Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj a hezkou hru...

Jirka Skipp

Nováček
Klub
PCG
HI (HCP)
lehce pod 36
Vracím se ke golfu po zhruba 10 letech. Jako úplná novicka se přidává i moje žena.
Končil jsem někde lehce pod 36 HCP a vyzkoušel si několikrát Dýšinu, stihl jsem Černý Most, Zbraslav, Motol, Mstětice, Lázně Bohdaneč, Mladé Buky, Poděbrady...

Máme teď druhý domov na Costa del Sol v Esteponě a už mi připadalo téměř trapné trávit tam čas a nehrát na těch nádherných hřištích... (i když zatím ještě většinu roku jsme v Praze).
Máme v plánu přes zimu potrénovat a na jaře se podívat na hřiště... v dubnu pak i ve Španělsku.

Tak hezkou hru!
 
Upraveno:
Ahoj @Jirka Skipp, vítej na 19.jamce!

Jak se to dělá mít druhý domov v celoročním golfovém ráji? :) Teda, předpokládám, že když si na jihu Španělska, tak jsi určitě v oblasti, kde o golfové jamky v podstatě zakopáváš. A proč čekat až na jaro? Tam určitě můžeš golfová celoročně! I když, možná si o myslel tak, že přes zimu jste v Praze? Brrrr, přes zimu do Španělska a v létě do ČR! Nebo? :)

Pročpak si před 10 lety skončil? Každopádně je skvělé, že si ke golfu přivedl i ženu, přeji Tobě i Tvé paní spoustu krásných společných golfových zážitku. :up:

Vítej mezi námi, ať se Ti tu líbí!
A pochlub se, jak se hraje a jak to obnovené pronikání ke golfovému umu u Tebe probíhá! Držíme palce!
 
Ahoj @requo,

ptáš se, jak se to dělá?

No, to ti takhle jednoho krásného podzimního odpoledne v Praze zavřenému v bytě (protože Covid všude :rolleyes:) začne hrabat v hlavě a ty nutkavě potřebuješ vzduch, trávu, vodu, teplo a pořádně se nadechnout... začne proces vymýšlení co s tím, hledání vhodné lokality, průzkum všeho možného... nakonec v listopadu odlet do Malagy, tour po 19 apartmánech v Esteponě a okolí během 2 dnů, vybereš, zaplatíš zálohu, řešíš hypotéku, rekonstrukci, firmu na pronájem... no a po mnoha nervech, zdrženích a nových zkušenostech je na světě apartmán, jehož krátkodobý pronájem v kombinaci s naším užíváním generuje komplet náklady na hypotéku, správu, daně a ještě zbyde na kafe ;)

Zatím jsme bohužel přes zimu v Praze. Do Estepony míříme v dubnu před sezónou a v září po sezóně. Časem (až to práce dovolí) bychom tam rádi trávili času víc...

Pauza v golfu byla primárně o množství práce a dočasně jiných prioritách, ale už je čas :)

Cesta zpět je pod dohledem Ondry Liesera zatím na drivingu na Zbraslavi. Přeučujeme švih (byl jsem extrémně krátký) a zatím se, zdá se, daří... Sedmička se zvedla ze 105 na 130 m carry.
Teď ještě nějakou tu konzistenci, svalovou paměť, krátkou hru, patování, ...

Těším se na jaro, až vyrazíme na hřiště...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom