Jak jste naposledy hráli (2019)

kristyna

Aktivní člen
Tým 19.jamky
10.2.2016
239
420
73
Praha
Jméno
Kristýna Šatalová
Včera Mladé Buky, 27jamek. Skvělá hra s @MartinouX. Čím vyšší číslo jamky, tím lepší hra. Trénovala jsem nepoužívané hole. Déšť ustal před našim prvním odpalem. Krásné výhledy z kopcovitého hřiště.
IMG_20190609_032618_110.jpg

Jestě trénink na drivinku pod vedením @PFP, děkuji ti moc.☺

Paudr

Aktivní člen
25.10.2017
184
255
73
Hradec Králové
Jméno
Pavel Audrlický
Dnes jamkovka singly na Requo cupu s @Paudr skvělý match, napínavé a Pavel nakonec samozřejmě zaslouženě vyhrál 2:0, bojovala jsem do samého konce. ⛳ 🏌️‍♀️:D
Má pravdu předsedo 🏌️‍♂️

Upraveno moderátorem:
  • Pobavilo, díky!
Reactions: Marta

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,719
1,251
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Včera Mladé Buky, 27jamek. Skvělá hra s @MartinouX. Čím vyšší číslo jamky, tím lepší hra. Trénovala jsem nepoužívané hole. Déšť ustal před našim prvním odpalem. Krásné výhledy z kopcovitého hřiště. Zobrazit přílohu 7451
Jestě trénink na drivinku pod vedením @PFP, děkuji ti moc.☺
Zato my jsme starovali před vámi v tom dešti :eek:. DSC_0458.JPG

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marta

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,822
1,314
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Dnes už tak nějak zase na svůj HCP, Beřovice, 97 ran. Ale musel jsem hrát na mě fakt dobře v poli, protože z těch 97 ran bylo 40 patů .
Těch půlmetrovejch co já nedal...asi připomínka, že jsem tu psal o té patovací blbině a ještě ji nekoupil.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a Marta

honza62

Člen fóra
9.3.2016
97
131
43
Solopisky
Jméno
Jan Hrbek
Taky musím něco přidat. Prvně velké díky Michalovi a Týnce. Bylo to SUPER. Trochu jsem se bál formátů hry, které jsem ještě neokusil a že to budu jen druhým kazit. Teď mohu jen říct, že mě to moc bavilo a jsem moc rád, že jsem do toho šel. Taky chci poděkovat Marcelce, se kterou jsem měl tu čest jít společně po dva dny. Bylo mi ctí a potěšením. Prostě golfová paráda

HonzaS

Aktivní člen
13.1.2017
353
598
103
Grabštejn
Jméno
Honza Šťastný
Tedy v první řadě doufám, že to nebylo naposledy ;) Shrnuji celý RequoCup - ve čtvrtek přípravné kolo s @requo, @kristyna a @Dana se kterou jsme to zároveň odehráli jako utkání do Jamkovky 19.jamky, celkem obstojné počasí a velmi pěkný stav hřiště, rough hustý až byl občas problém najít míček. @Tomáš Kloud se připojil jako caddy a byl jako tradičně sžíravě ironický. Po čtvrteční welcome party bylo páteční fourball kolo ostrou premiérou i pro něho. Za Red Dragon proti nám @RobertSlajs a @macdav - lítý boj až do poslední jamky kterou jsme získali první bod pro Blues. Celkem mi fungovalo patování i hra do greenů. Atmosféra ve flightu vynikající, kluci já s vámi prostě hraju rád.
V sobotu foursome s @Marklar proti stejnému týmu, od první jamky trhák až po vedení o 5 na 5.jamce které jsme postupně prohospodařili a bod získali až na 16. Fungovaly 56,PW, 7 a občas i putter. Opět super flight a radost.
V neděli single s @Marcela, její drivy mě celkem ničily - všechny do jednoho povedené, ne jako ty moje mrciny těsně za červené. Začaly fungovat železa, odešlo putování. Vlál jsem za Marcelou jako prapor a hlava se ne a ne chytit. Až na 12. jsem se dostal do laufu a po 15. bylo srovnáno. 16. jsem ale opět prohrál, 17. půlená a 18. - FiR, GiR a druhý putt ze dvou metrů do paru, tím srovnáno. Napínavé až do konce. Rád si tebou zase někdy zahraju.
Druhý duel @Tomáš Kloud a @RobertSlajs . Jasná záležitost pro Tomáše. Jenom Tome, prosím, když je člověk z jednoho týmu dole, není tvoje kousavé komentování úplně to pravé.

Upraveno moderátorem:

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,610
1,696
123
Praha
Jméno
Honza
Dneska rychlovka na Zbraslavi... druha devitka... nadherne pocasi a hriste v top stavu. Ma hra takova nemastna, neslana... ale mohu se vymlouvat, neb me bolela nejaka slacha v dlani, coz mi fakt vadilo. Na posledni jamce jsem uz nemohl palit vubec. Ale jinak nejedna rana ale celkem povedena a nasel jsem asi 100 micku. :D
Zato 25 puttu... to je smutny pribeh.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a mkopcak

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
736
696
103
Praha
Jméno
Jirka L.
naposledy jsem hrál v Buky na RequoCup .... strašně. Zahrál jsem několik vysloveně kouzelných ran, chipů i patů, ale byly to spíš výjimky. Většinou jsem potřeboval na 100 délkových metrů i 50m do šířky (se všemi holemi) a putovat jsem mohl tak do hokejového středového kruhu. Ty přinesené body z jamkovky byly spíš náhoda a soucit soupeřů nad mou frustrací ze hry :)

...... Až jsem se z toho musel, na poslední chvíli, přihlásit na dnešní Sunset na Zbraslavi, abych si ověřil jestli to bylo tou nadmořskou výškou nebo jsem takové kopyto a mám jít hned s pokorou k trenérovi :)

Edit.: a bod ve foursome samozřejmě záchranou hrou @HonzaS, oni nás zas tolik soupeři nelitovali 😂

Upraveno:

Pitching

Člen fóra
30.10.2017
51
45
28
Jméno
Lukáš
O víkendu jsem byl informován, že bych měl přidat na aktivitě na místním fóru.
Tak plním slib a v aktivitě značně přidávám. Také mě poprosili, abych nepoužíval vulgarity.
Proto nyní přecházím k tématu samotnému. Jak jsem tedy hrál? Dost na HOVNO a to celé na RequoCupu v Krkonoších.
Tak tím jsem svou aktivitu splnil a zase někdy papa
P.S. Ještě jednou děkuji za pozvání a příjemně strávené chvilky ve společnosti místní komunity.
těším se na brzkou viděnou.

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
822
821
103
Benešov
Jméno
Karel
Dneska jsem jel, ne šel Este, z bílých odpališť a velká spokojenost, páč mě celkem překvapily zahrané metry, hlavně driverem, je to teplotou..? Hrál jsem prakticky stejně jak ze žlutých a to carry, nebo že bych se naučil něco o čem nevím..? :):):)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a kristyna

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,344
2,061
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
O vikendu 1. a 2. kolo I.Ligy Západ
Hriste Mlada Boleslav v nic moc stavu, greeny plesnive a nedrzely smer, obcas to uskocilo jinam, nekdy do jamky.
Prvni kolo bylo jak na houpacce, jamky 1-5 jsem sel za +8 a chtel jsem se zakopat v nejblizsim bunkeru, pak jsem se kousl a dohral 79.
Druhe kolo pokracovalo v duchu zaveru kola minuleho, po 13 jsem byl dokonce -3, nakonec vysledek 71 znamenal nejlepsi muzske kolo vikendu. :)
S vysledkem 79 a 71 jsem skoncil o ranu na druhem miste, ale jako tym PCG jsme o 5 ran ve vedeni a budem utocit na postup do Extraligy!!
Drzte palce za mesic na Kynzvartu. :)
AA27FC74-4E8F-4FEB-BB4C-00BF22B6A0DF.jpeg

10BB114E-620D-483E-8FD6-A6583578151E.jpeg
09AEC8C2-313F-48B2-9934-4EC7EAFDD22F.jpeg

Upraveno:
O vikendu 1. a 2. kolo I.Ligy Západ
Hriste Mlada Boleslav v nic moc stavu, greeny plesnive a nedrzely smer, obcas to uskocilo jinam, nekdy do jamky.
Prvni kolo bylo jak na houpacce, jamky 1-5 jsem sel za +8 a chtel jsem se zakopat v nejblizsim bunkeru, pak jsem se kousl a dohral 79.
Druhe kolo pokracovalo v duchu zaveru kola minuleho, po 13 jsem byl dokonce -3, nakonec vysledek 71 znamenal nejlepsi muzske kolo vikendu. :)
S vysledkem 79 a 71 jsem skoncil o ranu na druhem miste, ale jako tym PCG jsme o 5 ran ve vedeni a budem utocit na postup do Extraligy!!
Drzte palce za mesic na Kynzvartu. :)
Zobrazit přílohu 7468
Zobrazit přílohu 7468Zobrazit přílohu 7467Zobrazit přílohu 7469
Krásná hra Honzo!

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
443
161
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Dnešní parný den zakončen hrou na parádně upraveném hřišti, pěkně v podvečer taková rychlá devítka na domácím hřišti.(LIPINY)
Ps. omotávky super není potřeba rukavice na žádnou ruku , nic se nepotí a nesmýká, zatím drží i na drive. Doobjednám na vedge , dřívka ahybrid. Dám vědět, kolik vydrží , po 18 beze změn.

Přílohy

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a kristyna

Marek90

Aktivní člen
23.2.2017
283
288
73
Mnichovice
Jméno
Marek Čepl
Párkrát zapršelo a ta hnusná tráva narostla do obludných rozměrů...
A trefit i sebemenší ostrůvek toho největší džihádu se mi daří s pravděpodobností hraničící s jistotou, i když je to třeba místo o 60° jinde než kam jsem mířil - asi nějaký nový typ gofového magnetismu :D.
Skóre jsem radši nepočítal, ztratil jsem cca 10 míčů na 9 jamkách a ponožky se zapíchanou trávou mohl prakticky vyhodit o_O:vomit:
7551

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,033
3,322
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Párkrát zapršelo a ta hnusná tráva narostla do obludných rozměrů...
A trefit i sebemenší ostrůvek toho největší džihádu se mi daří s pravděpodobností hraničící s jistotou, i když je to třeba místo o 60° jinde než kam jsem mířil - asi nějaký nový typ gofového magnetismu :D.
Skóre jsem radši nepočítal, ztratil jsem cca 10 míčů na 9 jamkách a ponožky se zapíchanou trávou mohl prakticky vyhodit o_O:vomit:
Zobrazit přílohu 7551
Které hřiště? Podle mě si jich tímto popsal tak polovinu v ČR. :-D