Anketa 2021: Bude u vás letos golfový ježíšek?

2021: Bude u vás letos golfový ježíšek?

• Hlasovalo
    14

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
jezisek.png

Ať chceme nebo ne, Vánoce se blíží. A ježíšek s nimi. Navštíví vás doma golfový ježíšek, nebo vánoce jsou bez u vás bez golfu? Je něco, co byste od golfového ježíška chtěli najít pod stromečkem? Je potřeba mu to dát vědět a napsat! Třeba tady! :)

TP_79

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Vzhledem k tomu, že jsme již před několika lety, v zájmu zachování duševního zdraví, zrušili v celé rodině předávání dárků, tak nebude nic.
Ale většinou se po Svátcích vypravím do Golf Arts a začnu vymýšlet, co nutně na další rok potřebuji

ligi

Mazák fóra
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
23,3
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Vzhledem k tomu, že jsme již před několika lety, v zájmu zachování duševního zdraví, zrušili v celé rodině předávání dárků, tak nebude nic.
Ale většinou se po Svátcích vypravím do Golf Arts a začnu vymýšlet, co nutně na další rok potřebuji
Mám to stejné (i včetně toho vymýšlení po novém roce co mi na golf chybí), lépe bych to nepopsal.........duševní zdraví je důležitý:). Ale samozřejmě výjimkou jsou děti (v mém případě teda už vnoučata:D), pro ty vánoce hlavně jsou.....a tam nějaké to hračkářství navštívit musím.....

TP_79

Mazák fóra
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Mám to stejné (i včetně toho vymýšlení po novém roce co mi na golf chybí), lépe bych to nepopsal.........duševní zdraví je důležitý:). Ale samozřejmě výjimkou jsou děti (v mém případě teda už vnoučata:D), pro ty vánoce hlavně jsou.....a tam nějaké to hračkářství navštívit musím.....
Tak u dětí je to jasné, já takové starosti nemám, ale chápu to.

jumbodedek

Aktivní člen
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Rok ZK
2012
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
18
P/L
  1. Pravák
Značka
cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Už pár let ke mě Ježíšek nechodí,protože jsem zlobivý chlapec :D:D:D.Vždy si jenom přeji,aby mi do další sezóny drželo v mezích normy zdraví a potkal jsem nové golfové nadšence ;););)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
U nás asi nic golfového...nějak jsme vybavovali průběžně. Kluci říkali, že míčky se sejdou ale vždycky :D Já bych od Ježíška golfového potřebovala ruce, hlavu, mládí....hmm tak nic no.:rolleyes:

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):