Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2018 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Po viroze a 4 týdnech bez tréninku se dneska na tréninku něco zlomilo a následný Mariánky mě potěšily. Jasně - po perfektním rozcvičeni, sama ve flajtu, beze svědků, tudíž bez stresu, :p ale stejně z toho mám radost. Jen jsem toho víc nestihla. Docela bych si někdy zahrála Mariánky na živo. Kdo mě vezme s sebou? ;)
DSC_9064.JPG


( poznámka pro ty, komu přijde šílený, že z toho mám radost - moje aktuální HCP je 40...):cool:
 
Včera druhý turnaj roku 2018. Hezká hra v Hodkovičkách... Příjemná devítka v pohodovém flightu za hezkého počasí... Výsledek 16 stablů je pro začátek sezony přijatelný, 14 puttů je good... Jen ten jeden out a jedna voda :rolleyes:... Teď přežít tenhle víkend a pak už to bude doufám jedna velká golfová jízda :devil:.
 
Tak moje uplne uplne prvni hra na hristi, driv jen maximalne 2 jamky s trenerem. Zazitek super. Makacka jak svin :D diky @HonzaS !
Prikladam skor kartu. 18 stablu je dobre?
 

Přílohy

  • 67561893-B055-4CBF-9E16-F8DB646F5EFD.jpeg
    67561893-B055-4CBF-9E16-F8DB646F5EFD.jpeg
    126 KB · Zobrazení: 324
Není to kecací vlákno,ale počkej na první turnaj, to teprve bude zážitek..:):):), a úplně bez urážky 18 stb je málo za osmnáctku..
 
Vcera prvni letosni hra, na Cernem Moste. Par ran bylo povedenych, ale je treba jeste dost cvicit, abych byl trochu jako @JanKostalCZE. Ackoliv asi dvakrat z jeho ust vyslo slovni spojeni “ jsem p....” :p...
 
Díky @raybit a @jan.taraba za pěkný den na golfu, výsledek už taková sláva nebyl, ale co 121 je taky číslo a páreček přišel ;)
Máš pravdu, 121 je jen číslo. Hlavně že jste si to užili. A jen tak mimochodem 18 stablů je málo a 121 je zase moc.:):cool:. Ale Honzo, ty to do Grabmasteru zlepšíš.
 
Technická k vláknu - v příspěvcích popište svoji hru, optimálně i hřiště, alespoň poznámkou, v jakem je stavu. Posloužíte tím i dalším z nás. A samozřejmě se nezapomeňte pochlubit.. pořádně. V každé hře je alespoň jedna rána, nad kterou by i Tiger zajásal! A pak tedy různý počet těch dalších.

Tedy pro nováčky na fóru - vítejte a chlubte se, přidejte ke skóre svůj krátký pohled na stav hřiště, a obecně dotazy, co vás napadnou, směrujte do jiných vláken, případně bez obav založte vlákno nové.

Všem hezkou hru! A ať to lítá i letos!
 
IMG-20180323-WA0040.jpg IMG-20180323-WA0039.jpg

Byli jsme teď s kamarády hrát v teple a tohle se mi stalo poprvé v životě. Poslední jamka v dešti a poslední rána ze 150 m. do greenu. Rána se sice povedla a posadil jsem to na foregreen, ale v mokrých rukách jsem bohužel neudržel hůl a krásným draw odletěla 50 m. do vody. Naštěstí blízko břehu a za pomocí ostatních jsem jí zachránil. Následná oslava zachráněné hole stála za to.
 
Upraveno:
Pattaya golf country club, TH
Nádherná klubovna, kde skoro nemluví anglicky. Greeny super, fairwaye vysypané pískem. Mimo fairway někdy hlína nebo nehratelný povrch. Bunkery s pískem do malty. Jedno z levnějších a doporučuji raději zaplatit pár kaček navíc. Zmatek, moc golfistů, na půjčení pouze regular. Začal jsem hrát strašně dlouhé rány. Super.. :cool: pak jsem zjistil, že délky jsou v yardech. :rolleyes: A nakonec kedík.... Neuměla ani slovo anglicky a na mojí otázku jestli je jí opravdu 23, protože vypadá na 16 mi odpověděla: I´m single, no boyfriend.. :D:eek: Až jsem z toho zapomněl udělat fotky.. zápis do karty prováděl kedík.
 

Přílohy

  • IMG-20180323-WA0001.jpg
    IMG-20180323-WA0001.jpg
    90,7 KB · Zobrazení: 327
Dnes jsem se přemluvil a vyrazil jsem s kámošem za ranního deštíku na Molitorov. Vozíky jsme rozkládali už za drobného sněžení, ale na třetí jamce se ukázalo i sluníčko. Hraje se ze společných (červená/žlutá) provizorních odpališť na úrovni červených. Fairway jsou zablácené, ale greeny luxusní.
A teď to podstatné, splnil jsem si hned 2 předsevzetí - "celou devítku v paru a lépe" (-1) a "skore pod 80" (79), ... takže už jen 6 :D
 
Včera jsem obešel 2 x 9tku Roudnička. Hraje se konečně na letních greenech, což bylo na jednu stranu dobrý, ale na druhou mi to způsobilo
hlubokou ránu du do sebevědomí. Přece jen ten přechod z koberce v pokoji do reálu byl dost krutý.:(. Nejdřív krupky, to to nejezdilo vůbec,
pak to uschlo a to jsem se taky do jamky netrefoval.:mad: Z týčka jakš takš, pořád jsem strašně krátký, ale aspoň to začíná lítat trochu rovně, krátká hra docela dobrý.

Tak že stále je na čem pracovat.:)
 

Přílohy

  • 20180327_132841.jpg
    20180327_132841.jpg
    158,8 KB · Zobrazení: 292
  • 20180327_135451.jpg
    20180327_135451.jpg
    135,3 KB · Zobrazení: 301
v pátek velikonoční turnaj v Písku. Naštěstí to s údery na hřišti vypadalo lépe než v týdnu na drivingu. Sice jen dva pary a spousta pokažených jamek, ale na první hru roku to docela šlo. startovali jsme ze 7. Na 6 jsem končil hřiště v paru, takže se mi do klubovny odcházelo dobře ;) Na na hřišti občas trošku vody, ale jen málo a nikde ve hře. prvních 9 jamek se sluníčkem a celkově tak super den.
 
Velikonoční pondělí jak jinak než na golfu. První devítku jsem v Hořehledech zahrál poprvé v životě pod 40 (39), druhou devítku jsem potom šel za +2 do 18tky, kde jsem trojputtoval a zahrál tedy znovu 39. Celkový počet 37 puttů dává tušit, kde je prostor pro zlepšení. Ale takový výsledek jsem fakt nečekal, určitě ne u nás v Hořehledech a na začátku sezóny, takže paráda... Parťák nechápal:D...
 
Velikonoční pondělí jak jinak než na golfu. První devítku jsem v Hořehledech zahrál poprvé v životě pod 40 (39), druhou devítku jsem potom šel za +2 do 18tky, kde jsem trojputtoval a zahrál tedy znovu 39. Celkový počet 37 puttů dává tušit, kde je prostor pro zlepšení. Ale takový výsledek jsem fakt nečekal, určitě ne u nás v Hořehledech a na začátku sezóny, takže paráda... Parťák nechápal:D...
Tak až se greeny vzpamatujou po zimě patovani půjde líp. Ještě že jsem to neviděl, já hrál zas jak ponocnej:)
 
Tak až se greeny vzpamatujou po zimě patovani půjde líp. Ještě že jsem to neviděl, já hrál zas jak ponocnej:)
Tak včera už greeny o dost rychlejší po posekání, pořád ale ty nerovnosti. To ale to bude chtít tak měsíc... No a já už zpět v normálu - 44, mraky puttů, takže no stress...
 
Dneska prvni hra venku tento rok. Pocit fajn, promarnene prilezitosti k parum diky putteru.
Zkousel jsem novy driver, kupodivu to celkem slo.
Na to, ze jsem stale s doznivajicim zapalem prudusek jsem usel celou 18ku, byt posledni 4 jamky byly uz vazne peklo... ale dal jsem to a ziju! :D
 
Zacnu ponekud bulvarneji... dnes Konopiste za 72 ran!

Bottom line: 2x public (tzn. Par 29)... ale i tak je to score na me velmi slusne. Krasny slunny den s kamaradem, co jeste nema kartu, kratky pokec s @karlos ...

Kvalita na rocni dobu velmi velmi dobra... vse pekne zelene a greeny v lepsim stavu nez jinde v sezone. Navic s fee za 500,- no limit.
 
Včera Konopiště - Radecký, počasí super, hra ušla, ale byl jsem bez očekávání na začátku sezóny. Hřiště po zimě v pohodě, jen prořez fairwayí, ale zase sleva na fee (1200,-).
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom