Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj golfisti

TomZ

Nováček
Jméno
Tomáš
Klub
Hodkovičky
HI (HCP)
54
Ahoj, jmenuji se Tomáš, HCP 54. Nejčastěji hraju v okolí Prahy, ale nebráním se i delšímu výletu. Ke golfu jsem se dostal přes sledování PGA Tour. Pro letošní sezónu mám v plánu zapracovat na svém HCP :D :D
 
Ahoj Tome, vítej na Jamce. Jakpak si se o nás dozvěděl? Koukám v profilu, že Osvědčení si získal už v roce 2020. Že ty se na nás chystáš, aby si nám někde jako zadrženej hendikap sebral vítězství a bednu? Přiznej se! ;)

Tak ještě jednou, vítej, golfu zdar a ať se Ti u nás líbí!
 
Upraveno:
Ahoj Tome, vítej na Jamce. Jakpak si se o nás dozvěděl? Koukám v profilu, že Osvědčení si získal už v roce 2020. Že ty se na nás chystáš, aby si nám někde jako zadrženej hendikap sebral vítězství a bednu? Přiznej se! ;)

Tak ještě jednou, vítej, golfu zdar a ať se Ti u nás líbí!
Hele taky jsem falešný ale na turnaj se pořád bojím jelikož mám dny kdy ztratím i 8 míčků a bez ztráty jsem ještě nehrál. Tak Toma chápu.
 
Hele taky jsem falešný ale na turnaj se pořád bojím jelikož mám dny kdy ztratím i 8 míčků a bez ztráty jsem ještě nehrál. Tak Toma chápu.
Kdo neztratí za hru 10 míčů není golfista! A charakter se pozná tak, že na jedné jamce pošle do lesa minimálně 3 naprosto totožné rány. Kdo tohle nedělá, vůbec nemůže pochopit co je golf za adrenalinovej zážitek!
 
A pak mám velice rad přihrávky které skončí dál a v horší pozici než bylo původní místo.
Přesně tak, taký mám pro svou psychickou pohodu rád, když čipuji 5 m před greenem a skončím po topince v džihádu 10 m za greenem...to mají mazlíčci rádi...dej pak vědět, jestli jsi šel přes 50 Stb na prvním turnaji ;)
 
A pak mám velice rad přihrávky které skončí dál a v horší pozici než bylo původní místo.
Uplně to vidim, jako by to bylo včera. Drive na 7ce, jeden z nejlepších co jsem tu kdy zahrál - díky dobrému odskoku a suššímu podkladu to bylo skoro 300 m, do jamky chybělo tak 50 m. Je to z kopce, je sucho, budeš to Matýsku hrát opatrně a na jistotu na PAR. Vzal jsem 7ku, že dám pěknej běhavej čipík na střed greenu. Samozřejmě jsem to topnul jako kráva, green to přejelo jako Sáblíková Lipno a šup do autu. No nic, novej míč a už nebylo na co se šetřit, pěkně 56kou na tyč. A jeb ho, Sáblíková vol. 2 byla na světě a šup znova mezi slepice...Mrdat to!
 
Kdo neztratí za hru 10 míčů není golfista! A charakter se pozná tak, že na jedné jamce pošle do lesa minimálně 3 naprosto totožné rány. Kdo tohle nedělá, vůbec nemůže pochopit co je golf za adrenalinovej zážitek!
Tak jsem si zahrál virtuál golf, handicapové úterý a mám tam 51 stb.
 
Kdo neztratí za hru 10 míčů není golfista! A charakter se pozná tak, že na jedné jamce pošle do lesa minimálně 3 naprosto totožné rány. Kdo tohle nedělá, vůbec nemůže pochopit co je golf za adrenalinovej zážitek!
Hele, musí to být do lesa, já v Telči na 3 - ce dva dny po sobě zahrál tři míče do rybníka, než mi došlo, že nemám hrát přes vodu, ale směrem na dámská odpaliště.
 
Hele, musí to být do lesa, já v Telči na 3 - ce dva dny po sobě zahrál tři míče do rybníka, než mi došlo, že nemám hrát přes vodu, ale směrem na dámská odpaliště.
Voda není špatná, ale výchovný hledisko má minimální. Míč ve vodě je prostě fuč a neřešíš to. Ale míč v lese, ten dává naději. Ten tě láká...třeba to najdu, třeba tam bude průhled, třeba to půjde vyklepnout...a teprve když si rozerveš novej neprofuk o planou růži, zasereš bílý topánky od krtinců, třikrát padneš na záda po uklouznutí po kamzičím hovně, popálíš lejtka od kopřiv a rozšviháš vzteky tři mraveniště, teprve pak víš o čem je golf...
 
Prdlajs! Každý správný golfista ví, že z vody (pokud je alespoň trošku vidět míček) se to dá kvalitně zahrát a poslat na metr k fangli! Nepleťte tady Toma! Že vy mu závidíte ten HI? :p
 
Upraveno:
Tak přidám jeden z mládí..:D:D:D
Třikrát aut z odpaliště a potom jako par.. 11 Břemeno
 
Screenshot_2022-02-01-16-19-00-414_cz.mobilesoft.teetime.jpg
 
Voda není špatná, ale výchovný hledisko má minimální. Míč ve vodě je prostě fuč a neřešíš to. Ale míč v lese, ten dává naději. Ten tě láká...třeba to najdu, třeba tam bude průhled, třeba to půjde vyklepnout...a teprve když si rozerveš novej neprofuk o planou růži, zasereš bílý topánky od krtinců, třikrát padneš na záda po uklouznutí po kamzičím hovně, popálíš lejtka od kopřiv a rozšviháš vzteky tři mraveniště, teprve pak víš o čem je golf...
U tebe se nemusí ani do lesa, stačí křoví. Kolik já tam nechal kalhot a triček ani nepočítám…
 
U tebe se nemusí ani do lesa, stačí křoví. Kolik já tam nechal kalhot a triček ani nepočítám…
Mě to povídej - každoročně si objednám 6 nových resortních triček a po týdnu nemám co nosit…🤷‍♂️
 
Mě to povídej - každoročně si objednám 6 nových resortních triček a po týdnu nemám co nosit…🤷‍♂️
Tak hurá, 1 den máš ve zvyku ten les minout. To je super, ne?

Pokud to teda není právě ten den, kdy hraješ ty 2 topinky na 7mičce.;)
 
Mě to povídej - každoročně si objednám 6 nových resortních triček a po týdnu nemám co nosit…🤷‍♂️
U tebe je to v pořádku. Nemáš tam cpát křoví s trnama😁
 
Mě to povídej - každoročně si objednám 6 nových resortních triček a po týdnu nemám co nosit…🤷‍♂️
No a teď tu o Červené Karkulce :D:D:D:D Šel jsem s tebou 3 kola , a tvoje nejhorší rána byl driver na 4 vlevo ke stromkům pod včelí úly ;););)
 
Ahoj Tome, vítej na Jamce. Jakpak si se o nás dozvěděl? Koukám v profilu, že Osvědčení si získal už v roce 2020. Že ty se na nás chystáš, aby si nám někde jako zadrženej hendikap sebral vítězství a bednu? Přiznej se! ;)

Tak ještě jednou, vítej, golfu zdar a ať se Ti u nás líbí!
Ne, určitě se nechystám vybrat nějaký turnaj :D ale měl jsem časově náročnou práci, tak jsem golfu nemohl dát tolik, kolik bych chtěl... Ale změnil jsem nedávno práci, tak doufám, že už času bude více. Jinak jak jsem se o 19J dozvěděl, hledal jsem na googlu něco a narazil jsem na vlákno tady :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom