Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Po dohodě se @Zuziky navrhuju doplnit tým Moravy o syna. Je třeba týmu Čech trochu zatopit a věřim, že angažováním výkonného mládí to klapne. Současně prosím o změnu pokoje, tzn. dvoulůžko pro nás 2 se synem, @ati holt bude muset bydlet sám, sorry. @kristyna, prosím o instrukce. PF
 
Tým Čech pod moudrým vedením kapitána @JanKostalCZE má i svého vicekapitána, chcete-li zástupce kapitána @doktordee. Jméno vicekapitána Moravy mi ještě dodá i @Zuziky, prosím.

Pětice:

Já + @JanKostalCZE (Čechy) + @doktordee (Čechy) + @Zuziky (Morava) + ??? (Morava)

Bude tvořit soutěžní výbor pro případ pravidel, potřeby rozhodnutí s tím, že můj hlas je v případě rovnosti při hlasování rozhodující. :)
 
Opet jedno misto ve viteznem tymu Cech :) Hlaste se hlasite :D
 
Koukám, že pro "český" tým bude vítězství už jen to, že se tam sejdou aspoň 4 ;):D:D:D
My byli celou dobu vpoho, jen u vas se shanelo nekolik lidi, protoze vase kapitanka @Zuziky neumi pocitat :D nam ted chybi 1 no...
 
nebude....zadna krabice a uz vubec ne zadne bublinky !!!
ale no tak...
ber ho jako zákazníka, ne soupeře :)
dyk je ještě mladej a těší se na to.
 
Vypada to slibne!! :)
Predpoved pro Pardubice.
Snímek obrazovky 2017-10-07 v 14.57.18.png
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom