Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [VOZÍK] MGI ZIP X5 DHC

Je třeba vždy vytáhnout to čtvrté kolečko (ostruhu) pak se dozadu nepřeklopí ani na Ypsilonce.
Hele, vím, že tak možná někdy působím, ale zase takový jelito nejsem, abych nevytáhl kolečko ;)
 
Hele, vím, že tak možná někdy působím, ale zase takový jelito nejsem, abych nevytáhl kolečko ;)
Tak jsem to nemyslel. Ale člověk může zapomenout nebo si myslet, že je hřiště rovinaté a tak to kolečko netřeba. 😉
 
Tak jsem to nemyslel. Ale člověk může zapomenout nebo si myslet, že je hřiště rovinaté a tak to kolečko netřeba. 😉
No, já myslím, že každý uživatel tohoto vozíku kolečku vyndává, já ho překlopil dozadu i v Hořehledech na osmičce, nemyslím, že by to byl kdovíjak velký kopec 🤣🤣🤣
 
No, já myslím, že každý uživatel tohoto vozíku kolečku vyndává, já ho překlopil dozadu i v Hořehledech na osmičce, nemyslím, že by to byl kdovíjak velký kopec 🤣🤣🤣
To můžu dosvědčit, protože jsem to viděl. Kombinace velké rychlosti a kopce může býti vražedná. Mne také vozík mírně zatáčí do leva. Vždy na ferveji ho pošlu doprava a sám jdu k míčku. Vždy se po nějaké době sejdeme uprostřed :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom