s @Yahuu ale proč to sem píšu, přišli jsme na 12. jamku, 3 par, vítr trošku do zad, na tyč cca. 150m, beru 8. železo, fantasticky trefená rána prakticky na tyč, po dopadu mi míček zmizel z dohledu, říkáme si ok, asi to bylo dlouhý a bude za greenem, protože ten míček neskutečně vystoupal, přijdeme na green a míček nikde, a jak asi tušíte byl v jamce, dopadl cca. 2,5m před jamku a pak zapadl dovnitř. Takže dnes moje první HIO po 7 letech hry.
Pro míček už hledám nějaký podstavec ( Callaway Chromesoft Truvis ). Zbytek hry až na driver byl uspokojivý, skončili jsme po 17. jamce, začlo dost pršet.
 
Jako hráč HiO ještě nemám, jako trenér už 4....
To je úděl trenérů ;)
Náš trenér už jich jako trenér má taky několik, i když se sám ještě netrefil.
My jsme doma dva hráči a oba máme HiO. Syn ho zahrál před třemi roky (bylo mu 9) při tréninku. Měl jsem to štěstí, že jsem to viděl :up:
 
Dneska 12 jamek na Botanice s @JanKostalCZE a @ati . Nacelnik @requo nedorazil, bo ma nove auto bez rezervniho kola...
Hriste bahno, gryny spis nic nez moc, ferveje taky. Poloprofici nadavali na nerovne odpaliste, me je to sumak.
Hra, letosni prvni. Nebylo to uplne spatny. Drivy letaly, obcas to pokazila prihravka.
 
Mizerně. Spousta trojpatů, ale to se vymlouvám na greeny, až budou ve standardní kvalitě, bude to určitě lepší.
Ale jak jsem tady někde psal, že už skoro nehraju 5w protože mi přestala jít, tak včera dostala šanci. A docela to šlo. Takže pozitivum.
Krátká hra mizerná, stejně jako na jaře, v létě a na podzim každou sezónu. Překvapivě se to samo od sebe přes zimu neopravilo.
Jinak dost lidí (Beřovice), celkem čekárna, ale užil jsem si to.
 
Díky, ještě teď tomu pořád těžko věřím :) To se mi ta investice do Mizuna zaplatila rychleji než sem čekal :)

Jaká byla oslava, dojel si domu po “svých”? :p
 
dnes opet Bitozeves, velmi kruty vitr, greeny zacinaj chytat nejakou plisen :(
6681
6682
 
Jaká byla oslava, dojel si domu po “svých”? :p

Zapít nebylo kde, klubová restaurace zatím zavřená, bylo to těžce nečekaný, ani cestou na green mě to nenapadlo, já si myslel, že to bylo dlouhý a je to za greenem, ani sem nešel prvně zkontrolovat jamku, míč pak vyndal brácha.

Našel sem, že šance na HiO pro amatéra je 12000-12500 ku 1. Takže s druhým už nepočítám :)
 
Kdyby jste měl někdo nutkání jet na Konopí tak se standartně hraje 1devítka Este a druhá Radecký, je malinko sundané fee do konce března.. Po-čt..1000Kč, pá-ne..1200.. Hra nic moc, ale první letošní birdie na Este č.5 potěší na celou hru.. Jo a funělo jak prase, 100m do kopce jsem nedohrál 7i..
 
Dneska 12 jamek na Botanice s @JanKostalCZE a @ati . Nacelnik @requo nedorazil, bo ma nove auto bez rezervniho kola...
Hriste bahno, gryny spis nic nez moc, ferveje taky. Poloprofici nadavali na nerovne odpaliste, me je to sumak.
Hra, letosni prvni. Nebylo to uplne spatny. Drivy letaly, obcas to pokazila prihravka.

Nechápu jak můžete hrát na Botanice...
 
Nechápu jak můžete hrát na Botanice...
a kde bychom meli hrat, taky se mi tam nelibi, neni to hriste, ale nomentalne nic z bestgolfu lepsiho neni :D
 
Molitorov, ten je docela dobrý... ;-)
asi je to podobne, a když jedu ze severu do Prahy, je Molitoff docela z ruky :D
 
Mně se Molíčko líbí kvůli délce a přístupu lidí okolo...
jako ze je dlouhy nebo kratky?? :D
 
Jak už jsem psal, Konopiště rozpíchaný.. Ale to mi nebránilo jít druhou devítku Este, jelikož bylo narvaný.. :), tak jsem si z dovolením rozehrál 16tku 4mi míči, 4x fir, 4x gir, ale kurva 4x par.. ta zelená mrcha zůstala snad 1cm od jamky.. Pro upřesnění je to krátký pětipar(460 z bílých) a všechny míče jsem hrál Driver, 3Fw a Pw..
6702
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom