Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj přátelé 19.jamky

Sajason

Člen fóra
Jméno
Miloslav
Přijmení
Listopad
Klub
Prague City Golf Club Vinoř
HI (HCP)
37,9
Jmenuji se Míla a na to jak hraju golf relativně dlouho hraju furt jako začátečník, ale baví mne to a mám hendikep 42.3. Jsem ze Satalic a letos je mé domovské hřiště Vinoř, až se na něj dostanu poreferuju jak se tam hraje. Preferuji levnější hřiště v okolí Prahy i když občas vyrazím i na Golf někam dál.
Líbí se mi Hořehledy kde jsem se potkal s některými členy fóra při podzimním turnaji ač nám prostředí moc nepřálo. Tam jsem si řekl, že bych se k vám rád přidal a letos tam znovu plánujeme se pobyt. Jinak když by někdo z okolí plánoval hru v okoli Prahy a chyběl by mu parťák tak bych se rád přidal pokud budu moci.
Díky Míla a golfu zdar
 
Ahoj Mílo,

rád tě vidím konečně na Jamce! :) Nic si z toho nedělej, my jsme začátečníci většinou všichni - akorát některým z nás se náhodou povedlo pár turnajů, když se ještě dobře a rychle snižovalo. Vzpomeneš si, jak si se ke golfu dostal?

Vítej na Jamce a ať se ti mezi námi líbí!
 
No pokud si to dobře pamatuju tak jsem byl na nějaké akci kde kromě turnaje byl pro nehráče připravený driving a tam mne to chytlo a už nepustilo.
Díky za pěkné přivítání..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom