Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [VOZÍK] MGI ZIP X5 DHC

To nejde, devitku nehraju😁 Každopádně bych si s tím moc hlavu nedělal, evidentně to přežije skoro všechno…
Taky mám ten pocit
 
Tak jsem rovněž podlehl (nebo stáří si řeklo?:D) - jak jsem ostatně už avizoval - recenzi @requo. Ježíšek ho sice ještě někde zapomněl, ale DPD už ne a nový MGI ZIP X5 v pořádku dnes dovezli:). Tak ještě někde sehnat černo či šedo / zelený bag......když už mi ten golf moc nejde, tak ať to mám aspoň hezky vyladěný:D
 

Přílohy

  • 20230221_134323.jpg
    20230221_134323.jpg
    125,1 KB · Zobrazení: 113
Taky jsem tento týden podlehl :D
Dnes ho poprvé vezmu na hřiště, tak jsem zvědavý jak bude fungovat z kopne a na brzdě. Mám ho s 250Wh baterií, tak přepokládám že vydrží mnohem déle podle recenzí.
Rozmýšlel jsem nad navigátorem, ale je pravda, že by to pozornost od hry hodně odvracelo. Přece jen mít něco na ovládání na hřišti = hrát si nebo hrát a hrát si? :)
 
Tak taky comming out - koupil jsem s 380 Wh, neb super cena...už se těším, až vyjedu...jen musím dokoupit prodloužení na deštník a nějak vyřešit fixaci složeného deštníku...na bagu nemám, vždy na Clickgearu....
Jinak vypadá parádně :up:
1000016223.jpg
 
nějak vyřešit fixaci složeného deštníku...na bagu nemám

Já deštník svého času strkal do jedné komory bagu. Fungovalo to velmi dobře. Akorát musí být ten deštník dlouhý, tzn. aby koncovky těch drátů vyčuhovaly až nad otvor a ne pod něj. Neb jsem ho tím v jiném bagu pak zničil a byla to docela zábavná historka, jak rozložený deštník dostat z bagu. :)

Jinak vozík krásný, ať dobře slouží!
 
Upraveno:
Já deštník svého času strkal do jedné komory bagu. Fungovalo to velmi dobře. Akorát musí být ten deštník dlouhý, tzn. aby koncovky těch drátů vyčuhovaly až nad otvor a ne pod něj. Neb jsem ho tím v jiném bagu pak zničil a byla to docela zábavná historka, jak rozložený deštník dostat z bagu. :)

Jinak vozík krásný, ať dobře slouží!
Roky jsem měl deštník uložený v bagu v postranní „kapse" na deštník. Je ale dobré důsledně používat obal, který je obvykle s deštníkem dodáván. Vyhneš se pak nejen odření potahu deštníku, ale také jeho nechtěnému otevření v bagu.
Jen je třeba pak nezapomenou mokrý deštník doma vyndat a nechat uschnout. 😉
 
Tak pánové, dnes poprvé na hřišti s novým mgi zip x5. Přetím jsem používal motocaddy s1 asi 8let starý.
X5 se mi vážně líbí vzhledem, kolečka široké, rychlost 4 na mě moc pomalá, takže hřiště na rychlost 5. Stabilita výborná, i když jsem si říkal, že v do kopce musí přepadnout na záda, tak 4té kolečko to udrželo s přehledem. Bavilo mě měření vzdálenosti, používám gps v mobilu pře Hole19, a vozík opravdu ukázal stejnou vzdálenost. Stejná rychlost z kopce jako na rovině.
No, jsem opravdu nadšený a asi ho budu doporučovat každýmu, kdo se mě na něj zeptá :D
Přece jen se vyplatí číst recenze a nevybírat jen podle vzhledu ;)
 
také se pochlubím s dojmy - poprvé na hřišti s elektrikou MGI ZIP X5 - nikdy jsem elektriku neměl ani půjčenou, vždy Click Gear...
pozitiva -
- neplýtvám silami na tlačení vozíku - už se těším na ty 3 rány na 18tku dolů, jak se píše/povídá - pondělí tedy MB z bílých za 91 ten případ nebyl - aspoň doufám, ale soustředil jsem se hodně na funkce vozíku :)
- vše fungovalo, jak má - vím, jsem postižen ze zaměstnání, ale je vždy příjemné, když "to" funguje hned
- jsem hravý a toto je hračka (aspoň ze začátku, než zevšední)
- super funkce definovat dojezd -nechat jet a pak trnout, zda před greenem zastaví :up:
- vypadá fakt pěkně
- po 18tce baterie stále beze změny (mám 380 Wh)
- stabilní
negativa -
- líbila by se mi rychlost 5,5 - ale kdybych šel sám, jdu šestku
- jiné ovládání na definovaný dojezd vozíku - teď musím zastavit, na cca. 3 s stisknout ovládací tlačítkou na regulaci rychlosti a pak nastavit dojezd v metrech - uvítal bych možnost jiným tlačítkem na jedno stisknutí a možnost to provést za jízdy vozíku (já vím, chci toho hodně)
- chybí mi odkládání mobilu, týček apod. - kdo má ClickGear, ví
- musím vyřešit deštník - koupit extender (nemohu nikde na shopech najít)
- lehce zatáčí - musím poladit

Jinam jsem velmi spokojen a těším se na neděli na Ypsilonku, tam těch kopců bude víc 💪

Perlička na závěr - šel jsem s manželkou, furt machroval s vozíkem, na osmičce u greenu říkám, je to stabilní, super a zapnul do prudkého kopce (přechod na 9tku) dojezd na 10 m a po 3 metrech se vozík překlopil :p manželka ze mě měla ještě dvě jamky srandu
 
také se pochlubím s dojmy - poprvé na hřišti s elektrikou MGI ZIP X5 - nikdy jsem elektriku neměl ani půjčenou, vždy Click Gear...
pozitiva -
- neplýtvám silami na tlačení vozíku - už se těším na ty 3 rány na 18tku dolů, jak se píše/povídá - pondělí tedy MB z bílých za 91 ten případ nebyl - aspoň doufám, ale soustředil jsem se hodně na funkce vozíku :)
- vše fungovalo, jak má - vím, jsem postižen ze zaměstnání, ale je vždy příjemné, když "to" funguje hned
- jsem hravý a toto je hračka (aspoň ze začátku, než zevšední)
- super funkce definovat dojezd -nechat jet a pak trnout, zda před greenem zastaví :up:
- vypadá fakt pěkně
- po 18tce baterie stále beze změny (mám 380 Wh)
- stabilní
negativa -
- líbila by se mi rychlost 5,5 - ale kdybych šel sám, jdu šestku
- jiné ovládání na definovaný dojezd vozíku - teď musím zastavit, na cca. 3 s stisknout ovládací tlačítkou na regulaci rychlosti a pak nastavit dojezd v metrech - uvítal bych možnost jiným tlačítkem na jedno stisknutí a možnost to provést za jízdy vozíku (já vím, chci toho hodně)
- chybí mi odkládání mobilu, týček apod. - kdo má ClickGear, ví
- musím vyřešit deštník - koupit extender (nemohu nikde na shopech najít)
- lehce zatáčí - musím poladit

Jinam jsem velmi spokojen a těším se na neděli na Ypsilonku, tam těch kopců bude víc 💪

Perlička na závěr - šel jsem s manželkou, furt machroval s vozíkem, na osmičce u greenu říkám, je to stabilní, super a zapnul do prudkého kopce (přechod na 9tku) dojezd na 10 m a po 3 metrech se vozík překlopil :p manželka ze mě měla ještě dvě jamky srandu
Extender na deštník jsem ježíškovi poradil koupit mi tento:
Funguje super (na motocaddy držáku), počítám, že by mohl i tobě.
Akorát doprava prý vyšla draho..
 
lehce zatáčí - musím poladit

Tohle mě taky sere, prakticky to snad nejde nastavit, aby to jelo rovně a když, tak to dlouho nevydrží ... nebo to dělám blbě a rád si nechám poradit.
 
Tohle mě taky sere, prakticky to snad nejde nastavit, aby to jelo rovně a když, tak to dlouho nevydrží ... nebo to dělám blbě a rád si nechám poradit.
no, nevím jestli budu ten pravej...což o to, poradit to já umím prakticky ve všem :D jsem pravák hrající nalevo, ale manuálně dost levej....

dám vědět, zda jsem přišel na nějaký fígl, ale moc na mě nevsázej :D
 
Extender přímo pro MGI

 
....a po 3 metrech se vozík překlopil :p manželka ze mě měla ještě dvě jamky srandu
Překlopil na stranu nebo dozadu?
 
Extender na deštník jsem ježíškovi poradil koupit mi tento:
Funguje super (na motocaddy držáku), počítám, že by mohl i tobě.
Akorát doprava prý vyšla draho..
Díky...zahraniční shopy mají i originál od MGI...tam je pak poštovné skoro vyrovnaně s cenou...
 
... ale i tak by se asi překlopil nazad...je to dost příkré...
Je třeba vždy vytáhnout to čtvrté kolečko (ostruhu) pak se dozadu nepřeklopí ani na Ypsilonce.
 
Jsem se nepřesně vyjádřil, není nikde skladem...
Asi bych vyzkoušel extender od Motocaddy (pokud ho někde mají na prodejně), přijde mi, že to příslušenství je prakticky totožné.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom