Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj golfisté.

HlavacL

Nováček
Jméno
Luboš
HI (HCP)
25,8
Ahoj, všichni, jmenuji se Luboš a hraji golf... Pardon, to není skupina závislých golfistů :). Ke golfu se vracím po 7 letech s nově nabytou chutí hrát. Domovské hřiště mám v Bitozevsi u Loun, ale teď si občas zahraji spíš na krásném hřišti v Hájích u vsi Kolová, poblíž Karlových Varů, které jsem objevil nedávno. nejnovější info k HCP je +/- 25. Tak všem hezkou hru :). L.
 
Upraveno:
Ahoj, všichni, jmenuji se Luboš a hraji golf... Pardon, to není skupina závislých golfistů :). Ke golfu se vracím po 7 letech s nově nabytou chutí hrát. Domovské hřiště mám v Bitozevsi u Loun, ale teď si občas zahraji spíš na krásném hřišti v Hájích u vsi Kolová, poblíž Karlových Varů, které jsem objevil nedávno. nejnovější info k HCP je +/- 25. Tak všem hezkou hru :). L.
No, ja myslim, ze ses tady dobre! Toto je skupina zavislaku :cool:
 
Ahoj Luboši, vítej na fóru! Copak se přihodilo, že si na golf zanevřel? :) Každopádně, vítej zpátky!
 
Ahoj requo. Je to vcelku jednoduché, ke golfu jsem přivedl i své děti a protože byly obě ratolesti tenkrát opravdu dobré, tak moje ambice jejich úspěchů byly vyšší, než měly být. Dětem jsem golf celkem znechutil a já si potřeboval taky odpočinout. Bylo toho až nezdravě moc. Dneska vidím, jaký jsem byl tenkrát blbec a doufám, že se k téhle hře polehoučku vrátí. Třeba na driving už se mnou chodí :). Jsem takovým klasickým odstrašujícím příkladem ;).
 
Ahoj, všichni, jmenuji se Luboš a hraji golf... Pardon, to není skupina závislých golfistů :). Ke golfu se vracím po 7 letech s nově nabytou chutí hrát. Domovské hřiště mám v Bitozevsi u Loun, ale teď si občas zahraji spíš na krásném hřišti v Hájích u vsi Kolová, poblíž Karlových Varů, které jsem objevil nedávno. nejnovější info k HCP je +/- 25. Tak všem hezkou hru :). L.
Háje miluju. I když se mnou skoro vždycky to hřiště "vyběhne". 😂 Mám to z Ostrova kousek.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom